Przeczytaj oficjalny opis

EDEM Escuela de Empresarios to prywatna fundacja non-profit. Naszą misją jest kształcenie liderów biznesu, menedżerów i przedsiębiorców oraz promowanie przywództwa, ducha przedsiębiorczości i kultury przedsięwzięciu.

EDEM został stworzony w celu zaspokojenia potrzeby: świadczenia sektora przedsiębiorstw w regionie Walencji z "Business School" promowanego przez i służące samych firm. Naszym celem jest być pojazd do przekazywania wiedzy i udanych doświadczeń.

EDEM ma ponad 12-letnie udokumentowane doświadczenie w szkoleniach biznesowych i programów szkoleniowych jakości.

Nasze Centrum Uniwersytetu, związany z Universitat de Valencia i Politechniki Valencia, została powołana, aby sprostać wymaganiom współczesnych firm i społeczeństwa. Wierzymy, że młodzi ludzie są kluczem do przyszłości; tylko poprzez odpowiednie szkolenia możemy stworzyć lepsze i bardziej "w pełni rachunek" społeczeństwa.

Naszym celem jest, aby przekazywać wiedzę, ale także zaszczepić umiejętności zarządzania i wartości, które są niezbędne dla wszystkich ludzi sukcesu firmy, takich jak przywództwo, silną etykę pracy, pokory, wytrwałości i uczciwości, a także podniesienie statusu przedsiębiorcy.

W 2014 r EDEM został członkiem Babson Global, międzynarodowej inicjatywy Babson College, uniwersytetu w lidera amerykańskiej przedsiębiorczości i jest pierwszą hiszpańską instytucją tego członka konsorcjum.

Nasze wartości

Tożsamość Edem, jego pracowników dydaktycznych i metodologii, sprawia mu niepowtarzalny szkoły biznesowe z wyraźnie wyróżniających cech:

Jesteśmy szkołą biznesu z korzeniami w świecie biznesu. Programy są prowadzone przez liderów biznesu, kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy przekazują swoje doświadczenia, wraz z najbardziej innowacyjnych i efektywnych narzędzi i technik zarządzania. Nasze podstawowe zasady są przywództwo, duch przedsiębiorczości i silna etyka pracy. Nasze programy są prowadzone, monitorowane i oceniane w wysokim standardzie i jakości, aby jak najlepiej rozwijać i wzmacniać zdolności i wiedzy naszych uczniów.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

EDEM - Escuela de Empresarios

Mistrz w Przedsiębiorczości i Zarządzania ma na celu przeszkolenie potencjalnych przedsiębiorców, zarówno w umiejętności przywódcze niezbędne do wdrożenia wiedzy zarządza ... [+]

Mistrz w Przedsiębiorczości i Zarządzania ma na celu przeszkolenie potencjalnych przedsiębiorców, zarówno w umiejętności przywódcze niezbędne do wdrożenia wiedzy zarządzania projektami i biznesowych, które pozwolą uczniowi przekształcić pomysł w zrównoważonego biznesu w czasie.

Nasz model akademicki ma na celu pokazać, jak zostać przedsiębiorcą z postawy i pasji, do przekazywania kultury przedsiębiorczości oraz szkolić przyszłych przedsiębiorców. Robimy to za pośrednictwem naszych czterech filarach:

Wartości - Różnica który robi różnicę Przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa, jak nauczyciele Szkolenie praktyczne Mentoring oraz wsparcie osobiste ... [-]
Hiszpania Valencia
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku