EDAP - Escuela de Dirección y Administración de Proyectos

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki współpracy pomiędzy EDAP i Katolickiego Uniwersytetu San Antonio w Murcia (Hiszpania), opracowaliśmy kompleksowy College graduate program, w którym eksperci z różnych krajów.

Projektując ten program absolwent Katolickiego Uniwersytetu w Murcji, że jest w pełni modułową konstrukcję, która pozwala studentom zrobić to dobrze albo całkowicie lub niezależnie w każdym z kursów lub modułów składowych, ułatwiając tak, że każdy student może uzyskać dostęp do poziomu szkolenia wymaganego w każdym czasie.

ucamEn absolwentów programu EDAP-UCAM oferujemy interdyscyplinarnego szkolenia, które łączy w czasie rzeczywistym wirtualne seminaria (maksymalna dostępności), gdzie nauczyciele prezentują zawartość różnych materiałów, wzmocnione działania na linii (maksimum elastyczności). Te seminaria pozwalają na pełną interaktywność w czasie rzeczywistym pomiędzy wszystkimi uczestnikami i wszędzie dostęp do Internetu (PD, smartfony, tablety ..). Oferujemy Państwu wszystkie zalety szkolenia stacjonarne bez tych inconvenietes podróży i dodatkowych kosztów.

Przez cały okres trwania kursu, uczestnicy mają dostęp do kampusu online, gdzie można wzmocnić wiedzę zdobytą podczas seminariów w różnych materiałów uzupełniających i wykonujących różne ćwiczenia i ankiety zaproponowane przez nauczycieli.

Lokalizacje

Murcja

Address
Avda. Teniente Montesinos, 8 Torre A - 4ª Planta
30100 Murcia
España

30100 Murcja, Region Murcji, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: