Przeczytaj oficjalny opis

Ebes Hiszpania ™ Business School Business School Hiszpania - Hiszpański Szkoła Biznesu, Spółka zależna Ebes.com, działa swoją markę w Internecie © ebes.es ™, rodzi się z dużej inwestycji kapitału prywatnego w Hiszpanii i rozwój ciągły rozwój szkoleń on-line, z limitem będącej światowym liderem w wysokiej szkolenia wirtualne w Internecie. Dzięki silnej konsolidacji rynku, odwiedź tę stronę codziennie setki studentów i profesjonalistów na całym świecie. Strona internetowa i aplikacje ebes.es przyjmować gości szukających elity szkolenia i przygotowania firmy na najwyższym poziomie międzynarodowym.

Ebes Hiszpania ™ Business School To gwarantuje najlepszą wirtualną szkolenia rocznie w ponad pięćdziesięciu krajach z wyboru najkorzystniejszej akredytowanych specjalistów na całym świecie. Z siedzibą w Hiszpanii, działa bezpośrednio i praktycznie na całym świecie, a zwłaszcza w sposób osobisty i europejskich miast Madryt, Barcelona, ​​Sewilla, Granada, Amsterdamie, Atenach, Berlinie, Brukseli, Bordeaux, Cambridge, Dublin , Dusseldorf, Faro, Lizbona, Londyn, Malaga, Paryż, Rzym, Wenecja i Zurych. Mamy wielojęzyczny zespół obsługi klienta, który pomaga klientom naszą wszystko, czego potrzebują.

Gdzie jest Ebes Business School Hiszpania?

Hiszpania Ebes Business School jest międzynarodową szkołą pochodzenia hiszpańskiego i studentów w ponad 30 krajach. Nasza siedziba znajduje się w Sewilli, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi, że specjalistów w ponad 10 krajach, co czyni nas jednym z najbardziej wielokulturowej szkoły świecie biznesu.

Co mogę studiować w Wyższej Szkole Biznesu Ebes Hiszpanii?

Oferta szkoleniowa jest obecnie składa się z więcej niż 20 stopni. Zaawansowane, eksperci, specjaliści, mistrzowie, MBA i podyplomowe studia podyplomowe szkolenia specjalistyczne.

Specjalistyczne szkolenia obejmuje prawie wszystkie ekskluzywne szkolenia dla firm, organizacji i instytucji rządowych i języków.

Mogę uczyć się w dowolnym miejscu na świecie?

Ebes Hiszpania jest szkoła innowacyjny, multidyscyplinarny, wielokulturowej działalności, koncentruje się na nauczaniu na odległość oraz w Internecie za pośrednictwem intuicyjnego i Virtual Campus dostępne.

Profil naszych studentów podkreśla różnorodność i eliminację granic, jako członkowie naszej społeczności szkolnej można studiować w dowolnym miejscu, być wychowywany przez profesorów międzynarodowego prestiżu, interakcji z uczniami z innych krajów ... etc za pomocą połączenia internetowego studentów Możesz uczyć się w dowolnym miejscu, w dowolnym momencie, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

POLITYKA JAKOŚCI

Kontrole jakości poziomu szkoleń oferowanych do różnych firm i studentów usług doceniam poczucie ciągłego doskonalenia i życie określenia polityki do doskonałości, co prowadzi do minimalizacji kosztów, poprawy efektywności i ostatecznie przestrzegać co daje maksymalny poziom szkolenia za pośrednictwem naszego © Campus Wirtualny Ebes ™.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański