EALDE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

wprowadzenie

School of Administration, Leadership, Management and Entrepreneurship (EALDE) to wiodąca internetowa szkoła biznesu w hiszpańskojęzycznym świecie. Ma ponad 10-letnie doświadczenie, w którym uczestniczył w szkoleniu ponad 5000 menedżerów i specjalistów.

EALDE Business School magisterskie i podyplomowe EALDE Business School wykorzystują innowacyjną metodologię, wykorzystując potencjał eLearningu do oferowania nauczania na wysokim poziomie. Nauczanie koncentruje się na wspólnym uczeniu się i rozwiązywaniu praktycznych przypadków mających zastosowanie w prawdziwym życiu. Kulminacją wszystkich programów online jest tydzień dobrowolnego coachingu w Hiszpanii.

EALDE Business School pomaga ci dokonać skoku w swojej karierze dzięki różnym stopniom naukowym, prowadzonym przez doświadczonych profesorów, działających w prestiżowych firmach. Ma kursy magisterskie i podyplomowe skierowane do kadry kierowniczej, specjalistów i przedsiębiorców w takich obszarach jak zarządzanie ryzykiem, zarządzanie projektami, marketing, cyberbezpieczeństwo, finanse i zarządzanie biznesem.

Zespół EALDE Business School pracuje z głównej siedziby w Hiszpanii, aby zaoferować wyjątkowe doświadczenie akademickie. Umożliwia to dostosowanie studiów do pracy i życia zawodowego studenta.

Profil studenta

EALDE Business School ma świetną międzynarodową projekcję, szczególnie w krajach Ameryki Łacińskiej. Każdego roku profesjonaliści z 20 różnych krajów są szkoleni w tej szkole biznesowej, aby wziąć na siebie odpowiedzialność za kierownictwo wyższego szczebla firm i organizacji.

EALDE Business School mają na celu:

-Międzynarodowi audytorzy

- Analitycy finansowi

-Inżynierowie i inżynierowie przemysłowi

- Kierownicy ds. Ubezpieczeń

-Prawnicy prawnicze

-Developerzy oprogramowania

Kierownicy projektów

- Urzędnicy ds. Bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa cybernetycznego

- Przedsiębiorcy zainteresowani e-biznesem

-Experts w logistyce i łańcuchu dostaw

- Doradcy sektora naftowego i gazowego

Akredytacje:

Katolicki Uniwersytet San Antonio w Murcji (UCAM).

AEEN: Hiszpańskie Stowarzyszenie Szkół Biznesu.

BALES: The Business Association of Latin American Studies.

ICDE: Międzynarodowa Rada Edukacji Otwartej i Na Odległość.

PMI: Sponsoring Kapituły Hiszpańskiej.

Wartości:

„Naszym celem jest szkolenie liderów organizacji przyszłości”, Enrique Farrás, dyrektor EALDE Business School .

W EALDE Business School rozumiemy firmę jako organizację utworzoną przez ludzi o wspólnym celu. Kierownik musi podejmować decyzje na ich podstawie, wiedząc, że każde działanie, nawet niewielkie, jest procesem, który ma wpływ na innych. Etyka i przywództwo, rozwój zawodowy i zaufanie to wartości, które nasze programy przekazują studentom.

Zamierzamy zapewnić umiejętności i predyspozycje, które gwarantują studentowi osiągnięcie sukcesu w biznesie, przy jednoczesnym zachowaniu etycznej i społecznej odpowiedzialności w organizacji.

Lokalizacje

Wspólnota Madrytu

Address
C/ del Golfo de Salónica, 27
28033 Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium