EAE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EAE Business School

EAE jest międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego z zakresu zarządzania. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w edukacji biznesowej, zapewnił szkolenia dla ponad 56 000 menedżerów i menedżerów. Każdego roku studenci z ponad 45 narodowości zdobywają kwalifikacje zawodowe na EAE aby zajmować odpowiedzialne stanowiska w świecie biznesu.

EAE ma obecnie witryny kampusowe w Barcelonie i Madrycie i zapewnia edukację online za pośrednictwem Online Business School. Oferuje jedną z najszerszych ofert studiów podyplomowych w Hiszpanii, dyplom ukończenia studiów w dziedzinie administracji biznesowej oraz około stu szkoleń w przedsiębiorstwach i kursów uczenia się przez całe życie.

EAE ma również trzy międzynarodowe oddziały w Limie (Peru), Bogocie (Kolumbia) i Meksyku (Meksyk), które wzmacniają nasze instytucjonalne powiązania z Ameryką Łacińską. EAE podpisało umowy z około setką instytucji akademickich i szkół biznesowych z 38 krajów, 16 amerykańskich, 17 europejskich, trzech azjatyckich i dwóch afrykańskich krajów. EAE promuje wymianę akademicką, kulturalną i zawodową między nimi.106806_4.jpg

Programy międzynarodowe w EAE Business School

Programy międzynarodowe w EAE Business School mogą być kluczem do kariery zawodowej. Odbywające się w Barcelonie i Madrycie, najważniejszych centrach biznesowych w południowej Europie, wiele możliwości czeka na odkrycie w tych różnorodnych i kosmopolitycznych miastach podczas uczenia się nowych umiejętności.


Przejdź na świat dzięki pomocy EAE Business School i naszym programom międzynarodowym

  • Rozwiń swoje osobiste umiejętności
  • Pracuj w zespołach ze studentami z całego świata
  • Eksperci nauczyciele i profesjonaliści przeprowadzą Cię przez najnowsze technologie i praktyki biznesowe.
  • Ciesz się życiem na całe życie, aby poznać przyszłych globalnych partnerów biznesowych
  • Ucz się hiszpańskiego, aby otworzyć drzwi do nowych rynków w Europie i Ameryce Łacińskiej


Nasi mistrzowie znajdują się w rankingu Top 250 magazynu El Mundo i są jednymi z najlepszych w Hiszpanii. Międzynarodowy MBA jest właściwą drogą do osiągnięcia swoich celów w tym globalnym środowisku biznesowym.106823_5.jpg

Lokalizacje

Barcelona

Address
EAE Business School
C/ Aragó 55

08015 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Madryt

Address
EAE Business School
C/ Menéndez Pidal 43

28036 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania