EAE Business School International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EAE jest międzynarodową instytucją edukacyjną wyższego zarządzania. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu w Business School, EAE uczestniczyło w szkoleniu ponad 65 000 dyrektorów i specjalistów. Każdego roku uczestnicy z ponad 72 krajów rozwijają swoje umiejętności w EAE, wyposażając ich w role odpowiedzialne w świecie biznesu i instytucji.

Działalność EAE odbywa się na trzech kampusach: 2 w Barcelonie, prowadzących programy wspólnych kwalifikacji z Universitat Politècnica de Catalunya oraz kurs Business Administration; oraz Campus w Madrycie, gdzie programy szkolnictwa wyższego są prowadzone we współpracy z Universidad Camilo José Cela. Integracja EAE w ramach Wydziału Szkoleń w Grupo Planeta jeszcze bardziej pobudziła projekt szkolnictwa wyższego wyższej uczelni. Linki i wsparcie dla Grupo Planeta, światowego lidera w dziedzinie generowania treści i publikacji w dziedzinie zarządzania, wzmocniły solidne doświadczenie EAE i dają nam uprzywilejowaną pozycję wśród hiszpańskich i międzynarodowych szkół biznesu.106806_4.jpg

EAE Business School jest obecnie na drugim miejscu w rankingu najlepszych szkół biznesu w Hiszpanii w rankingu MERCO 2014. Zostało to osiągnięte dzięki silnej wierze w nasz projekt: dążeniu do doskonałości akademickiej, aby stać się wiodącym centrum jakości zarządzania. Z naszymi celami stanowczo zmierzającymi w tym kierunku, w pełni angażujemy się w świat biznesu i rozwój przyszłych liderów. Nasi dyrektorzy muszą zatem posiadać poziom jakości i umiejętności w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, który zapewnia im uprawnienia wymagane do skutecznego zarządzania instytucją.

Ten cel zmusił nas do coraz większego wymagania siebie. W rezultacie, wysokie standardy jakości stosowane przez EAE pozwoliły instytucji stać się pierwszą szkołą biznesu w Hiszpanii w celu uzyskania międzynarodowego certyfikatu jakości ISO 9001, który potwierdza i gwarantuje wysoki poziom akademicki naszych programów. Otrzymaliśmy również akredytację AEEDE, która jest wyrazem uznania i jakości akademickiej najlepszych hiszpańskich szkół biznesu. EAE jest również częścią prestiżowych krajowych i międzynarodowych instytucji, takich jak AACSB International (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business), EFMD (Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania), CLADEA (Consejo Latinoamericano de Escuelas de Administración), ForQ (Association for quality in uczenie się przez całe życie), EBEN (European Business Ethics Network) i europejska sieć MBA.

Krótko mówiąc, w EAE Business School mocno angażujemy się w szkolenie liderów biznesu przyszłości z wyraźnie ludzkim podejściem i międzynarodową wizją.106823_5.jpg

Lokalizacje

Barcelona

Address
Campus Barcelona
C/ Aragó, 55

C/ Tarragona, 110

08015 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Madryt

Address
Campus Madrid
C/ Joaquín Costa, 41

28002 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania