Przeczytaj oficjalny opis

Sposób, w jaki ludzie uczą się zmieniło

Nauczanie na odległość jest rzeczywistością dzisiaj na całym świecie. Wiele europejskich, azjatyckich i amerykańskich uniwersytetów oferuje programy magisterskie i dystans. innowacja edukacyjna nastąpiło dzięki pojawieniu się nowych podpór technologicznych, które zmieniają sposób ludzie uczą się, tworząc ogromne możliwości.

EAE Business School, świadomy tej nowej rzeczywistości, postanowił w 2007 roku to w swoich programach metodyki szkolenia Odległość Online i Blended Blended. Więc ich uczniowie mogą korzystać z wielu zalet jest w stanie uczyć się na odległość:

Godzi życia zawodowego i rodzinnego

Aktywne wykorzystanie nowych technologii sprawia, że ​​możliwe jest pogodzenie aktywności szkoleniowej z życia zawodowego i rodzinnego.

W swoim własnym tempie

Niewątpliwie jedną z największych zalet bycia w stanie uczyć się na odległość. Program posiada EAE Odległość Online i Blended Blended umożliwić każdemu studentowi studiów dostosować w swoim własnym tempie, jak kalendarz akademicki jest elastyczna i dostosowana do potrzeb każdego ucznia. Doradca akademicki będzie towarzyszyć uczniowi w całym procesie szkolenia w tempie, że ten znak, biorąc pod uwagę, że ma do 3 lat, aby ukończyć studia magisterskie i 2 lata dla wyższych programów. 80% naszych studentów ukończyć studia w ciągu 12 do 18 miesięcy.

Gdzie i wszędzie

Sposoby Odległość Online i Blended Blended umożliwiają naukę w czasie i miejscu, które uczeń chce. Pedagogiczne model EAE programów dostosowanych do każdych okolicznościach (dostępność czasu i położenia geograficznego, na przykład).

Ta elastyczność sprawia, że ​​nadaje się do dostępu do każdej sytuacji kampus internetowego i kontynuować naukę. Ponadto, uczniowie nie muszą nosić materiały do ​​nauki, usuwa z nich w wersji cyfrowej na Campus.

Oszczędzasz czas

Z sposoby kształcenia na odległość online lub Blended Blended oszczędność czasu: to nie jest już konieczne, aby przejść do miejsca, w którym odbywają się zajęcia. Jest to student, który zdecyduje, gdzie chce się uczyć.

Bądź kreatywny

Student jest w centrum naszej działalności edukacyjnej: cała zawartość i model edukacyjny obracają się wokół swoich potrzeb. Metodologia EAE Business School jest podzielona na trzy obszary, które odbywają studenta jako rdzeń:

  • Nauka opiera się na doświadczeniu: przystosować i zastosować wszystkie koncepcje teoretyczne, aby w realnym świecie.
Nauka opiera się na problemach: student musi reagować na różne przeciwności i zastosować zdobytą wiedzę.

Szkolenie oparte jest na case studies: nauczyciele symulować rzeczywiste przypadki w klasie w celu stymulowania uczenia studentów.

Ponadto studenci mają Campus online EAE Business School i zasobów, usług i działań w celu dalszego rozwijania procesu uczenia się. Wszystkie te elementy są przystosowane do obsługi żądań i obawy każdego ucznia.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

EAE | Programas Distancia

Master in Commercial Management jest przeznaczony dla profesjonalistów i absolwentów uczelni wyższych, z doświadczeniem w zarządzaniu komercyjnym, którzy są zainteresowan ... [+]

1. PREZENTACJA

Dla kogo przeznaczony jest kurs? Master in Business Management jest przeznaczony dla profesjonalistów i absolwentów uczelni wyższych, z doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem, którzy są zainteresowani w pogłębianiu nowych narzędzi i konkretnych strategii w dziedzinie komercyjnej.Jakie są twoje cele? Master in Business Management proponuje wydajną i skuteczną odpowiedź na nowe wyzwania krajowego i międzynarodowego otoczenia biznesowego, prowadząc optymalizację komercyjnego zarządzania każdej firmy.

Gdzie odbywa się szkolenie? W naszych biurach w Madrycie i Barcelonie, mieszane lub mieszane .

Jakie są wymagania dostępu? Aby uzyskać dostęp do Master in Business Management, student musi mieć wyższe wykształcenie akademickie (licencjat, dyplom lub inżynier).... [-]

Hiszpania Spain Online
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Opinión EAE | Programas de formación online