EADA Business School Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EADA - Escuela de Alta Dirección y Administración

Financial Times Średnia ocena: 84 Nasza instytucja opiera się na wartościach wysiłku, zaangażowania i pracy, dobrze zrobione. Naszą misją jest, aby przyczynić się do bardziej sprawiedliwego, bardziej zrównoważonego i trwałego społeczeństwa. Założona w 1957 roku, EADA był jednym z pierwszych hiszpańskich instytucji w celu zapewnienia, że ​​programy szkoleniowe skierowane specjalnie do świata biznesu.

Zawsze byliśmy znani z naszej ścisłej akademickiego i praktycznego podejścia mającego na celu stosowanie wiedzy do rzeczywistego dnia na dzień firmy świata. Nasze metody edukacyjne promować "uczenia się przez działanie". Od ponad 50 lat EADA jest w pierwszej linii Training Manager w firmach programy szkoleniowe dla biznesu. Nasze wieloletnie relacje z ponad 350 firm zrzeszonych stanowią trzon naszego szkolenia i zamierza odpowiedzieć na potrzeby korporacji świata zachęcając uczestników na temat naszych programów do podjęcia aktywnej roli w ich własnym rozwoju kariery. Ponad 120.000 uczestników z ponad 40 krajów powierzyli swój trening do nas, co samo w sobie pokazuje, że EADA jest jednym z najbardziej innowacyjnych i najbardziej prestiżowych szkół biznesu w Europie. EADA jest otwartym, w liczbie mnogiej i różnorodne instytucje. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie współpracować ze sobą w celu zrozumienia i zaspokojenia swoich potrzeb szkoleniowych.

Misja

Jesteśmy niezależną, niedochodową instytucją podejmowania założona w Barcelonie (Hiszpania) w 1957 roku. Wierzymy w organizacji i firm z ludzkich wartości. Naszym celem jest szkolenie i rozwój ludzi i do wspierania doskonałości zawodowej. Poprzez badania i edukację chcemy szkolić menedżerów firm i organizacji, które są skuteczne ekonomicznie, społecznie odpowiedzialne i przyjazne dla środowiska. Zamierzamy kontynuować w czasie, aby być w stanie ponieść wpływ na społeczeństwo. Uda nam się skutecznie. Musimy osiągnąć zysk dzięki naszej działalności w celu zapewnienia solidnej i trwałej przyszłości dla naszej instytucji.

  • Wierzymy, że dobrzy menedżerowie mają inteligencji emocjonalnej, umiejętności rozwiązywania problemów i zdolności przywódcze. Z tego powodu, uczestników biorących udział w wyjątkowej Programu Rozwoju Zawodowego (PDP) w EADA's centrum szkoleniowym mieszkalnych. PDP zawiera plan wzrostu i uczestników do osobistego i zawodowego rozwoju miękkie umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w świecie biznesu (Różnorodność kulturowa, umiejętności prezentacji, techniki Negocjacja, Przywództwo i integracyjne)

Lokalizacje

Barcelona

Address
EADA
C/ Aragó 204 - 08011

CP 08011 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje