Divulgazione Dinamica

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Divulgazione Dinamica jest międzynarodowym centrum szkoleń i produkcji wychowawczej. Jego celem jest opracowanie produktów formacyjne dopasowanych do potrzeb nowych specjalistów w dziedzinie nauk społecznych. Od 2000 roku ta sama grupa profesjonalistów, którzy pierwotnie założył firmę, wciąż rozwija interwencje w swoich dziedzinach specjalizacji (rozwój lokalny, mediacji społecznej, współpracy międzynarodowej-społeczno kulturalnej animacji, relaksu i czasu wolnego, edukacji, nowych dziedzinach zatrudnienia, interwencja społeczna) , Divulgazione Dinamica oferuje wysokiej jakości MASTERS online, opracowane przez specjalistów i techników wybranych do wiedzy i doświadczenia w każdej dziedzinie. Ponadto oferujemy tytuły zawodowe dostosowane do współczesnych potrzeb rynku pracy i oferują indywidualną obsługę przez specjalistów z dużym doświadczeniem i znajomością procesów kształcenia i zarządzania dydaktycznej. DIvulgazione Dinamica jest członkiem Asociación Nacional de Centros de E-Learning y DISTANCIA (noważna - Państwowy Odległość i Stowarzyszenia e-learning), jedynego jakości enterpreneurial organizację wychowania i nauczania, zgodnie z międzynarodową normą ISO 9001 regulacji. Noważna należy do: -ICDE (Międzynarodowa Rada Edukacji na Odległość), uznane przez ONZ jako organizacji pozarządowej odpowiedzialnej za odległość, edukacji online i otwartego i powiązanych z ONZ przez UNESCO. -EADL (Europejskie Stowarzyszenie Distance Learning). -EEOS (Asociación de Użytkowników Españoles de Satelites para la Educación); Noważna jest członkiem-założycielem EEOS. -CEOE (Confederación Española de Organizaciones Empresariales). W tej chwili jesteśmy obecni w Hiszpanii, Włoszech i Meksyku. Naszym celem jest, aby rozszerzyć naszą działalność w Portugalii i Brazylii, nie mówiąc już o krajach anglojęzycznych.

Dlaczego wybrać DIVULGAZIONE Dinamica Divulgazione Dinamica oferuje online edukacji zawodowej z następujących świadczeń:

Tryb, który pozwala na większą elastyczność i autonomiczne zarządzanie czasem szkolenia e-learning, w klasie wirtualnej dostępnej 24/7. Stałe wsparcie samouczek. Możliwość personalizacji plan studiów według formacyjnych i zawodowych celów studenta. Ostateczna dyplom i zaświadczenie potwierdzające umiejętności zawodowe z ważności krajowego i międzynarodowego. Elastyczne ceny, w zależności od potrzeb ucznia, płatność może być podzielona na raty bez żadnych kosztów odsetek. Możliwość kontynuowania szkolenia jako staż w firmie. Bezpłatne profesjonalna obsługa orientacji.

Lokalizacje

Sewilla

Address
Avda Blas Infante, 6, 5° C-D
Edificio Urbis

41011 Sewilla, Andaluzja, Hiszpania

Programy

Ta szkoła oferuje również: