University of Deusto: Deusto Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pomimo obecnej sytuacji wywołanej przez COVID-19, zespół rekrutacyjny w Deusto Business School jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące programów naszego mistrza przez e-mail, Skype lub telefonicznie.

DEUSTO BUSINESS SCHOOL: CENTURY-STARE INSTITUTION

Deusto Business School jest pierwszą szkołą biznesu w Hiszpanii z ponad stuletnią historią jako globalny punkt odniesienia dla wszechstronnej edukacji biznesowej. Jest pionierem szkolenia liderów biznesu w dwóch lokalizacjach:

  • La Comercial, który jest częścią kampusu w Bilbao od 1916 roku.
  • ESTE, utworzony w 1956 r. W kampusie San Sebastián.

Deusto Business School wyróżnia się spójnością z wielowiekową tradycją i prestiżem, a jednocześnie obejmuje główne trendy, które obecnie zmieniają świat biznesu.

DBS oferuje kadrę nauczycielską złożoną z wykładowców University of Deusto i liderów biznesu z dużym doświadczeniem. Nasza zróżnicowana, nowoczesna i interaktywna metodologia koncentruje się na rozwijaniu umiejętności poprzez współpracę i innowacje.

Jako absolwent DBS dołączysz do renomowanej i rozwijającej się profesjonalnej sieci ponad 15 000 byłych studentów poprzez Deusto Business Alumni.

W ramach naszych programów nasi studenci rozwijają różnorodne umiejętności i kompetencje w zakresie zarządzania zgodnie z wartościami zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialności i etyki zawodowej.

Dzięki naszym stowarzyszeniom studenckim będziesz mieć możliwość rozwijania swojej wiedzy i innych umiejętności w zakresie inwestycji, finansów i doradztwa.

Nasz wskaźnik zatrudnienia wynosi 95% *. Absolwenci Deusto Business School pracują w wielu różnych obszarach funkcjonalnych zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym: usługi bankowe, finanse, inwestycje, marketing, doradztwo, administracja.

Mamy silną relację biznes-uniwersytet. W ten sposób będziesz mógł pomagać w różnych konferencjach prowadzonych przez specjalistów z ważnych firm.

Deusto znajduje się w gronie 200 najlepszych uniwersytetów na świecie w zakresie biznesu i ekonomii oraz 1 w baskijskim systemie uniwersyteckim według rankingu Times Higher Education World University Ranking w 2018 r. Deusto został również uhonorowany 1 miejscem w rankingu University-Company przez Fundacja Everis, ze względu na dostosowanie do potrzeb organizacji z sektora prywatnego.

UMIĘDZYNARODOWIENIE

Deusto Business School utrzymuje ważne umowy i strategiczne sojusze z jednymi z najlepszych szkół biznesu i uniwersytetów na świecie, z programami prowadzonymi wspólnie lub intensywnymi modułami prowadzonymi w renomowanych ośrodkach za granicą. Ponadto każdego roku Deusto przyjmuje międzynarodowych studentów z całego świata.

UDOGODNIENIA I OKOLICE

Kampus Bilbao

Uniwersytet Deusto w Bilbao ma dogodną lokalizację w sercu Bilbao, naprzeciwko Muzeum Guggenheima na prawym brzegu rzeki Nervion. W La Comercial, zabytkowym budynku z nowoczesnymi renowacjami, mieści się Deusto Business School. Biblioteka uniwersytecka znajduje się tuż nad rzeką Nervion i oferuje szerokie przestrzenie do nauki indywidualnej i grupowej. Na terenie kampusu studenci znajdą również kilka jadalni i kawiarni, a także niedawno odnowione centrum fitness i odnowy biologicznej „DeustoFit” oraz różnorodne wspólne przestrzenie.

Bilbao to prężnie rozwijające się kosmopolityczne miasto otwarte na Europę, które otrzymało tytuł Najlepszego Miasta Europy 2018. Od 1990 roku, kiedy Muzeum Guggenheima zostało otwarte jako sztandarowy budynek, przeszło gruntowną odnowę środowiskową i urbanistyczną. Po wielu latach działalności jako centrum przemysłowe symbolami nowego miasta są teraz biznes, rozrywka i kultura. Pobliskie obszary przybrzeżne są idealne do uprawiania sportów wodnych, takich jak surfing, windsurfing, nurkowanie i żeglowanie, a pobliskie pasma górskie oferują wycieczki piesze na różnych poziomach doświadczenia.

1

106095_CampusBilbao.jpg

Kampus San Sebastián

San Sebastián został wybrany Europejską Stolicą Kultury w 2016 roku. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián jest jednym z najwybitniejszych w Europie, a „Jazzaldia” i „Musical Fortnight” (odpowiednio festiwale jazzowe i klasyczne) należą do najważniejszych wydarzeń kulturalnych wydarzenia, nie zapominając o głównych tradycyjnych świętach miasta, zwanych „Tamborrada”. Stara dzielnica San Sebastián to jedno z najlepszych miejsc do skosztowania lokalnej kuchni, od słynnych „pintxos” po najlepsze autorskie restauracje. Kampus San Sebastián Uniwersytetu w Deusto, położony na Paseo de Mundaiz nad brzegiem rzeki Urumea oraz w okolicy parku Cristina-Enea, tworzy kompleks uniwersytecki o powierzchni 32 000 m 2 , w samym sercu miasta.

3

4

DLACZEGO STUDIUJEMY MISTRZOWIE W DBS?

  • Wszystkie programy Deusto Business School są programami oficjalnymi .
  • Wszystkie programy zawierają wymóg stażu .
  • Jeśli nie masz wykształcenia ekonomicznego lub biznesowego , niektóre z programów Master Szkół Deusto Business School są idealnym sposobem, aby dać Ci szansę w profesjonalnym świecie biznesu.
  • Jeśli masz już stopień naukowy w Business Management, specjalizacja Master w DBS to doskonałe uzupełnienie, które pomoże Ci rozpocząć karierę zawodową w konkretnej dziedzinie biznesu.

Departament Usług Karier

Wszystkim uczestnikom oferowane są następujące usługi: pomoc w zarządzaniu ofertami stażowymi, prezentacje korporacyjne, seminaria, aby wyposażyć uczestników w narzędzia poprawiające ich szanse na zatrudnienie, osobiste poradnictwo zawodowe itp.

Deusto Business Alumni

Deusto Business Alumni to sieć złożona z ponad 15 000 specjalistów, którzy zajmują ważne stanowiska we wszystkich sektorach zarówno w Hiszpanii, w całej Europie, jak i za granicą.

Zakwaterowanie

University of Deusto oferuje usługę, która pomaga studentom w znalezieniu zakwaterowania zarówno w Bilbao, jak i San Sebastián. Oferowane są różnorodne opcje, w tym kwatery prywatne, kwatery prywatne itp.

Campus Bilbao:

www.acc accommodationbilbao.deusto.es

Campus San Sebastián:

www.accommodationsansebastian.deusto.es

Stosunki międzynarodowe

Ten dział zarządza różnymi programami międzynarodowymi i wszystkimi aspektami związanymi z zagranicznymi studentami na University of Deusto.

Więcej informacji: international.deusto.es

Życie w kampusie

Deusto Business School uważa, że życie uniwersyteckie wykracza poza klasę. DeustoCampus oferuje następujące działania: sport, teatr, warsztaty pisania, klub debatowy, wolontariat społeczny i kooperacyjny, grupy wyznaniowe i solidarność.

www.campusdeusto.es

Lokalizacje

Bilbao

Deusto Business School.

Address
Bilbao Campus

Hermanos Aguirre, 2

48014 Bilbao, kraj Basków, Hiszpania
Telefon
+34 944 139 441

San Sebastián

Address
San Sebastian Campus
Mundaiz, 50

20012 San Sebastián, kraj Basków, Hiszpania
Telefon
+34 944 139 441

Madryt

Address
Madrid Headquarters
Castelló, 76

28006 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
+34 944 139 441

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium