Bau Design College of Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

PREZENTACJA

Bau jest ośrodkiem, który zapewnia wyższe wykształcenie w dziedzinie projektowania. Mieści się w Barcelona, Jeden z wiodących miast w zakresie projektowania, BAU położony jest w strefie przemysłowej o ponad 6.000 m2 wyposażona w poszczególnych pomieszczeniach do nauczania i wielofunkcyjnych przestrzeni mających na celu wspieranie badań, tworzenia i innowacji.

Szkolenia oferowane w Bau materializuje się w uczelni stopni w grafice, audiowizualnego, wnętrze i projektowanie mody, a także Magisterskich i podyplomowych, Oferuje on również inne przedmioty, takie jak Dyplom Design 'Bau Nit' (Bau wieczorem), w specjalności Grafiki i Architektury Wnętrz, a Summer UniversityOprócz różnorodnych kursów, zajęć monograficznych i warsztatów.

historia

Bau, Design College of Barcelona, ​​powstała w 1989 roku, Z inicjatywy grupy profesjonalnych projektantów z silnym edukacyjną i dydaktyczną, jako nowoczesne, innowacyjne i interdyscyplinarnego centrum wysokiego poziomu badań w projekcie, w celu uzupełnienia modele bardziej tradycyjnych ośrodków szkoleniowych istniejących w tym czasie w Barcelonie.

W 2003 Bau zobowiązuje się do przejścia do dzielnicy 22 @, obecnie dzielnicy innowacji i projektowania miasta, gdzie odbudowę i remontuje się wspaniały teren przemysłowy z ponad 6000 m2.

2009 był kamieniem milowym w historii naszego Centrum: w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA), BAU stał się centrum dołączony do Uniwersytetu Vic (UVIC). Tym samym stał się pionierski ośrodek w dostarczaniu studia na tytuł licencjata w Design.

Jakość kształcenia na Bau, która jest oceniana przez Uniwersytet Assurance Agency katalońskiej Jakości (AQU Catalunya), gwarantuje naszą teraźniejszość i przyszłość.

System pedagogiczny

Celem Bau i jej nauczycieli jest szkolenie współczesne, zadawania pytań, kreatywnych, otwartych projektantów, którzy są w stanie zrozumieć zmiany społeczne, kulturowe i ekonomiczne, i dążą do zrównoważonego rozwoju w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby społeczeństwa.

Model szkolenia Bau przynosi solidne humanistyczną, kulturalną, artystyczną, szkolenia techniczne i metodologiczne, które charakteryzuje up-to-date nauczania, podłączonym do prawdziwego profesjonalnego świata z kultury perspektywy projektu. Gwarancje Bau małe klasy zachęcanie kompleksowe szkolenia, pracę zespołową i indywidualną naukę, i uważać, aby czuwać nad badawczą uczniów i nauczycieli jako podstawę do zwiększania umiejętności twórczych i innowacyjności.

Dotyczy Zespół Bau nauczania Praktyki innowacyjne, wysokiej jakości nauczania na podstawie zastosowania nauki poprzez rozwój projektów i uczy studentów do pracy konsekwentnie i systematycznie, aby osiągnąć profesjonalizacji procesu twórczego.

Bau ma na celu promowanie wielojęzyczność do celów zawodowych, a szczególnie opanowanie języka angielskiego, jako języka niezbędnego dla konkurencyjności na rynku pracy w dziedzinie projektowania, jak również do wykonywania zawodu, a także przyczynić się do międzynarodowej reputacji swoich studentów.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Escuela Superior De Diseño Barcelona
c/ Pujades, 118

08005 Barcelona, Katalonia, Hiszpania