DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dmad to studium i szkoła projektowania wnętrz i architektury z siedzibą w Madrycie (Hiszpania), które oferuje innowacyjny plan szkoleń, kursy i mistrzowie School of Design Dmad opierają się na uczeniu się z prawdziwych przypadków i są akredytowane przez Uniwersytet Nebrija w Madrycie i uniwersytet eCampus we Włoszech.

W ten sposób uczeń szkoły, oprócz otrzymania niezbędnego szkolenia teoretycznego, współpracuje przy projektach, które nauczy go stawić czoła wyzwaniom, przed którymi będzie się stawiał, wykonując zawód architekta wnętrz.

W Dmad, School and Interior Design Studio w Madrycie, mamy szeroki wybór kursów i studiów magisterskich, które obejmują różne obszary: projektowanie krajobrazu, dekorowanie okien, zarządzanie i wizerunek marki, meble, dekoracje, stylizacje wnętrz, organizowanie protokołów i wydarzeń, infografiki ...

Przygotowanie do pracy

Aby zostać projektantem, musisz opanować wiele aspektów, na przykład nawiązać kontakt z klientem, aby poznać jego gusta, potrzeby i cele; zdobyć pomysł i go rozwinąć; przedstawiać szkice ręcznie lub przy pomocy komputera; i sfinalizować projekt z zachowaniem terminów i budżetu.

Metoda edukacyjna Dmada opiera się na „uczeniu się handlu”. Wspierany przez zajęcia teoretyczne nauka odbywa się na podstawie rzeczywistych projektów. Jest to możliwe dzięki metodzie Pre-work lub pierwszej pracy, w której każdy uczeń wykorzystuje swoją wiedzę w praktyce, poszerza ją i wzmacnia.

Lokalizacje

Madryt

Address
Dmad - Madrid
Paseo de la Habana nº 151
Madrid, España.

28036 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

León

Address
Dmad - León
Calle Camino de Santiago nº 26
Ponferrada (León), España.

León, Kastylia i León, Hiszpania