Campus Universitario Europeo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

European University Campus

Wiadomo, że ciągłe szkolenie jest wartość strategicznym priorytetem w procesach zmian technologicznych, ekonomicznych i społecznych, aby być kluczowym elementem stabilności pracy, sprawiedliwości i spójności społecznej.

Campus European University, specjalizujący się w ciągłym treningu, to organizacja, która działa w celu osiągnięcia wysokiej jakości szkoleń, ma z pewnością przyniesie dostępne i niedrogie szkolenia dla wszystkich zainteresowanych tworząc elitę Campus, jeden z najbardziej prestiżowych Europy.

Z różnych specjalności obejmujących różne obszary edukacji, nasze prywatne szkoły wyższe oferują konkretne stopnie European University Campus, ale z dala od tematu, prywatnie z wygórowane Campus cenach.

Osiągnięcia rozwoju naukowego, kulturalnego, społecznego i gospodarczego; oraz badania i szkolenia zawodowego oraz zgodnie z przepisami w sprawie kształcenia ustawicznego jest zaniepokojony.

W ramach naszej strony, Campus ma być narzędziem człowieka i edukacji, i jako takie, jakie stają się dostępne dla każdego ucznia i ludności zawodowej.

Studenci z całego świata obecnego z nami o wysokim stopniu zadowolenia, osiągnęliśmy jednocząc wysoką jakość, która charakteryzuje nas, dostępności, cen, w pobliżu humanitarnego traktowania, wszystko w jednym celu: aby Europejski Campus wyznacznikiem osiągnięcia profesjonalistów wysoko wykwalifikowanych z Europy do dowolnego miejsca na świecie

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Zawodowy Magister Cue - środowisko

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 6 miesięcy September 2017 Hiszpania A Coruña Málaga Madryt + 3 więcej

Chronić naszą planetę dla przyszłych pokoleń nie oznacza rezygnacji z naszego życia lub porzucenia codziennych czynności.Przyjmując prostych nawyków i zdrowego rozsądku, każdy [+]

Profesjonalny Mistrz CUE - Środowisko Chronić naszą planetę dla przyszłych pokoleń nie oznacza rezygnacji z naszego życia lub porzucenia codziennych czynności. Przyjmując prostych nawyków i zdrowego rozsądku, każdy z nas może oszczędzać energię, zmniejszenia zanieczyszczenia wpływające na temperaturę Ziemia i oszczędzać nasze ograniczone zasoby naturalne. Z Mistrzem w profesjonalne środowisko CUE nabyć szkolenie, które umożliwi mu niezbędne narzędzia dla firm do prowadzenia działalności i zarządzania TIONES sposób respektujący środowisko naturalne.

 

Kto to jest?

- Studenci biologii - Studenci nauki - Specjaliści - Każdy, kto ma wątpliwości w nauce o środowisku ... [-]