CPA Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Najlepszą gwarancją konkurencyjności dla najlepszego treningu.

CPA Salduie Urodził owocem porozumienia pomiędzy CPA (Centrum Szkolenia audiowizualne) i San Valero Fundacji jednostki z ponad 60-letnim doświadczeniem w nauczaniu.

Najnowocześniejsza technologia i rozległe doświadczenie zawodowe i nauczanie naszego wydziału, skonfigurowany CPA Online jako jedyne źródło odniesienia w panoramie edukacji medialnej w naszym kraju, będąc pionierem w metodologii online.

Naszym celem jest szkolenie przyszłych specjalistów uczestniczących w tworzeniu i produkcji audiowizualnych, kina, radia, filmu i telewizji, a także sztuką.

W 2009 roku, przy współpracy Studia Wyższe SEAS Open, pobiera nauki fleszy odległość linii, rozszerzenie naszej oferty i łamanie barier geograficznych. Powstawanie CPA Online łączy w sobie doświadczenie zdobyte podczas lat kształcenia w klasie z wygody studiowania, kiedy i gdzie chcesz, bez utraty jakości nauczania.

Kontynuując zaangażowanie do zaoferowania najlepsze szkolenie w specjalnościach najbardziej popytu przez rynek online CPA firmy we wrześniu 2010 r. umowę z Universidad San Jorge, W którym ma siedzibę uznanie wszystkich stopni, jak tej uczelni stopni.

Lokalizacje

Saragossa

Address
Fundación CPA Salduie
Avda. Alcalde R. Sáinz de Varanda, 1-3
(Escuela de Negocios CAI)

50009 Saragossa, Aragonia, Hiszpania