COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Coco Szkoła jest prywatna uczelnia znajduje się w Alicante (Hiszpania). Coco Szkoła, szkoła założona w 2003 roku, specjalizuje się w szerokiej gamie profesjonalnych stopni magisterskich związanych z różnych dziedzin projektowania, fotografii i twórczości reklamowej. Prestiżowy Katolicki Uniwersytet San Antonio Murcia (UCAM) wystawia wszelkie kwalifikacje Coco szkole, więc mając te, charakter uniwersytecki.

Obecnie stopień specjalizacji i doskonałości COCO rośnie dzienne dzięki profesjonalnego powodzenia ich wydziału w branży projektowania i komunikacji na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Naszym motywem przewodnim jest powiedziane, w przekonaniu, że edukacja powinna być przydatna w praktyce, więc wszystkie nasze kursy przerysować roku po roku, w oparciu o najnowsze wykorzystaniu nowych technologii i nowych rozwiązań komunikacyjnych, przechodząc w ten sposób zgodne z codziennym przepływem sektor zawodowy stale zmieniających się w sposób dynamiczny w oparciu o maksymalne wykorzystanie czasu, radzenie sobie, zachęty i wymagania. Aby to zrobić, studenci mistrza i podwójne głównych programów, które przeszły odpowiednie testy i zostały złożone i zatwierdzone swój portfel i pragnienie, są zawarte w woreczku i zatrudnienia, praktyk i dla których przeprowadziliśmy aktywnego poszukiwania.

COCO to kosmopolityczne szkoła, przyjazna uczniom z innych wspólnot, takich jak Murcja, Walencja, Madryt, Kastylia-La Manchy, Andaluzji i Galicji, a także zagranicznych studentów z krajów takich jak Rosja, Polska, Kolumbii, Wenezueli, Meksyku, Ekwadorze, Gwatemali, Chile, Holandia, Brazylia, Portugalia, Francja, Anglia, Peru, Panama etc.

Lokalizacje

Alicante

Address
Avenida de Elche nº 157
03008 Alicante, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Alicante

Address
Carrer Portugal, 2
03690 Alicante, Wspólnota Walencji, Hiszpania