Przeczytaj oficjalny opis

KIM JESTEŚMY?

ICC, tylko Centrum Oficjalny trening ponad 20 wielonarodowe w Hiszpanii, jest wspólnota ponad 60.000 studentów z ponad 30 krajów, z wszystkich zezwoleń z wiodących światowych firm, z których możemy podać jego oficjalny trening i zespół nauczycieli przeszkolonych specjalistów z najbardziej prestiżowych hiszpańskich przedsiębiorstw produkcyjnych.

Ten wynik ciągłej pracy nad ponad 30 lat doświadczenia zawodowego jako Szkoła zawodowa Szkolenia specjalizująca się w projektowaniu i nowych technologii.

misja

Misją MCK jest zapewnienie programów edukacyjnych wspieranych wykorzystaniem nowych technologii, przy użyciu najlepszych zasobów technicznych i ludzkich, osiągnięcie porozumienia z największych firm sektora nowych technologii i zapewnienie odnowioną świadomość profesjonalizmu nauczycieli i wysokiej jakości .

WIZJA

Będąc liderem w sektorze Nowych Technologii Kształcenia, szkolenia najlepszych specjalistów w takich dziedzinach, jak projektowanie i produkcja audiowizualna obszarach, Digital Imaging, rozwój aplikacji i Komunikacji.

Wartości

  • Zorientowanie na klienta - Doskonałość w zarządzaniu - Teamwork - Innowacji i Kreatywności definicji i powyższych celów, do skutku, z jednej strony, w działalności i zachowań wszystkich osób w organizacji ICC, i inny, w generowaniu i przekazywaniu wiedzy o społeczeństwie (jego spółek i jego instytucji), dzięki profesjonalnej relacji mających na celu zwiększenie MTK, model odniesienia w dziedzinie wiedzy, że są dziwne.
Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

CICE La Escuela Profesional de Nuevas Tecnologías

Predictive Analytics jest nauką o przewidywaniu zachowań, i jest obecny w każdym aspekcie naszego życia. Dodaje wartość do potęgi danych i wpływa codzienie dokonywania mi ... [+]

Predictive Analytics jest nauką o przewidywaniu zachowań, i jest obecny w każdym aspekcie naszego życia. Dodaje wartość do potęgi danych i wpływa codziennie miliony podejmowania decyzji.

Banków, firm, politycy i organizacje używać go przekonać nas, musimy swoje produkty lub usługi.

Business Intelligence (BI) jest podejście do zarządzania przedsiębiorstwem, który umożliwia organizację w celu określenia, jakie informacje są przydatne i istotne dla podejmowania decyzji korporacyjnych. Koncepcja ta pomaga przedsiębiorstwom podejmować lepsze decyzje i zyskać przewagę konkurencyjną na rynku.

Big Data (Big Data) jako pojęcie to zestaw technologii i narzędzi do gromadzenia, przechowywania, przetwarzania i wizualizacji dużej ilości danych kosztem iw rozsądny i znośny przez organizację czasu.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku