CICE La Escuela Profesional de Nuevas Tecnologías

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KIM JESTEŚMY?

ICC, tylko Centrum Oficjalny trening ponad 20 wielonarodowe w Hiszpanii, jest wspólnota ponad 60.000 studentów z ponad 30 krajów, z wszystkich zezwoleń z wiodących światowych firm, z których możemy podać jego oficjalny trening i zespół nauczycieli przeszkolonych specjalistów z najbardziej prestiżowych hiszpańskich przedsiębiorstw produkcyjnych.

Ten wynik ciągłej pracy nad ponad 30 lat doświadczenia zawodowego jako Szkoła zawodowa Szkolenia specjalizująca się w projektowaniu i nowych technologii.

misja

Misją MCK jest zapewnienie programów edukacyjnych wspieranych wykorzystaniem nowych technologii, przy użyciu najlepszych zasobów technicznych i ludzkich, osiągnięcie porozumienia z największych firm sektora nowych technologii i zapewnienie odnowioną świadomość profesjonalizmu nauczycieli i wysokiej jakości .

WIZJA

Będąc liderem w sektorze Nowych Technologii Kształcenia, szkolenia najlepszych specjalistów w takich dziedzinach, jak projektowanie i produkcja audiowizualna obszarach, Digital Imaging, rozwój aplikacji i Komunikacji.

Wartości

  • Zorientowanie na klienta - Doskonałość w zarządzaniu - Teamwork - Innowacji i Kreatywności definicji i powyższych celów, do skutku, z jednej strony, w działalności i zachowań wszystkich osób w organizacji ICC, i inny, w generowaniu i przekazywaniu wiedzy o społeczeństwie (jego spółek i jego instytucji), dzięki profesjonalnej relacji mających na celu zwiększenie MTK, model odniesienia w dziedzinie wiedzy, że są dziwne.

Lokalizacje

Madryt

Address
Formación en diseño y producción audiovisual
C/ Maldonado, 48

28006 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Madryt

Address
Formación en desarrollo, comunicaciones e imagen digital
C/ Povedilla, 4

28009 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania