Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj CEV

CEV jest obecny w Madrycie i Barcelonie . Szkolimy przyszłych specjalistów z branży audiowizualnej w oparciu o rzeczywistość branży i rozwój technologiczny.

Ponad 40 lat doświadczenia edukacyjnego w tym samym założeniu: nadawanie oficjalnych kwalifikacji z międzynarodową ważnością i kursami zawodowymi poprzez wybitnie praktyczną metodologię i małe grupy studentów.

Jedną z naszych największych wartości jako szkoły jest nasza kadra nauczycielska , złożona z profesjonalistów działających w różnych dziedzinach i posiadających bogate doświadczenie zawodowe. W nich będziesz miał kluczowe wsparcie, aby poprawić swoje umiejętności i rozwijać swoją kreatywność. W tym celu będziesz miał do dyspozycji wszystkie urządzenia technologiczne najnowszej generacji w naszej szkole.

W CEV możesz studiować cykle zawodowe stopni średnich i zaawansowanych, stopnie magisterskie, stopnie międzynarodowe i kursy zawodowe . Różnorodne szkolenia w celu profesjonalizacji wiedzy i obaw oraz dotarcia do wybranego miejsca.

Spraw, by Twoje pomysły miały znaczenie

Jesteśmy obecni w głównych telewizorach, platformach i grach, które konsumujesz dzięki profesjonalnym umowom z ponad 1300 firmami.

Wiemy, jak sprawić, byś odkrył swoje powołanie. Niezbędne wartości dla Twojego rozwoju, takie jak praca w zespole, współpraca i rozwijanie przyjaźni między kolegami, pomogą Ci osiągnąć profil przygotowany na poziomie ludzkim, zdolny do realizacji dużych projektów. Odkryj cały swój talent Wierzymy w niego.

110292_pexels-photo-1462630.jpeg

Odkryj CEV

Doświadczenie w branży audiowizualnej

W CEV od momentu jej powstania w 1975 r. Kontynuujemy rozwój i aktualizację naszej działalności, wprowadzając zmiany technologiczne i nowe potrzeby rynku. Dlatego nadal jesteśmy w czołówce szkoleń w dziedzinie komunikacji, obrazu i dźwięku . Ponad 20 000 specjalistów przeszkolonych w różnych dziedzinach kina, animacji 3D, gier wideo, fotografii, dźwięku, projektowania graficznego i śpiewu oraz interpretacji.

Oficjalne kwalifikacje

Wiemy, że ważne jest posiadanie formalnego wykształcenia akademickiego, dlatego uczymy Superior Degrees of Official Vocational Training , autoryzowanego przez hiszpańskie Ministerstwo Edukacji i Wyższy Krajowy Dyplom , uznanego w Unii Europejskiej. Obszerna oferta akademicka umożliwiająca integrację na rynku pracy ze wszystkimi gwarancjami, oprócz własnych mistrzów.

Postęp międzynarodowy

Jesteśmy Centrum Zagranicznym upoważnionym przez Wspólnotę Madrytu i certyfikowanym przez PEARSON , który akredytuje nas do oferowania brytyjskich oficjalnych kwalifikacji, BTEC Higher Nationals level 5 (HND) . Te kwalifikacje dają możliwość awansu na brytyjski tytuł licencjata . Ponadto, dzięki współpracy z Uniwersytetem Teesside, masz okazję jako student CEV studiować różne tytuły doładowania lub kontynuować studia podyplomowe na NYFA (New York Film Academy) lub Inżynierii Komputerowej na Marconi University w USA.

Zatrudnianie i przedsiębiorczość

Wiemy, jak ważne jest maksymalne wykorzystanie potencjału dzięki przedsiębiorczości. Nasz plan praktyk biznesowych oferuje pierwszy kontakt z podmiotami, w których można ukończyć szkolenie, zdobyć doświadczenie i zachęcić do kontaktu z sektorem, aby ułatwić integrację pracy. Dzięki giełdzie pracy dla studentów będziesz mieć dostęp do krajowych i międzynarodowych ofert współpracy z programem Erasmus .

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido

Uzyskaj profesjonalne szkolenie na wysokim poziomie, aby zostać producentem muzycznym. Ten mistrz nauczy Cię komponować, produkować i koordynować projekty muzyczne w różn ... [+]

Uzyskaj profesjonalne szkolenie na wysokim poziomie, aby zostać producentem muzycznym. Ten mistrz nauczy Cię komponować, produkować i koordynować projekty muzyczne w różnych kontekstach i przybliży Cię do środowiska technologicznego w ciągłym rozwoju.

Świetna okazja do poszerzenia wiedzy na temat przemysłu i współczesnej produkcji muzycznej również zorientowanej na świat kina . Ten stopień jest nauczany wyłącznie w języku HISZPAŃSKIM.

celeKomponuj i układaj własne kompozycje i dostosowuj prace innych.Skomponuj oryginalną muzykę do gry kinematograficznej, telewizyjnej lub wideo z kryteriami i możliwościami dostosowania się do potrzeb klienta.Pracuj w środowisku technologicznym do tworzenia muzyki poprzez programowanie i wykorzystanie syntezy dźwięku i narzędzi do sekwencjonowania muzyki.Wykonuj, reżyseruj lub nadzoruj nagrania muzyczne swoich kompozycji lub nagrań innych.Zrozumieć współczesny przemysł muzyczny.treśćPrzemysł muzyczny i muzyka dla audiowizualnychGłówny projekt: ProdukcjaTechnologia muzycznaZaawansowane techniki nagrywania w studiuJęzyk muzyczny i techniki twórczekarieraKompozytor-aranżer piosenek.Producent nagrań płytowych.Kompozytor muzyki do filmów, telewizji lub gier wideo.Specjalista w zakresie nagrań muzycznych.Kierownik projektu w korporacjach nagraniowych i muzycznych.cena... [-]
Hiszpania Madrid Barcelona
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1200 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido

Mistrz w projektowaniu graficznym i sieci zaoferuje solidną bazę wiedzy, dzięki której będziesz mógł nauczyć się zarządzać każdym szczegółem drukowanego i cyfrowego produ ... [+]

Mistrz w projektowaniu graficznym i sieci zaoferuje solidną bazę wiedzy, dzięki której będziesz mógł nauczyć się zarządzać każdym szczegółem drukowanego i cyfrowego produktu graficznego. Od opracowania strategii i kampanii po podstawowe standardy wizualne do realizacji każdego projektu. Ta kwalifikacja jest nauczana wyłącznie w języku HISZPAŃSKIM i PREZENTYCZNIE.

Wzmocnisz swoją strategiczną wizję i poprawisz swoje umiejętności do zarządzania przyszłymi projektami. Stworzysz kreatywność, aby zorganizować przestrzenie robocze i ostateczną sztukę, aby uzyskać ostateczne wrażenie.

Otrzymasz nowy profil zawodowy zdolny sprostać nowym potrzebom biznesowym . Nauczymy Cię, jak poradzić sobie z najbardziej rozpowszechnionym oprogramowaniem tego sektora, abyś mógł z nich korzystać na najwyższym poziomie kreatywności . Będziesz mógł rozwijać i wdrażać projekty w środowisku internetowym oraz zaprojektować skuteczną strategię cyfrową, kładąc nacisk na markę i doświadczenie użytkownika .... [-]

Hiszpania Madrid Barcelona
Listopad 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
700 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido

Mistrz w dziedzinie zarządzania kinem i produkcji to możliwość uczenia się w wyjątkowym środowisku opartym na dynamicznej i partycypacyjnej przestrzeni roboczej, która pr ... [+]

Mistrz w dziedzinie zarządzania kinem i produkcji to możliwość uczenia się w wyjątkowym środowisku opartym na dynamicznej i partycypacyjnej przestrzeni roboczej , która przybliży Cię do metody stosowanej przez firmy w sektorze.

Program, który pozwoli Ci w praktyczny sposób nauczyć się wszystkich umiejętności na profesjonalnym poziomie, aby stworzyć skrypt i dokładnie poznać kierunek, produkcję i montaż produkcji. Nauczysz się obsługiwać wiele narzędzi i będziesz wiedział, jak realizować swoje kreatywne pomysły w oparciu o analityczne myślenie i właściwą strategię .

Wyjątkowe doświadczenie, w którym będziesz pracował w zespole technicznym i kreatywnym przy wyborze krótkich filmów wyprodukowanych podczas kursu w szkole w Madrycie.... [-]

Hiszpania Madrid Barcelona
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1200 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido

Zostań prawdziwym specjalistą od gier wideo, animacji, sztuki i kina 3D. Ten mistrz zabierze Cię, aby zwiększyć swoje umiejętności, aby nauczyć się tworzyć modelowane, te ... [+]

Zostań prawdziwym specjalistą od gier wideo, animacji, sztuki i kina 3D . Ten mistrz zabierze Cię, aby zwiększyć swoje umiejętności, aby nauczyć się tworzyć modelowane, teksturowane i niekończące się cyfrowe ilustracje. Będziesz wiedział, jak wdrożyć całą wiedzę poprzez profesjonalne produkcje w branży . Ten stopień jest nauczany wyłącznie w języku HISZPAŃSKIM .

cele

Ten mistrz przygotowuje Cię do doskonalenia umiejętności zarządzania kreatywnego i organizacyjnego, które pomogą Ci w wykonywaniu wszelkich zadań związanych z produkcją cyfrowej animacji i gier wideo.

Dowiedz się więcej o animacji 3D, modelowaniu i teksturowaniu, cyfrowej ilustracji, projektowaniu gier i VFX.Użyj najbardziej zaawansowanych technik różnych aspektów 3D.Dla kogo to służy?Absolwenci uniwersytetów w dziedzinie komunikacji, sztuk pięknych, projektowania, marketingu i reklamy. Również osoby o profilach takich jak informatyka lub rysunek lub związane z aspektem audiowizualnym, takie jak realizacja, film lub narracja.Osoby samouczące się, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w celu opracowania nowego uzupełniającego profilu zawodowego opartego na szkoleniach praktycznych.treść... [-]
Hiszpania Madrid Barcelona
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1200 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido

Dzięki mistrzowi w sztuce 3D, animacji i efektom wizualnym do gier wideo i kina masz możliwość specjalizacji w jednym z sektorów o największym popycie na rynku pracy. ... [+]

Czy chciałbyś nauczyć się projektować i tworzyć animowane filmy krótkometrażowe?

Dzięki mistrzowi w sztuce 3D, animacji i efektom wizualnym do gier wideo i kina masz możliwość specjalizacji w jednym z sektorów o największym popycie na rynku pracy.

Ten mistrz nauczy Cię, jak najlepiej wykorzystać swoje pomysły i dać im życie, ucząc się korzystać z najnowocześniejszych technik tworzenia i produkcji . Nauczysz się opanowywać najbardziej odpowiednie narzędzia, takie jak Maya, Zbrush i Final Cut Pro, aż do osiągnięcia wyjątkowego poziomu.

Program oparty wyłącznie na uczeniu się poprzez praktykę , ponieważ ma 500 godzin poświęconych na opracowanie kompleksowego projektu gry wideo w środowisku zawodowym .... [-]

Hiszpania Madrid Barcelona
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1200 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

¿A qué nos dedicamos?

Apuesta por una formación de futuro en CEV

Y ahora, ¿qué? - CEV 2019

Address
Calle de Gaztambide,65
28015 Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Telefon
915 502 960
Address
Barcelona, Catalonia, Hiszpania