CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj CEV

CEV jest obecny w Madrycie i Barcelonie . Szkolimy przyszłych specjalistów z branży audiowizualnej w oparciu o rzeczywistość branży i rozwój technologiczny.

Ponad 40 lat doświadczenia edukacyjnego w tym samym założeniu: nadawanie oficjalnych kwalifikacji z międzynarodową ważnością i kursami zawodowymi poprzez wybitnie praktyczną metodologię i małe grupy studentów.

Jedną z naszych największych wartości jako szkoły jest nasza kadra nauczycielska , złożona z profesjonalistów działających w różnych dziedzinach i posiadających bogate doświadczenie zawodowe. W nich będziesz miał kluczowe wsparcie, aby poprawić swoje umiejętności i rozwijać swoją kreatywność. W tym celu będziesz miał do dyspozycji wszystkie urządzenia technologiczne najnowszej generacji w naszej szkole.

W CEV możesz studiować cykle zawodowe stopni średnich i zaawansowanych, stopnie magisterskie, stopnie międzynarodowe i kursy zawodowe . Różnorodne szkolenia w celu profesjonalizacji wiedzy i obaw oraz dotarcia do wybranego miejsca.

Spraw, by Twoje pomysły miały znaczenie

Jesteśmy obecni w głównych telewizorach, platformach i grach, które konsumujesz dzięki profesjonalnym umowom z ponad 1300 firmami.

Wiemy, jak sprawić, byś odkrył swoje powołanie. Niezbędne wartości dla Twojego rozwoju, takie jak praca w zespole, współpraca i rozwijanie przyjaźni między kolegami, pomogą Ci osiągnąć profil przygotowany na poziomie ludzkim, zdolny do realizacji dużych projektów. Odkryj cały swój talent Wierzymy w niego.

110292_pexels-photo-1462630.jpeg

Odkryj CEV

Doświadczenie w branży audiowizualnej

W CEV od momentu jej powstania w 1975 r. Kontynuujemy rozwój i aktualizację naszej działalności, wprowadzając zmiany technologiczne i nowe potrzeby rynku. Dlatego nadal jesteśmy w czołówce szkoleń w dziedzinie komunikacji, obrazu i dźwięku . Ponad 20 000 specjalistów przeszkolonych w różnych dziedzinach kina, animacji 3D, gier wideo, fotografii, dźwięku, projektowania graficznego i śpiewu oraz interpretacji.

Oficjalne kwalifikacje

Wiemy, że ważne jest posiadanie formalnego wykształcenia akademickiego, dlatego uczymy Superior Degrees of Official Vocational Training , autoryzowanego przez hiszpańskie Ministerstwo Edukacji i Wyższy Krajowy Dyplom , uznanego w Unii Europejskiej. Obszerna oferta akademicka umożliwiająca integrację na rynku pracy ze wszystkimi gwarancjami, oprócz własnych mistrzów.

Postęp międzynarodowy

Jesteśmy Centrum Zagranicznym upoważnionym przez Wspólnotę Madrytu i certyfikowanym przez PEARSON , który akredytuje nas do oferowania brytyjskich oficjalnych kwalifikacji, BTEC Higher Nationals level 5 (HND) . Te kwalifikacje dają możliwość awansu na brytyjski tytuł licencjata . Ponadto, dzięki współpracy z Uniwersytetem Teesside, masz okazję jako student CEV studiować różne tytuły doładowania lub kontynuować studia podyplomowe na NYFA (New York Film Academy) lub Inżynierii Komputerowej na Marconi University w USA.

Zatrudnianie i przedsiębiorczość

Wiemy, jak ważne jest maksymalne wykorzystanie potencjału dzięki przedsiębiorczości. Nasz plan praktyk biznesowych oferuje pierwszy kontakt z podmiotami, w których można ukończyć szkolenie, zdobyć doświadczenie i zachęcić do kontaktu z sektorem, aby ułatwić integrację pracy. Dzięki giełdzie pracy dla studentów będziesz mieć dostęp do krajowych i międzynarodowych ofert współpracy z programem Erasmus .

Lokalizacje

Madryt

Address
Calle de Gaztambide,65
28015 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
915 502 960

Barcelona

Address
Barcelona, Katalonia, Hiszpania