CEUPE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MISJA

CEUPE jest szkolenie swoich studentów poprzez 100% praktyczne szkolenie i własną metodologię online zwaną „Absolwenci”, która odnosi się do ich ludzkiego wymiaru, aby zagwarantować im szybkie i efektywne wejście w świat pracy lub aktualizację wiedzy, która poprawia i uczynić swój profil zawodowy bardziej konkurencyjnym.

WIZJA

CEUPE jest bycie Hiszpańską Online Business School o międzynarodowym znaczeniu, zarówno ze względu na jej metodologię pedagogiczną, jak i doskonałą jakość programów szkoleniowych.

WARTOŚCI

Istnieją trzy przekonania CEUPE które podnosi do filozofii pracy i wartości:

1. - Każdy człowiek ma prawo do szkolenia i dostępu do wysokiej jakości programów, zwłaszcza tych z ograniczonymi zasobami, dla których CEUPE - Europejskie Centrum Studiów Podyplomowych i Biznesu oferuje szeroką gamę programów bezpośredniej pomocy finansowej na studia. Wszystkie szkolenia, które zapewnia, są wysokiej jakości, globalne i odpowiedzialne społecznie, zapewniając uczciwe i etyczne wartości.

2. - Personalizacja poprzez dostosowanie oferty szkoleniowej do każdego ucznia, ponieważ każdy z jego uczniów jest wyjątkowy i tak go traktuje, personalizując ich działania szkoleniowe poprzez samouczki, stymulując ich aktywną współpracę oraz promując nawiązywanie kontaktów i relacje międzyludzkie w celu uzyskania natychmiastowe efekty w Twojej codziennej aktywności.

3. - Empatia, bo cały czas cały zespół tworzący CEUPE stara się stawiając się w miejscu ucznia, lepiej rozumieć jego potrzeby szkoleniowe i oferować mu najlepsze rozwiązania.

Lokalizacje

Madryt

Address
Costanilla de San Pedro, 2
28005 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium