University CEU - Cardenal Herrera

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CEU Cardenal Herrera Uniwersytet jest częścią Fundacji San Pablo CEU University, instytucja edukacyjna, non-profit, należąca do ADCP i wysokiego ponad 75-letnim doświadczeniem w dziedzinie edukacji. Fundacja została zainaugurowana w Walencji w 1971 i zatwierdziła ustawę o utworzeniu Uniwersytetu w roku 1999, co pozwala nam być pierwszy prywatny uniwersytet w Walencji w międzynarodowych rankingach i czterech największych hiszpańskich uniwersytetów.

CEU Cardenal Herrera University oferuje szkolenia i innowacyjny program nauczania, w którym student odgrywa kluczową i aktywną rolę, wzorując z najbardziej prestiżowych uniwersytetów na świecie, oferując solidne wykształcenie, jakość i gościnnie prawdziwa międzynarodowa. Każda grupa utworzona dla praktycznej pracy składa się z niewielkiej liczby studentów. W ten sposób nasi uczniowie po ich zakończeniu szkolenia, wejdzie na rynek pracy w dowolnym kraju europejskim, co daje im szeroki wachlarz możliwości. Ponadto, mamy wiele umów pozwalających studentów do podjęcia praktyk w zewnętrzny, nie tylko w Hiszpanii, ale także w zatwierdzonych centrów obecnych w większości krajów europejskich oraz w wielu instytucjach spoza Europy.

Nasza misja

Jesteśmy Catholic University, pionierem w rozwoju innowacyjnych projektów edukacyjnych. Naszym celem jest zapewnienie, że ludzie, którzy studiują tu m.in. dyscypliny uczą i może następnie rozwijać swoją pracę z uczciwości i odpowiedzialności. Popieramy humanistyczne wartości inspiracji chrześcijańskiej, które określają nasz sposób myślenia i działania dla dobra społeczeństwa.

Chcemy doprowadzić do globalnego społeczeństwa:

 • Ludzie pełni przeszkolony i przygotowany do przyczynić się do rozwoju społeczeństwa oraz poprawy jego otoczenia.
 • Dobre badania, wiedza i innowacje generujący.
 • Ducha przedsiębiorczości, która może być stosowana do przedsięwzięć gospodarczych i społecznych.

Nasza wizja

Dążymy do umocnienia naszej witryny uniwersytecki międzynarodowy, Jego duch innowacyjności i działania przedsiębiorcze, tak że przekazuje te wartości do społeczności uniwersyteckiej, którzy następnie przekazują je zwrócić do firmy.

Naszym celem jest jakości pociąg ludzie pod każdym względem - intelektualnym, profesjonalny i ludzi - i nieustannie stara się poprawić szkolenie.

Uczelnia będzie musiała, samodzielnie lub za pośrednictwem swoich absolwentów, wpływ na społeczeństwo, przyczyniając się do jej poprawy, chce też, aby stać się międzynarodowym odniesienia w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

8 powodów, aby wybrać ten CEU Cardenal Herrera University

1. Doskonałość, kształcenie ogólne i indywidualne podejście

Przywiązujemy wielką wagę do doskonałości naukowej i zawodowej oraz szkolenia naszych uczniów. Uczenie się poza zwykłe ramy i oczywiście dla nas, spersonalizowane edukacja jest najważniejsza.

Na Uniwersytecie CEU Cardenal Herrera, uważamy, że pierwszy rok jest okazją dla studentów do wyboru swojego przyszłego kierunku i zakładamy, że jego zaangażowanie w nauce zostanie poproszony przez całe studia. Od pierwszego dnia, uczeń będzie obsługiwana dzięki bliskości prowadzonego przez wszystkich nauczycieli, spotkaniach osobistych i usług uniwersyteckiego.

Nauczyciele są świadomi, że ich rola jest nie tylko uczyć, ale także do zapewnienia, że ​​studenci uczą się i dojrzewają intelektualnie. Wykonywać swoją pracę nauczania znacznie wykracza poza oczywiście.

2. Nauka języka: kluczowy atut

Jednym z naszych głównych priorytetów jest także nauka języka. Nasi studenci mają dostęp do wielu kursów, które oferuje nasze usługi językowe przez cały rok:

 • Chińczyk
 • Angielski
 • hiszpański
 • niemiecki

3. Praktyki i zatrudnienie

Uczelnia zapewnia studentom odpowiedniej infrastruktury do ich kształcenia, w którym grozi im realne sytuacje. To gdzie oni realizować swoje wczesne stadia.

Ponadto dana usługa uniwersytet zachęca i zarządza praktyk studenckich w instytucjach hiszpańskich lub zagranicznych.

4. Krajowe i międzynarodowe Wymiany

W ciągu roku akademickiego, oferujemy możliwość dla studentów do studiowania na innych uniwersytetach europejskich w ramach programów wymiany Erasmus +.

CEU Cardenal Herrera Uniwersytet ma ponad 250 podpisanych umów partnerskich z uczelniami europejskimi i amerykańskimi.

Kancelaria Mobilność przez cały rok organizuje sesje informacyjne informować uczniów wszystkich międzynarodowych możliwości rozwoju dla nich dostępne. Zapewniają one tej samej jakości usług dla studentów wyjeżdżających za granicę.

5. Sprzęt

Oferujemy naszym studentom najlepsze zasoby i udogodnienia, aby umożliwić im ukończenia szkolenia (laboratoria, klinika dentystyczna, szpital weterynaryjny, gospodarstwo, sale komputerowe, biblioteka ...).

6. Połączenia międzynarodowe

Ponad 1300 studentów naszej uczelni są międzynarodowe. Pochodzą one z całego świata wybrali CEU Cardenal Herrera Uniwersytet nie tylko do doskonałości akademickiej, ale także dla jego lokalizacji.

Zagraniczni studenci również zintegrować również z naszej uczelni jako studenci krajowych. Wszystkie posiadają pełny dostęp do usług oferowanych przez naszą instytucję. Oferujemy również ekskluzywne usługi dostosowane do szczególnych potrzeb studentów międzynarodowych.

7. Klasyfikacja i badania naukowe

CEU Cardenal Herrera Uniwersytet plasuje się wśród najlepszych czterech hiszpańskich uniwersytetów na badania (Shanghai rankingu Expanded, IWhen, Ranking Internacional SCImago). Jest także prywatny uniwersytet Najwyżej ocenione Walencja.

Nasz zakład zajmuje się badaniami naukowymi (ponad 1,3 mln euro inwestycji i ponad 40 projektów), aby rozwijać i optymalizować doskonałości akademickiej, że z korzyścią dla naszych studentów i, ogólnie rzecz biorąc, firma ,

8. Korzystne Położenie

Region Walencja cieszy się doskonałą lokalizacją na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Znajduje się na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego, która pozwala mu cieszyć się klimat umiarkowany i przyjemny przez cały rok. O powierzchni 23,505 km2 i około 500 km linii brzegowej, jest ograniczony od północy Katalonii i południowej przez Murcja, i graniczy społeczności Kastylii-La Manchy i Aragonii na zachód.

Region Walencja jest podzielona na trzy prowincje: Alicante, Castellón i Walencja, jej kapitał. Uniwersytet CEU Cardenal Herrera w trzech prowincjach kampusu. Valencia w liczbach:

 • 800 000 mieszkańców
 • 3-ta miasto w Hiszpanii
 • 2000 lat historii
 • 7 km od plaż
 • 45 muzeów
 • 16 teatrów
 • 30 parków i ogrodów
 • Ponad 300 zabytków, budynków i zabytków
 • Ponad 1700 restauracji
 • 600 konferencje / wydarzenia rocznie
 • Roczna temperatura: 17,9ºC
 • Ponad 300 słonecznych dni w roku

Lokalizacje

Moncada

Universidad CEU Cardenal Herrera

Address
46113 Moncada, Wspólnota Walencji, Hiszpania
Telefon
+34 961 36 90 00