Przeczytaj oficjalny opis

Najlepszy model szkoleniowy dla studentów i profesjonalistów

W CESTE, Międzynarodowej Szkole Biznesu, oferujemy ci inny sposób nauki.

Dla studentów na poziomie uniwersyteckim: studia licencjackie i magisterskie należące do najlepszego na świecie modelu edukacyjnego: Brytyjczycy.

Dla profesjonalistów i menedżerów: ważne prestiżowe certyfikaty, programy wykonawcze i usługi coachingowe, które pomogą Ci przezwyciężyć kolejne wyzwanie Twojej kariery zawodowej.

Model CESTE

W CESTE, Escuela Internacional de Negocios, oferujemy ci inny rodzaj modelu edukacyjnego. Dla studentów: oficjalne studia licencjackie i magisterskie w najlepszym modelu edukacyjnym na świecie - brytyjskim. Dla profesjonalistów i kadry zarządzającej: ważne i prestiżowe certyfikaty, programy wykonawcze i usługi coachingowe, abyś mógł pokonać kolejne wyzwanie w swojej karierze zawodowej.

Nasze obszary specjalizacji

Bankowość i finanse

 • Technologie informacyjne i komunikacyjne
 • Administracja i zarządzanie przedsiębiorstwem
 • Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Turystyka
 • Przedsiębiorczość i innowacje

Kampus online

Nasz kampus online ma na celu ułatwienie nauki naszym studentom, udostępniając niezbędne środki do samodzielnego szkolenia: interaktywne treści multimedialne, grupy dyskusyjne, materiały i zasoby uzupełniające, wirtualne zajęcia na żywo, nagrane seminaria internetowe i ćwiczenia samooceny.

Model nauczania Ceste Online opiera się na strategicznym połączeniu samokształcenia, nauki z przewodnikiem, nauki społecznej i współpracy oraz szanowania rytmu każdego ucznia. Mamy zespół doświadczonych instruktorów, którzy towarzyszą uczniom przez cały proces, zachęcając do wymiany wiedzy między społecznością studencką. Oferujemy szkolenia jakościowe i obejmujące wiele urządzeń w czasie i miejscu, w którym uczeń jest dostępny.109452_pexels-photo-1068523.jpegrawpixel.com / Pexels

Misja, wizja i wartości

Misja

Uczniowie są centralnym punktem naszej pracy i powodem naszego istnienia.

Aby kształcić i trenować osoby z powołaniem przedsiębiorczym, które są kompetentne w obliczu wyzwań związanych z digitalizacją, służą społeczeństwu, mają uczciwość i wspierają, zdolne do tworzenia wartości w swoich firmach, organizacjach i społecznościach.

Rozwijanie doświadczeń edukacyjnych za pomocą innowacyjnych metod i skupiających się na praktycznym nauczaniu w zakresie treści, umiejętności i kompetencji, które pozwalają na rozwój osobisty i zawodowy.

Pracujemy nad zapewnieniem i poprawą jakości naszych szkoleń oraz uczymy się od najlepszych, aby ułatwić zatrudnialność naszych studentów, dzięki czemu są oni centrum własnego procesu uczenia się.

Wizja

Innowacyjne metodologie i zaangażowane w przyszłość.

Chcemy naszego wkładu w edukację, która jest innowacyjna i trwale sprzeczna z rzeczywistymi wymaganiami, aby zapewnić firmom i profesjonalistom w Aragonii, a także wszystkim terytoriom i krajom, do których możemy dotrzeć dzięki naszym programom, z większym rozwojem i perspektywami dla wzrostu gospodarczego i społecznego.

Jako ośrodek uniwersytecki rozumiemy, że nasz wkład musi docierać nie tylko do młodych ludzi, ale także do profesjonalistów, którzy znajdują w nas wezwanie do kontynuowania nauki i inspirowania się swoimi możliwościami zawodowymi.

Wartości i kultura

Nasze wartości i zasady koncentrują się wokół rozwoju naszego ciała studenckiego, jego roli w procesie uczenia się zarówno pod względem treści, jak i kompetencji, a także naszej uwagi na środowisko, w którym pracujemy, podobnie jak nasza misja i wizja.

Podsumowując, biorąc pod uwagę wkład naszych kontaktów w UWTSD (University of Wales Trinity St. David), poprzez:

 • Współpraca i ustanowienie szeregu strategicznych relacji na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Ten rodzaj sieci może zainspirować naszych studentów, pracowników i partnerów do tworzenia nowej przyszłościowej nauki.
 • Włączenie poprzez umieszczenie studentów na pierwszym miejscu i utrzymywanie ciągłego uczenia się bez barier. Wspieramy studentów ze wszystkich środowisk i w każdym momencie ich edukacji. Akceptujemy drugą szansę i proces zawodowej reinvention.
 • Zatrudnialność i kreatywność, wykorzystanie przedsiębiorczości, badań, kreatywnych i przedsiębiorczych umiejętności naszych studentów, oferowanie programów edukacyjnych, które pozwalają na jak największą szansę na zdobycie zatrudnienia i rozwijanie umiejętności zbywalnych.
 • Zrównoważony rozwój poprzez skupienie się na systemie, który oferuje znaczące i odpowiednie ścieżki edukacyjne oraz promuje odpowiedzialność społeczną i uczenie się.
 • Zaangażowanie we współpracę na rzecz rozwoju obszarów, na których działamy, ze szczególnym uwzględnieniem Aragonia, zajmowanie się potrzebami rozwojowymi i wzmacnianie mocnych stron oraz angażowanie wszystkich w to.
 • Koncepcja globalnego obywatelstwa poprzez rozwój innych wielonarodowych działań i możliwości dla naszych studentów, pracowników i partnerów.
 • Z pomocą naszych partnerów akademickich, rozwój badań i ich wpływ społeczny, zgodnie z ich celami.

Jesteśmy ośrodkiem uniwersyteckim, który:

 • Dodaje wartość do doświadczenia edukacyjnego poprzez system, który łączy tradycyjne szkolnictwo wyższe z profesjonalnymi i akademickimi programami badań zawodowych z dyscypliną akademicką i zorientowanymi na praktyczne zastosowanie;
 • Oferuje dobrze zdefiniowany program studiów licencjackich i magisterskich, z charakterystycznymi atrybutami w dziedzinie zatrudnienia, biznesu, zrównoważonej edukacji i globalnego obywatelstwa;
 • Ma na celu docenienie potencjału każdego ucznia na poziomie indywidualnym i wspieranie go na każdym etapie edukacji;
 • Jest pionierem w zakresie nowych podejść do szkolenia w miejscu pracy i praktyk zawodowych, które podnoszą umiejętności pracowników i samego przedsiębiorstwa; i
 • Dba o każdy aspekt zrównoważonego rozwoju.
Programy prowadzone przez:
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:


CESTE Business School

Master in Banking and Finance w CESTE został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać karierę zawodową w sektorze finansowym, a także w dziale finansowym ... [+]

Master in Banking and Finance w CESTE został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać karierę zawodową w sektorze finansowym, a także w dziale finansowym firm i organizacji w ogóle.

Jedną z najbardziej wyróżniających się cech programu jest umożliwienie uczniom przygotowania się do zdobycia prestiżowej certyfikacji EFA ™ (Europejskiego Doradcy Finansowego) od EFPA (European Financial Planning Association) i umieszczenia ich w dobrej sytuacji Certyfikat FRM® (Financial Risk Manager) od GARP (Globalne Stowarzyszenie Specjalistów ds. Ryzyka). CESTE jest akredytowanym centrum szkoleniowym przez EFPA i GARP.

Kolejnym szczególnie interesującym wyzwaniem w CESTE jest udział w CFA Institute Research Challenge, wyjątkowej okazji dla wybranej grupy studentów, którzy chcą uczyć się na doświadczeniach liderów branży i konkurować z innymi studentami, którzy studiują w jedne z najlepszych programów finansowych na świecie.... [-]

Hiszpania Saragossa
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CESTE Business School

Studia magisterskie mają na celu zaznajomienie specjalistów z dobrze rozwiniętym zrozumieniem kompetencji związanych z technologią informacyjną, stworzenie ekspertów w za ... [+]

Studia magisterskie mają na celu zaznajomienie specjalistów z dobrze rozwiniętym zrozumieniem kompetencji związanych z technologią informacyjną, stworzenie ekspertów w zakresie korzystania z najnowocześniejszych technologii na rynku, ale także sprawienie, aby mogli łatwo dostosować się do różnych rodzajów technologii i technologii. dostawców. Ci profesjonaliści powinni być w stanie wziąć odpowiedzialność za planowanie zadań i projektów, projektowanie i rozwiązywanie problemów.

Dla kogo to jest?

Master jest skierowany do absolwentów wyższych uczelni i szkół biznesu, szczególnie ze stopniem w dyscyplinach związanych z informatyką (matematyka, fizyka, statystyki, inżynieria, chemia, itp.).... [-]

Hiszpania Saragossa
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CESTE Business School

Mistrz ma na celu przygotowanie profesjonalistów o wysokich kompetencjach związanych z technologiami informatycznymi, ekspertów w dziedzinie najnowszych technologii na ry ... [+]

MASTER in Data Science jest pierwszym mistrzem w Aragonii, który łączy wiedzę techniczną i wizję biznesową niezbędną do osiągnięcia sukcesu w obszarze największego wpływu i wzrostu w teraźniejszości iw nadchodzących latach: naukę danych.

MiDS jest nazywany Mistrzem odniesienia w Aragonii, a w przyszłości na poziomie krajowym i międzynarodowym, poprzez poziom jego nauczycieli, wymagania wobec uczniów i zastosowaną metodologię studium przypadku. MiDS posiada decyzje dotyczące LUCA AI Powered jako akademicki i początkowy partner technologiczny.

MiDS to tytuł magistra nauczany przez CESTE oparty na 3 podstawowych zasadach:

Jakość nauczania: Nauczyciele pierwszego stopnia, którzy są absolutnie przywiązani do rzeczywistości biznesowej w różnych gałęziach przemysłu, zapewniają maksymalne wykorzystanie przez uczniów, z zawartością 100% wartości dodanej skoncentrowaną na praktycznych przypadkach.Rzeczywistość za pośrednictwem firm: Struktura Mistrza umożliwi pracę od pierwszego dnia w rzeczywistych praktycznych przypadkach, które pozwolą studentowi rozwinąć doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z nauką o danych.Bezpośredni dostęp do sektora: MiDS zapewnia profesjonalne praktyki w branży, a także stały dostęp do sektora poprzez różnych partnerów technologicznych i biznesowych, którzy tworzą listę partnerów MiDS: Telefónica LUCA, Everis, PiperLab, AJE Aragón ... wśród wielu innych.Kto jest zorientowany... [-]
Hiszpania Saragossa
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Experiencia Alumni CESTE 2018 - Borja Adiego

Location address
Paseo Infantes de España, nº 3
Zaragoza, Aragonia, 50012 ES
Social Media