CESMA Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CESMA Business School to instytucja edukacyjna zajmująca się zarządzaniem, innowacyjnością i duchem przedsiębiorczości. Zdajemy sobie sprawę, że edukacja biznesowa nie ogranicza się do szkolenia dobrych menedżerów, kompetentnych finansowo lub dobrze przygotowanych menedżerów, ale także szkolenia w zakresie wartości i etyki biznesu.

Jesteśmy przekonani, że szkolenie musi być integralną częścią procesu prawdziwej transformacji dla naszych uczniów. W związku z tym nasi studenci, oprócz odbycia specjalistycznych szkoleń w określonej dziedzinie specjalizacji, wzmacniają swoje umiejętności przywódcze, inteligencję emocjonalną i komunikację między innymi, co jest niezbędne w skutecznym zarządzaniu zespołami roboczymi dzisiaj.

Aerial Panorama view of Barcelona city skyline and Sagrada familia at dusk time,Spain

Nasza oferta naukowa obejmuje główne zjawiska, które wpływają na aktualną panoramę szkoleń biznesowych: globalizację zarządzania, wpływ nowych technologii na proces uczenia się, akceptację różnorodności i nowe typy inteligencji wśród studentów, a także rozwój różnych źródeł i kanałów do przekazywania wiedzy.

Oferujemy czterokrotne podwójne stopnie w specjalnościach zarządzania i zarządzania biznesem, zarządzania handlowego i marketingu lub zarządzania protokołami i organizacji imprez, w których w czwartym roku będziesz realizować program magisterski. Nasze szkolenie opiera się na praktycznej metodologii, wspieranej przez rozwój umiejętności osobistych i zawodowych.

Przygotujemy Cię do analizy i rozwiązywania problemów w różnych obszarach firmy. Dzięki umowom o współpracy, które zawarliśmy z prestiżowymi uczelniami i szkołami za granicą, możesz studiować rok poza Hiszpanią i wybrać oficjalny stopień zgodnie z Europejską Przestrzenią Szkolnictwa Wyższego EHEA. Oddajemy do Państwa dyspozycji Dział Rozwoju Zawodowego, który poprowadzi Cię, gdy chcesz zrobić pierwsze kroki w świecie firmy.

Szkolimy Cię w biznesie angielskim podczas pierwszych 3 lat studiów. Przygotujemy Cię do uzyskania certyfikatu Cambridge English: Business Certificate, oficjalnego tytułu Cambridge English Language Assessment (część University of Cambridge w Wielkiej Brytanii).

Oferujemy możliwość nauki drugiego języka (chińskiego), co pozwoli ci poprawić twoje profesjonalne oczekiwania. Ten język pozycjonuje się jako klucz w sektorze biznesowym.

Lokalizacje

Madryt

Address
Calle Bausá,23
28033 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania