Przeczytaj oficjalny opis

CESMA Business School to instytucja edukacyjna zajmująca się zarządzaniem, innowacyjnością i duchem przedsiębiorczości. Zdajemy sobie sprawę, że edukacja biznesowa nie ogranicza się do szkolenia dobrych menedżerów, kompetentnych finansowo lub dobrze przygotowanych menedżerów, ale także szkolenia w zakresie wartości i etyki biznesu.

Jesteśmy przekonani, że szkolenie musi być integralną częścią procesu prawdziwej transformacji dla naszych uczniów. W związku z tym nasi studenci, oprócz odbycia specjalistycznych szkoleń w określonej dziedzinie specjalizacji, wzmacniają swoje umiejętności przywódcze, inteligencję emocjonalną i komunikację między innymi, co jest niezbędne w skutecznym zarządzaniu zespołami roboczymi dzisiaj.

Aerial Panorama view of Barcelona city skyline and Sagrada familia at dusk time,Spain

Nasza oferta naukowa obejmuje główne zjawiska, które wpływają na aktualną panoramę szkoleń biznesowych: globalizację zarządzania, wpływ nowych technologii na proces uczenia się, akceptację różnorodności i nowe typy inteligencji wśród studentów, a także rozwój różnych źródeł i kanałów do przekazywania wiedzy.

Oferujemy czterokrotne podwójne stopnie w specjalnościach zarządzania i zarządzania biznesem, zarządzania handlowego i marketingu lub zarządzania protokołami i organizacji imprez, w których w czwartym roku będziesz realizować program magisterski. Nasze szkolenie opiera się na praktycznej metodologii, wspieranej przez rozwój umiejętności osobistych i zawodowych.

Przygotujemy Cię do analizy i rozwiązywania problemów w różnych obszarach firmy. Dzięki umowom o współpracy, które zawarliśmy z prestiżowymi uczelniami i szkołami za granicą, możesz studiować rok poza Hiszpanią i wybrać oficjalny stopień zgodnie z Europejską Przestrzenią Szkolnictwa Wyższego EHEA. Oddajemy do Państwa dyspozycji Dział Rozwoju Zawodowego, który poprowadzi Cię, gdy chcesz zrobić pierwsze kroki w świecie firmy.

Szkolimy Cię w biznesie angielskim podczas pierwszych 3 lat studiów. Przygotujemy Cię do uzyskania certyfikatu Cambridge English: Business Certificate, oficjalnego tytułu Cambridge English Language Assessment (część University of Cambridge w Wielkiej Brytanii).

Oferujemy możliwość nauki drugiego języka (chińskiego), co pozwoli ci poprawić twoje profesjonalne oczekiwania. Ten język pozycjonuje się jako klucz w sektorze biznesowym.

Programy prowadzone przez:
  • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

CESMA Business School

Cele Executive Master w Commercial Management and Marketing, koncentrują się na aktualizacji student-profesjonalny, wiedzę zdobytą w jego życiu zawodowym i nowe techniki ... [+]

"Ani najsilniejsi, ani najmądrzejsi nie przeżyją, ale ci, którzy najbardziej pozytywnie reagują na zmiany".

Charles Darwin.

W wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym kluczem jest wiedzieć, jak dostosować się do każdej sytuacji, wiedzieć, jak przewidywać i odróżniać się od reszty. Jeśli szukasz jakościowego skoku w życiu zawodowym lub zmieniasz karierę zawodową lub stajesz się świetnym specjalistą od marketingu i sprzedaży, kluczem jest najlepsze szkolenie i wymiana doświadczeń z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

Executive Master w Business Management and Marketing w CESMA Business School jest kluczowym narzędziem, jeśli chcesz rozwijać i konsolidować swoje życie zawodowe. Dzięki temu tytułowi magisterskiemu otrzymasz solidną formację zarówno w obszarze marketingowym, jak i komercyjnym, aby być jednym z najlepszych specjalistów w branży.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CESMA Business School

Głównym celem tego mistrza jest stworzenie zintegrowanej i spójnej prezentacji zarządzania ekonomiczno-finansowego w firmie, opartej na rygorystycznym szkoleniu iz wyjątk ... [+]

Opracowanie i wdrożenie strategii biznesowej wymaga koniecznie uprzedniej oceny rentowności ekonomicznej, a następnie monitorowania i kontroli ustanowionych celów. Takie podejście wzmacnia strategiczny charakter zarządzania finansami jako instrument rzeczywistego wsparcia zarządzania przedsiębiorstwem, poprzez planowanie i kontrolowanie rentowności przedsiębiorstwa w warunkach równowagi finansowej.

W związku z tym Magister zarządzania finansami i kontroli CESMA Business School , odnosi zarządzanie finansami z formułowania strategii i polityki firmy, analizuje rolę systemów informatycznych przezwyciężyć czysto rachunkowości, przedstawia instrumenty i techniki dla planowanie finansowe w krótkim i długim okresie, a także efektywne zarządzanie ryzykiem na rynkach finansowych, wszystko to kontempluje firmę w jej otoczeniu. Z drugiej strony zapewnione są kryteria sprawnej organizacji działu finansowego oraz główne instrumenty kontroli zarządzania wynikami firmy.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CESMA Business School

Z Master CESMA Business School Management i Marketing z CESMA Business School , będziesz znał strategiczne zmienne marketingu, jak zrozumieć zachowania konsumentów, znacz ... [+]

W wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym kluczem jest wiedzieć, jak dostosować się do każdej sytuacji, wiedzieć, jak przewidywać i odróżniać się od reszty. Jeśli szukasz najlepszego specjalisty ds. Marketingu i sprzedaży, najważniejsze jest zapewnienie najlepszych szkoleń i dzielenie się doświadczeniami z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

Z Master CESMA Business School Management i Marketing z CESMA Business School , będziesz znał strategiczne zmienne marketingu, jak zrozumieć zachowania konsumentów, znaczenie komunikacji w marketingu, stosowane CRM, techniki planowania i zakupu mediów, a będziesz na bieżąco w najbardziej aktualnych koncepcjach i technikach marketingowych i e-biznesowych, mając świadomość wagi, jaką ładuje się w naszych czasach. Ponadto nauczysz się organizować i prowadzić zespół sprzedaży, najbardziej zaawansowane techniki negocjacji na najwyższym poziomie, programy lojalnościowe dla klientów, a także różne opcje kanałów sprzedaży i strategie osiągania celów.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CESMA Business School

Master w zarządzaniu i zarządzaniu zasobami ludzkimi, ma za główny cel szkolenie specjalistów, którzy są w stanie przejąć obowiązki i rozwijać zarządzanie, zarządzanie i ... [+]

Organizacje poruszają się obecnie w zglobalizowanym środowisku, bardziej konkurencyjnym, a zmiany społeczno-gospodarcze, technologiczne, rynkowe itp. Stają się coraz szybsze i głębsze. W tej sytuacji konkurencyjność przedsiębiorstw zależy przede wszystkim od inicjatywy, zdolności do innowacji, umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji oraz autonomii osób, które je tworzą.

W związku z tym konkurencyjność przedsiębiorstw w coraz większym stopniu zależy od prawidłowego zarządzania zasobami ludzkimi; lub, jak obecnie wyrażono na wielu forach, w prawidłowym zarządzaniu ludźmi, którzy go tworzą.

Co więcej, dzisiaj organizacje wymagają dyrektorów, menedżerów i techników zasobów ludzkich o różnych kompetencjach niż te wymagane od byłych dyrektorów i techników personelu; umiejętności takie jak planowanie i organizacja, ciągłe uczenie się i doskonalenie, podejmowanie decyzji, elastyczność, rozwiązywanie problemów itp .; a także nie tylko wiedza techniczna na temat działań rozwijanych w tym obszarze, ale także zarządzanie, zarządzanie, finanse, ustawodawstwo itp.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

CESMA Business School