CEI Escuela de Diseño

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpgCEI Escuela de Diseño","author_url":"","source":""}" alt="136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpg" />

O nas

CEI - Center for Innovation Studies - to XXI-wieczna szkoła projektowania cyfrowego, założona w XX wieku (1991). Jesteśmy oficjalnym centrum szkoleniowym dla Adobe, Apple, IBM, Maxon i Google Partner , specjalizującym się w cyfrowym marketingu i projektowaniu, z biurami w Madrycie, Sewilli i wkrótce w Lizbonie. Nasze kursy, studia magisterskie i wyższe są opracowywane w czterech obszarach: projektowanie graficzne , tworzenie stron internetowych , marketing cyfrowy oraz cyfrowa edycja wideo i postprodukcja (VFX) oraz Motion Graphics .

Teraz wiemy, że mieliśmy rację, kiedy w 1991 roku wybraliśmy wysokiej jakości nauczanie jako szkołę projektowania . Naszą maksymą było, jest i pozostanie, że po zakończeniu semestru szkolnego uczeń doskonale poradzi sobie z technikami nauczanymi podczas szkolenia. Z tego powodu zdecydowana większość tysięcy uczniów, którzy przeszli przez nasze klasy, weszła na rynek pracy lub poprawiła swoje warunki pracy po ukończeniu studiów w CEI: School of Design .

Dzięki ponad 29 latom w branży, ponad 15 000 przeszkolonych studentów i zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów, CEI dąży do podnoszenia umiejętności swoich studentów poprzez ciągłe dostosowywanie się do silnych wymagań światowego rynku pracy. Ponadto nasza szkoła została wyróżniona nagrodami Educational Excellence Awards 2018 i 2019 jako najlepsze centrum szkoleniowe twarzą w twarz, najlepszy program edukacyjny do profesjonalnego wprowadzania, najlepsza strona internetowa centrum szkoleniowego i najlepsze profesjonalne centrum szkoleniowe.

Nasza metoda

Czy chcesz poznać metodę CEI: School of Design?

Oto niektóre z najważniejszych funkcji:

Klasy i zajęcia online

Wiemy, że najlepszym sposobem na poznanie teoretycznych i praktycznych pojęć składających się na nasze kursy, magisterskie i wyższe stopnie jest bezpośrednia obecność specjalistycznego nauczyciela przedmiotu, który nadzoruje i kieruje nauką ucznia w sposób ciągły i osobisty, gwarantując ich maksymalne wykorzystanie.

Jednak zawsze z zamiarem dostosowania się do potrzeb i okoliczności wszystkich naszych studentów, a przede wszystkim dla tych, którzy nie mogą codziennie przychodzić do naszych obiektów, oferujemy również nasze studia na odległość lub online.

Małe grupy

Dobre szkolenie powinno być prowadzone w małych grupach, ponieważ wzrasta jakość nauczania, co skutkuje wyższymi wynikami uczniów w każdym przedmiocie opracowanym podczas kursu lub magisterskiego. Największa sala lekcyjna w CEI w Madrycie i Sewilli może pomieścić 15 uczniów, a najmniej 8 osób, przy normalnych grupach około 10 osób.

Gwarantowany system nauczania

Po zapisaniu student, jeśli sobie tego życzy, ma możliwość powtórzenia kursu, magistra lub wyższego już ukończonego w CEI: School of Design całkowicie bezpłatnie, gwarantując w ten sposób pełną naukę wybranego przedmiotu.

136283_136168_escuela-de-diseno.jpgCEI Escuela de Diseño","author_url":"","source":""}" alt="136283_136168_escuela-de-diseno.jpg" />

Różnorodność harmonogramów

To my musimy jako szkoła dostosować się do potrzeb uczniów, a nie odwrotnie. Z tego powodu CEI: School of Design ma harmonogramy poranne, popołudniowe i wieczorne dla wszystkich swoich studiów , w celu zapewnienia najlepszego szkolenia zgodnego z innymi zadaniami akademickimi lub zawodowymi.

Job Board

Po okresie szkolenia nasza szkoła nie ogranicza się wyłącznie do prowadzenia bazy danych naszych uczniów i absolwentów. Nasze 28-letnie doświadczenie i kontakty w tym środowisku sprawiają, że nasz Bank Pracy jest niezwykle skutecznym narzędziem dla naszych studentów w zdobyciu pracy. Dostępne dla każdego z naszych studiów , całkowicie bezpłatnie.

Pisemna gwarancja pracy

Zapisując się na którykolwiek z naszych profesjonalnych studiów magisterskich lub wyższych , będziesz mógł skorzystać z naszej pisemnej Gwarancji Pracy, dzięki której jesteśmy zobowiązani do znalezienia pracy związanej z twoimi studiami w okresie nieprzekraczającym 6 miesięcy.

Frakcjonowanie kwoty swoich badań

Ułatwiamy realizację naszych kursów, obozów dla początkujących, magisterskich i wyższych stopni poprzez automatyczne i natychmiastowe przyznanie finansowania przez samo Centrum poprzez podział kwoty studiów na polecenie zapłaty. Możesz opłacić studia za 3, 6 lub do 10 miesięcy.

Kwatera główna

Madryt

CEI Madryt ma dwie przestrzenie oddzielone 100 m: szkołę, poświęconą wyłącznie i wyłącznie szkoleniom, a z drugiej strony Coffice, w której mieści się szkolna kafeteria, miejsce do pracy dla uczniów i absolwentów oraz przestrzeń do prowadzenia warsztatów, warsztatów i kursów mistrzowskich.

Sewilla

CEI Sewilla ma nowe obiekty. Powierzchnia prawie 300 m2 w centrum miasta z wieloma nowymi funkcjami, takimi jak biblioteka, studio fotograficzne, salony i cyfrowa ilustracja.

Co obejmuje twoje studia za darmo?

  • 3 godziny orientacji akademickiej lub zawodowej na jednego ucznia
  • Wspólny obszar roboczy
  • Kilka kursów mistrzowskich i warsztatów każdego miesiąca
  • Nieograniczony dysk Google dla każdego ucznia, na zawsze
  • Zajęcia online w dni, w których nie można uczestniczyć osobiście
  • Możliwość wymiany między Madrytem, Sewillą i Lizboną (2020/2021)
  • Domena .Com i własny hosting dla każdego studenta na rok
  • Bank pracy i / lub pisemna gwarancja pracy
  • Całkowite lub częściowe powtórzenie studiów, jeśli student tego zażąda

Lokalizacje

Madryt

Address
Calle de Rodríguez San Pedro, 2 y 10,
28015 Madrid

Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Sewilla

Address
Calle Conde de Cifuentes, 4, 41004 Sevilla
Sewilla, Andaluzja, Hiszpania

Madryt

Address
Calle de Rodríguez San Pedro,2
28015 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania