Barreira Arte + Diseño

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

131426_BarreiraADluz-low.jpg

Wybranie nauki w Barreira AD oznacza wybranie innego, różnorodnego, kreatywnego środowiska; środowisko, w którym możesz być tym, kim chcesz, ponieważ uczniowie i nauczyciele nie tylko szanują różnicę, ale także budują osobowość, talent i sam głos.

Barreira AD, z ponad 60-letnim doświadczeniem, uczy projektowania mody, projektowania graficznego, projektowania wnętrz, animacji 3D, projektowania gier wideo i kina w różnych oficjalnych programach - średnim i wyższym, wyższe studia równoważne ze stopniem uniwersyteckim - oraz w Międzynarodowi mistrzowie , stosując metodę opartą na wiedzy stosowanej: nasi uczniowie uczą się, pracując nad kreatywnymi projektami z prawdziwą korespondencją w sektorze zawodowym, do którego są skierowani.

Nasze sale lekcyjne i klasy warsztatowe są wyposażone w najnowocześniejsze środki technologiczne, dzięki czemu uczeń ma do dyspozycji narzędzia, z którymi będzie pracował po ukończeniu studiów w centrum.

Ponieważ jeśli w Barreira AD poszukuje się czegoś, oprócz rozwijania talentów indywidualnych i zbiorowych, ma ona na celu przygotowanie naszych studentów i studentów w taki sposób, aby opuścili rynek pracy z gwarancją, że to, czego się nauczyli, pozwoli im podjąć pracę w Wyższy poziom dzięki różnicom, które czynią je wyjątkowymi. To czyni ich bardziej.

Czym jest dla nas „WIĘCEJ”?

BE MORE to nie tylko Barreira AD, to Ty. Ludzie tacy jak ty, którzy wierzyli w wybór innej ścieżki, wszyscy ci, którzy dzięki swojej kreatywności tworzą lepszy świat. Wy, którzy odłożyliście na bok to, co konwencjonalne i wybraliście siebie, bo jesteście kimś więcej.

Jeśli zdecydujesz się marzyć zamiast dostosowywać się, jeśli wybierzesz innowację zamiast tego, co wspólne, jeśli zdecydujesz się przekształcić, jeśli zdecydujesz się stworzyć, ... zdecydujesz się BYĆ WIĘCEJ.

Studia w Walencji (Hiszpania)

Walencja jest trzecim najważniejszym miastem w Hiszpanii, stanie się Światową Stolicą Wzornictwa w 2022 r., A także europejskim miejscem docelowym, które przyjmuje więcej zagranicznych studentów, i nie dziwi nas: stolica wspólnoty Walencji skąpana nad Morzem Śródziemnym zapewnia świetną jakość życia mieszkańców, zwykłe i okazjonalne. Bezpieczne, ciepłe, przyjazne, zielone, kulturalne, żywe, dobrze połączone: życie w Walencji to doświadczenie naznaczone światłem, radością i możliwościami rozwoju osobistego i zawodowego, jakie oferuje miasto.

Metoda nauczania

Metodologia Barreira AD jest zasadniczo oparta na doskonałości studentów.

Wyróżniamy się, umieszczając naszych uczniów w najlepszych zawodach dzięki następującym filarom:

  • Najlepszy zespół dydaktyczny. To nasza odznaka i najbardziej chwalona z naszego centrum. Mamy aktywnych profesjonalistów, którzy zajmują ważne miejsce w świecie projektowania i niewątpliwie oferują studentom prawdziwą i elitarną wizję, prowadząc ich w przyszłej karierze zawodowej, poszerzając sieć kontaktów, a nawet wspierając ich prawdziwe profesjonalne projekty.
  • Umowy z firmami. Barreira AD oferuje 3 stanowiska w profesjonalnych praktykach dla każdego ucznia, oprócz prawdziwych projektów i warsztatów. Posiadamy rozległą sieć umów z renomowanymi firmami wysokiego szczebla, takimi jak: IKEA, Porcelanosa, Samsung, Google, Fantasy, Centro Sperimentale di Cinematografia, Agatha Ruiz de la Prada, Dolby Labs, Polimoda, Istituto Marangoni, Habitat, IBM , AMIN, Leroy Merlin, SKY Television, El Corte Inglés, CANADA, HBO Hiszpania, Ogilvy, Telva, Casual Hotels, 3D Doubles, NUKE, ...
  • Rzeczywistość zawodowa. Uczeń od pierwszego dnia, który zaczyna się w Barreira AD, trenuje w prawdziwych aspektach zawodowych. Zarówno kontakt z profesjonalistami, realizacja prawdziwych projektów dla firm, w których rozwijają swoją wiedzę w tym samym czasie co CV.
  • Internacjonalizacja Ważne jest, aby nasi uczniowie mieli różne perspektywy, żywili się różnymi kulturami i aby wszystkie drzwi miały je otwarte. Dlatego wszystkie programy szkoleniowe Barreira AD integrują wyjazdy szkoleniowe, nauczycieli i projekty międzynarodowe (CUMULUS, ELIA, ERASMUS).
  • Innowacje Stałe zaangażowanie w nauczanie innowacji i stosowanie nowych technologii jako podstawowego wsparcia.

Lokalizacje

Walencja

Address
Gran Vía Fernando el Católico 69
Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania