Barcelona Graduate School of Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować w Barcelona GSE

Barcelona GSE jest wiodącą instytucją zajmującą się kształceniem absolwentów i badaniami z zakresu ekonomii, finansów i nauki o danych.

Przyjeżdżamy do Barcelony utalentowanych, zmotywowanych studentów z ponad 40 krajów i łączymy ich z najlepszymi naukowcami, doświadczonym wykładowcą, absolwentami z zagranicy oraz silną siecią rekrutacyjną.

Celem naszych rygorystycznych rocznych programów magisterskich jest przygotowanie absolwentów do kariery zawodowej i akademickiej, która wymaga intensywnego myślenia analitycznego i elastycznego sposobu myślenia.

Laureaci Nagrody Nobla pomagają rozwinąć Mistrza

Nasza Rada Naukowa ponad 30 czołowych naukowców, w tym 11 Laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, zapewnia strategiczne wskazówki dotyczące rozwoju programu.

Miejsce w rankingu 10 najlepszych instytucji w Europie na badania w dziedzinie ekonomii (RePEc)

Jesteśmy także w rankingu 20 najlepszych działów ekonomicznych na świecie według RePEc. Ponadto oba założycielskie uniwersytety Barcelona GSE , Universitat Pompeu Fabra i Universitat Autònoma de Barcelona, znajdują się w rankingu QS World University Rankingi ekonomii i ekonometrii odpowiednio na 38. miejscu i w pierwszej 100.

Nasi absolwenci otrzymują konkurencyjne oferty pracy

93% absolwentów zostało umieszczonych w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów magisterskich, przy pomocy naszego dedykowanego zespołu ds. Usług karier.

Co wyróżnia Barcelona GSE

W rankingu 10 najlepszych instytucji w Europie w dziedzinie badań ekonomicznych (RePEc)
Doskonałość akademicka szkoły opiera się na talencie i zaangażowaniu naszego wykładowcy i badacza, który Barcelona GSE czołówce światowych grup badawczych.

Nasi absolwenci dostają konkurencyjne miejsca pracy
94% absolwentów stażystów w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów magisterskich, wspomaganych przez nasz dedykowany zespół ds. Karier , który zapewni szkolenia i wsparcie, aby wyjść na świat, aby wywrzeć wpływ na przemysł lub środowisko akademickie.

Laureaci Nagrody Nobla pomagają w rozwoju Mistrza
Nasze programy magisterskie prowadzą do oficjalnych stopni naukowych na podstawie prawa UE i otrzymują strategiczne wytyczne od grupy ponad 30 wiodących naukowców, w tym 11 laureatów Nagrody Nobla, w Radzie Naukowej Barcelona GSE .

Klasa 2020 w skrócie

Klasa 2020 składa się z 193 studentów z 43 krajów, ze średnią wieku 25 lat. Większość studentów ma licencjat z ekonomii lub finansów. Inne pochodzą z inżynierii, matematyki lub innych środowisk.

Uczniowie z całego świata

85% uczniów w klasie 2020 pochodzi spoza Hiszpanii, a 50% studentów pochodzi spoza Europy. Uczniowie wnoszą do klasy wzbogacającą mieszankę profesjonalnych środowisk, perspektyw kulturowych i osobistych doświadczeń.

Doświadczenie zawodowe przed programem głównym

W klasie 2020 mamy 80% studentów, którzy pochodzą prosto ze studiów licencjackich na studia magisterskie. Pozostali studenci mają doświadczenie zawodowe w firmach konsultingowych, organizacjach międzynarodowych i bankach, a także instytucjach badawczych i agencjach rządowych.

Życie w Barcelonie

Dzięki siedmiu uniwersytetom i licznym instytucjom badawczym, Barcelona oferuje jedno z najbardziej inspirujących środowisk w Europie dla studentów i pracowników akademickich do życia i nauki.

Ta intelektualnie atrakcyjna atmosfera w połączeniu z lokalizacją Barcelona GSE na kampusach dwóch uniwersytetów o międzynarodowej randze stawia naszych studentów w sercu dynamicznego środowiska akademickiego.

Oferujemy również duży wybór kursów letnich, kliknij tutaj, aby przeczytać więcej.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Ramon Trias Fargas 25-27
08005 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 93 542 1234

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium