Przeczytaj oficjalny opis

BEBS jest szkołą biznesu wykonawczego z międzynarodowym doświadczeniem w zarządzaniu i szkoleniach biznesowych. BEBS znajduje się na czele edukacji wykonawczej, inspirującej, BEBS wyzwania i przyczyniającej się do rozwoju obecnych i przyszłych liderów wielu krajów i sektorów.

BEBS to innowacyjna instytucja, która ma pozytywny, wszechstronny i spójny wpływ na ludzi, firmy i społeczeństwo.

Sukces BEBS jest oparty na akademickim podejściu, z silnym naciskiem na profesjonalne i humanistyczne podejście do biznesu i przywództwa: podczas każdego z naszych programów nasi profesorowie i specjaliści wykonawczy wnoszą refleksję, dialog, krytyczną analizę, projekty i inicjatywy, aby zapewnić doskonałą edukację , w konsekwencji generując cenny wkład w transformację gospodarczą i społeczną.

Misja BEBS daje siłę ludziom na całym świecie, dzięki czemu mogą stać się wysoce kompetentnymi specjalistami i w pełni zrozumieć ich rolę w firmie i społeczeństwie. Nasza szkoła biznesu ma mocne zobowiązanie do dyscypliny intelektualnej i doskonałości akademickiej oraz wyraźny nacisk na ludzi - na ich rozwój osobisty i zawodowy.

Co wyróżnia BEBS ?

  • BEBS "Barcelona Executive Business School" to szkoła biznesu stworzona przez kierownictwo dla kadry kierowniczej. Chcemy, abyś uczył się przez działanie, a nie tylko akademicko.
  • BEBS oferuje Masters z podwójną akredytacją.
  • Nasi nauczyciele to grupa menedżerów i menedżerów, którzy mają wielkie kariery w świecie biznesu.
  • Nasz model opiera się na tym, czego potrzebują dziś firmy. Nie na starych wzorach, które nie pasują do naszego obecnego systemu biznesowego.
  • W BEBS szukamy nie tylko tego, czego się nauczyliście, ale także BEBS w życie to, czego się nauczyliście, poprzez podejście edukacyjne, twórcze i destrukcyjne.

Co otrzymują studenci BEBS ?

· Edukacja ukierunkowana na międzynarodowy biznes i napędzana innowacjami

· Upodmiotowienie do tworzenia własnej firmy

· Strategiczna wizja przywództwa, która inspiruje innowacyjne i zrównoważone modele biznesowe

· Poczucie odpowiedzialności społecznej, które towarzyszy profesjonalnym kompetencjom i zaangażowanemu przywództwu

· Doskonałe możliwości nawiązywania kontaktów dzięki profesorom, wizytom studyjnym i stażom

· Aktualna i aktualna wiedza praktyczna

· Środowisko badawcze zorientowane na biznes z wysoce humanistycznym podejściem

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Barcelona Executive Business School (BEBS)

Międzynarodowy dyplom MBA z podwójnym dyplomem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw elektronicznych ma na celu opracowanie niezbędnych kryteriów, aby umożliwić ci jasn ... [+]

Podwójny dyplom International MBA / Master w zakresie e-Supply Chain Management ma na celu szkolenie specjalistów w zakresie strategicznej wizji, aby nie tylko opanowali logistykę, ale skupili się na rozwoju internacjonalizacji firmy, wykraczając poza transport i magazynowanie, więc że opanowali wszystkie potrzeby i obszary, takie jak planowanie, zarządzanie i kontrola strategii logistycznej oraz internacjonalizacja firmy.

Moduły programu

Moduł 1: Strategiczna i globalna wizja zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) - 6 punktów ECTS

Moduł 2: SCM Innowacja i optymalizacja - 9 punktów ECTS

Moduł 3: Zapotrzebowanie, strategia, zakupy, zaopatrzenie i zakup w SCM - 6 punktów ECTS... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Dzięki praktycznemu podejściu do szybko rozwijającej się dziedziny, MBA w zakresie turystyki międzynarodowej i zarządzania hotelarstwem zabierze Cię do miejsc i możliwośc ... [+]

Czy wiesz, że ten sektor rośnie o 50% szybciej niż sama globalna gospodarka? I że 1 na 10 miejsc pracy na świecie jest bezpośrednio lub pośrednio związany z sektorem turystyki i hotelarstwa? Czy potrafisz sobie wyobrazić niezliczone możliwości?

MBA w Międzynarodowym Zarządzaniu Turystyką i Hotelarstwem ma na celu rozwój kariery studentów jako dyrektorów, kierowników obszarów lub przedsiębiorców, umożliwiając im zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do podejmowania decyzji w tym sektorze.

Program nauczania

Strategia i globalizacja

Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Program MBA w zarządzaniu projektami został zaprojektowany przez BEBS , aby nauczyć studentów, jak stać się skutecznymi tłumaczami celów dla ich firm. Po ukończeniu studi ... [+]

Pomiędzy sukcesem a porażką istnieje dobre zarządzanie projektem lub jego brak. Kto chce zawieść? Odpowiedź na to pytanie jest powodem, dla którego Project Management stał się głównym narzędziem dla firm w ostatnich latach. Program MBA w zarządzaniu projektami umożliwia uczniom zrównoważony rozwój poprzez upewnienie się, że istnieje dobry plan i wykorzystanie zmian, zamiast postrzegania ich jako przeszkody.

Oznacza to, że firmy muszą podejmować szybkie decyzje, nie mając pewności, co będzie dalej. W drodze do najbardziej udanych firm realizują pomysły, przekształcając te zmiany w projekty i wdrażając je poprzez dobrze zaplanowane zarządzanie projektami.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

Master in International Business Innovation (IMBI) przygotowuje Cię do innowacji w globalnym środowisku, w którym zrozumienie znaczenia nowych technologii, osobistych ule ... [+]

MBA in International Business Innovation (IMBI) dąży do rozwijania zdolności i umiejętności pracowników firm z różne sektory i działy, aby umożliwić im reagowanie na nowe wyzwania, przed którymi stają w obecnym społeczeństwie. Środowisko, które ma doznał zmiany strukturalnej potrzebuje innej, bardziej przedsiębiorczej podejście.

Program nauczania akademickiego

Zdolność do innowacji: jedna z niewielu trwałych przewag konkurencyjnych - 9 punktów ECTS

Kluczowy czynnik innowacji: Ludzie - 6 punktów ECTS

Identyfikacja wyzwań związanych z innowacją (strategia innowacji) - 9 punktów ECTS... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Barcelona Executive Business School (BEBS)

MBA w zakresie zarządzania talentami i przywództwa (HR) przez BEBS przygotowuje specjalistów do rozwoju kariery jako liderów w dziedzinie zasobów ludzkich (HR) i zapewnia ... [+]

Niezależnie od tego, czy prowadzisz karierę w dużej korporacji czy w młodym startupie, jest jedna dziedzina, która jest największym wyzwaniem dla każdej z tych firm do zarządzania - ludzkim kapitałem. Pracując z ludźmi, nie zawsze wystarczy być dobrym menedżerem, trzeba być także dobrym przywódcą.

MBA w zakresie zarządzania talentami i przywództwa (HR) przez BEBS przygotowuje specjalistów do rozwoju kariery jako liderów w dziedzinie zasobów ludzkich (HR) i zapewnia rozwiązania współczesnych wyzwań w tej dziedzinie.

Oprócz poznania zasad HR, uczniowie mają możliwość uczenia się koncepcji zarządzania kapitałem ludzkim, takich jak motywacja pracowników, pozyskiwanie talentów i retencja, zarządzanie zmianami i kultura organizacyjna, co pozwala im zdobyć bardzo potrzebne umiejętności coachingowe. Jako że HR odgrywa strategiczną rolę w działaniach globalnych organizacji, program ten zapewnia studentom wszelkie trudności... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Address
23, Carrer de Torroella de Montgrí, 08027 Barcelona
08027 Barcelona, Catalonia, Hiszpania
Telefon
false