Przeczytaj oficjalny opis

Nasza historia

W latach 80. grupa przedsiębiorców rozpoczęła działalność zawodową jako kredensy i handlarze okien w Barcelonie. Stopniowo oferta komercyjnych usług dekoracyjnych zostaje rozszerzona na inne społeczności, ustępując w 1990 r. Pierwszemu kursowi dekoracji okien w Barcelonie dla Izby Handlowej, a następnie rozszerzeniu.

W latach 90. rozpoczęło się kształcące powiązanie z Instytutem Edukacji Uniwersytetu Barcelońskiego, ucząc w 1995 roku pierwszego kursu dekoracji i merchandisingu dla profesorów handlu i marketingu. Różnorodność zespołu umożliwiła połączenie profesjonalnych usług w uznanych na arenie międzynarodowej firmach i tworzenie nowych planów szkoleniowych skierowanych do firm, urzędów miasta, związków, stowarzyszeń i innych grup zawodowych.

Więzi biznesowe, uznanie szkoleń i zapotrzebowanie na specjalistów ustąpiły miejsca inauguracji szkoły ubierania okien ÁRTIDI w starej metaloplasty z 1910 r., Założonej w celu szkolenia nowych specjalistów. Obecnie rozszerzyliśmy swoją działalność, aby stać się największą szkołą w Europie w zakresie dekoracji okien i szkoleń z zakresu merchandisingu oraz edukacji związanej z handlem.

filozofia

Filozofia ÁRTIDI jest pionierem w szkoleniach, ponieważ nie tylko uczymy. Nasi studenci wprowadzają innowacje i ulepszają strategie sprzedaży dla biznesu i handlu. W ÁRTIDI oferujemy strategie i szkolenia, aby to osiągnąć. Studenci ÁRTIDI są znani w sektorze biznesowym nie tylko jako profesjonalni eksperci, ale także jako innowatorzy w technikach sprzedaży.

Nasi uczniowie uczą się być informowani o własnych kryteriach i decyzjach. Studenci, którzy przynoszą wiadomości, kreują trendy i odkrywają potrzeby rynku, ponieważ motywujemy ich do tego i uczymy, jak to robić.

Jak sprawić, by nasi uczniowie wyznaczali trendy? W szkole uczą określone klasy, aby analizować rynek i odkrywać nowości. Okrągłe stoły, w których studenci stają się Coolhunter i przedstawiają swoją szczególną wizję nowych trendów. Zajęcia motywacyjne i kreatywne. Uczestniczą w konferencjach, w których są bohaterami, generują kreatywne działania, oryginalne i z prawdziwymi rezultatami. Samowystarczalni studenci, którzy kreują trendy marki.

Metodologia

W ÁRTIDI uczy się uznanego, profesjonalnego, wielokulturowego szkolenia z otwartym i mnogim nastawieniem odmiennym od innych formacji. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w karierze zawodowej i pedagogicznej pokazało nam, że aby być dobrym profesjonalistą, musisz się uczyć, robiąc w prawdziwych przestrzeniach i z wykwalifikowanymi specjalistami.

Metodologia ARTIDI zyskała międzynarodowe uznanie, które znacznie wykracza poza realizację konwencjonalnych kursów. Od najbardziej szczegółowej i szczegółowej teorii po znajomość najbardziej innowacyjnych strategii - w naszej szkole dążymy do doskonałości formacyjnej. Metoda szkolenia jest praktyczna, skuteczna i realna, ponieważ tylko ÁRTIDI ma infrastrukturę przeznaczoną wyłącznie do tego rodzaju szkoleń.

Uczniowie biorą udział w kompletnym szkoleniu obejmującym wszystkie aspekty, takie jak prawdziwe witryny sklepowe, projektowanie oryginalnych i dekoracyjnych elementów do wizualnego merchandisingu w prawdziwym sklepie oraz najnowsze narzędzie komputerowe do ekskluzywnego szkolenia w naszej szkole. Oprócz projektowania sklepu, mebli, układu produktu 3D i praktyk biznesowych. Rezultat kształtujący osiąga się za pomocą najbardziej zaawansowanych metod promujących od szkolenia po profesjonalne wartości, postawy i strategie.

119504_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c732a78d0904dc05a_1280.jpg

Udogodnienia Wizualna sprzedaż i garderoba

„Czego się uczymy, uczymy się poprzez działanie” Ten cytat z Arystotelesa opisuje szkolenie w Ártidi. Należy przeszkolić praktykującego komodę okienną i wizualnego merchandisera. Projektowanie, konstrukcja i montaż to prawdziwa sekwencja, w której ci specjaliści powinni być przeszkoleni. Dlatego Ártidi ma największą infrastrukturę w Europie poświęconą tego typu szkoleniom.

Przedstawiciele „London School of Architects”, a także innych mediów krajowych i międzynarodowych wymieniają nasze obiekty jako najlepiej wyposażone do tworzenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Klasy teoretyczne; warsztaty wyposażone w wiele narzędzi i materiałów; sklep pilotażowy ćwiczy od lokowania produktu, atmosfery do wizerunku firmy; Sala do projektowania 3D i ponad 40 prawdziwych gablot różnego rodzaju i żarówek oświetleniowych, które składają się na ponad 1000 m2 obiektów. Posiadamy również ponad 100 korporacyjnych manekinów, sklepy z prawdziwymi produktami i patio na świeżym powietrzu.

Nasza infrastruktura pozwala uczniom uczyć się w prawdziwym środowisku poza standardowym szkoleniem.

Gwarancja jakości i szkolenia

Obecnie prowadzenie szkolenia jest niezbędne, aby być częścią tego konkurencyjnego świata pracy. W tym celu istnieją różne czynniki oceny, aby zainteresowane strony mogły ocenić najbardziej odpowiedni wybór.

Pieczęć Gwarancji Jakości i Formacji jest koncepcją krajowych szkoleń z zakresu samoregulacji w branży dekoracji okiennych i wizualnych. Znaczek, który gwarantuje zainteresowanym kursami; zarządzanie, programowanie, projektowanie i planowanie planu edukacyjnego, a także kadry nauczycielskiej; Zostały one przeprowadzone i nadzorowane przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie inżynierii szkolenia.

Od 1992 roku wspieramy i przyczyniamy się do doskonałości edukacyjnej. Odznaka CGF identyfikuje Ártidi jako centrum szkoleniowe, w którym Jakość i Gwarancja są obecne we wszystkich programach szkoleniowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Artidi Escuela Superior

Master of Visual Merchandising i Window Dressing to kurs weekendowy i jest przeznaczony dla tych, którzy nie mogą łączyć intensywnego treningu. Kurs ma pełny plan szkolen ... [+]

prezentacja

Wdrażanie i animacja przestrzeni komercyjnych, EUROPEJSKI EKSPERT W VISUAL MERCHANDISING i ESCAPARATISM to coś więcej niż kurs Visual Merchandising i Window Dressing, to uzyskanie uznanego stopnia naukowego i szansy na pracę. Teraz bardziej niż kiedykolwiek firmy potrzebują profesjonalistów, którzy zapewniają zróżnicowane wartości. Kurs skierowany do osób, które chcą zorientować swoją karierę zawodową w kierunku uznanego rynku pracy.

Celem kursu jest wniesienie efektów akademickich i inwestowanie w przyszłość. Uzyskaj międzynarodowy stopień naukowy. Zdobądź profesjonalną pieczęć i wejdź na pole zawodowe z dużymi możliwościami pracy.

Kurs jest przeznaczony wyłącznie dla ÁRTIDI i został opracowany zgodnie z własnymi przepisami, dlatego ÁRTIDI nie jest planowany, programowany ani nauczany w żadnym innym ośrodku szkoleniowym lub firmie.... [-]

Hiszpania Barcelona
Listopad 2019
Język hiszpański
Zaoczne
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Artidi Escuela Superior

Profesjonalny kurs doradztwa wizerunkowego z dyplomem European Expert to ekskluzywny kurs z zakresu wizerunku osobistego i korporacyjnego. Program wynika z profesjonalneg ... [+]

prezentacja

Profesjonalny kurs doradztwa wizerunkowego z dyplomem European Expert to ekskluzywny kurs z zakresu wizerunku osobistego i korporacyjnego. Program wynika z profesjonalnego popytu w sektorze doradztwa dla firm i użytkowników.

Poprzez obraz komunikujemy się i przekazujemy wartości i tożsamość na zewnątrz. Dlatego profesjonalny konsultant ds. Wizerunku działa zarówno osobiście, jak i korporacyjnie; Ich wiedza i umiejętności pozwolą odpowiedzieć na potrzeby związane z komunikacją, spójnością i rozpowszechnianiem obrazu, aby osiągnąć kulminację sukcesu.

Kurs Master in Professional Image Consulting przygotowuje Cię do bycia profesjonalistą zdolnym do rozwijania globalnych projektów związanych z wizerunkiem. Program szkolenia zapewnia narzędzia do doskonalenia umiejętności zawodowych, postaw i umiejętności, a także umiejętności technicznych i teoretycznych.... [-]

Hiszpania Barcelona
Listopad 2019
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Calle de la Llacuna, 50
Barcelona, Katalonia, Hiszpania