Allwomen

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wierzymy, że każde wykształcenie jest odpowiednim doświadczeniem, aby zostać kobietą w branży technologicznej. Dlatego tworzymy nasze programy tak, abyś mógł przejść od 0 do 100, a także oferujemy mentoring i pomoc od początku do końca. Ponieważ Twoja przeszłość nie powinna stanowić przeszkody w Twojej przyszłej karierze!

Dzięki naszym programom nauczymy Cię, jak zostać naukowcem danych, menedżerem produktu lub projektantem UX w oparciu o Twoje aspiracje. Każda klasa jest dostosowana do zainteresowań naszych uczniów i inspirowana znajdowaniem rozwiązań rzeczywistych problemów. To kończy się okazją do zbudowania własnego projektu napędzanego osobistymi pasjami.

Obecnie kobietom brakuje bezpiecznego i pozytywnego środowiska, w którym każda osoba może swobodnie uczyć się od siebie nawzajem (iz sobą). Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć akademię, która zapewni tę przestrzeń specjalnie dla kobiet. Ale nadal kochamy naszych sojuszników, którzy są mile widziani na naszych imprezach i specjalnych okazjach!

Nasze programy są projektowane i prowadzone przez profesjonalnych ekspertów technicznych, którzy przygotują Cię do opanowania umiejętności potrzebnych do odniesienia sukcesu w karierze technicznej. Przyszłość technologii potrzebuje więcej kobiet - a my jesteśmy tutaj, aby tak się stało.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Av. de Francesc Cambó, 17
08003 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: