Escuela Albufera

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Położony w L'Albufera National Park, nasza uczelnia jest duża szansa, by nauczyć się hiszpańskiego w Hiszpanii. Natura jest wszędzie, i można cieszyć się pobyt w naszych luksusowych drewna bungalowy, w harmonii z otoczeniem. Nie tylko oferujemy lekcje hiszpańskiego, ale także oferujemy niezrównaną wakacje, uczyć się, bawić i angażować się z ludźmi z innych krajów i kultur.

Punkt wymiany kultury Walencji jest tutaj!

Albufera Szkoła oferuje również różnych form wypoczynku, takich jak turystyka, paella kucharskiej oczywiście, wynajem rowerów, lekcje tańca salsy i wycieczki po mieście. Albo, jeśli wolisz, możesz po prostu położyć się na słońcu i cieszyć się świeżym sangria mając kąpieli w naszych ciepłych plaż i można odpocząć po dobrym sjesty w naszym prywatnym basenie pod palmą.

Wszystkie te cechy sprawiają, Albufera Szkoła nie tylko szkołę językową, lecz przeznaczenie, aby spędzić idealne wakacje i cieszyć się i odkrywać nieco więcej o Walencji i Hiszpanii.

Nasza szkoła znajduje się w pięknym środowisku naturalnym, Parku Narodowego L'Albufera, w El Saler.

El Saler jest powiat Walencji, zaledwie 5 km od miasta. Jest to obszar o wielkim dziedzictwem przyrodniczym i idealne miejsce do zwiedzania zarówno, kosmopolityczne i tradycyjne, boki Walencji i zagłębić się w korzeniach tej pięknej kultury.

Mieszka Ustalenia:

Lokalizacje

Walencja

Address
Carrera Del Riu 556
El Saler

46012 Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: