Przeczytaj oficjalny opis

108856_rsz_adobestock_118804504.jpg

AISE: Stań się płynnym językiem hiszpańskim, kopiąc palce w raju

Active Interschool Spain Experience (AISE) zapewnia coraz bardziej istotną usługę dla studentów na całym świecie - zanurzenie się w drugim najczęściej używanym języku na świecie, hiszpańskim.

A wszystko to podczas zabawy i życia na uderzającej i pyskatej wyspie Teneryfy. Dom na bajeczne wędrówki pośród wulkanów i gór, parne plaże i głębokie nurkowania oceaniczne z delfinami i żółwiami, oglądanie gwiazd w jednym z największych obserwatoriów na świecie i kultura w Euro z modnymi sklepami i karnawałem rywalizowanym tylko z Rio, Teneryfa wybuchowa synteza cywilizowanej kultury i dzikiej przygody.

Aha, i czy zapomnieliśmy, że nigdy nie jest niższy niż 65 ° F i nigdy wyższy niż 80 ° F?

Naucz się więc umiejętności, której możesz używać na zawsze, i baw się dobrze na najbardziej przyjaznych wyspach. Czekamy!

Dlaczego AISE jest lepszy i szybszy w nauczaniu języka hiszpańskiego

Hiszpański będzie nadal rosnąć w użyciu; Przewiduje się, że do 2050 r. Stany Zjednoczone będą największym krajem hiszpańskojęzycznym. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, aby rozwijać się w świecie wielojęzyczności, niezbędne jest nauczenie się hiszpańskiego.

Uczniowie mogą szybko czuć się przytłoczeni, gdy próbują uczyć się języka podczas innych zajęć, pozostawiając niewiele czasu na naukę hiszpańskiego, dlatego AISE jest wiodącym programem dla studentów hiszpańskiego.

Położony na największej z Wysp Kanaryjskich, Teneryfie, AISE to całkowite zanurzenie w języku hiszpańskim. Studenci będą mieszkać na kampusie Colegio Santo Domingo i nauczyć się języka w interaktywnym i dynamicznym środowisku. Doświadczenie w immersji słuchowej pozwala na głębokie zrozumienie dźwięków i ekspresji języka hiszpańskiego i umożliwi studentom opanowanie hiszpańskiego szybciej niż metody oparte na gramatyce, popularne w USA; AISE dotyczy praktycznego wykorzystania języka hiszpańskiego.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również: