Przeczytaj oficjalny opis

o U

 • Dzisiaj, dramatyczne zmiany, wiedza i technologia stały się elementy, które są częścią codziennego życia ludzi, głównie ze względu na fakt, że są one powiązane z całym procesie produkcji społecznej, pracy, a nie tylko nasz kraj, ale cały świat. W tym kontekście, wyższe wykształcenie stanowi podstawową do rozwijania umiejętności i zdobywania niezbędnych umiejętności wymaganych przez nowy filar gospodarki. Ten czynnik delegowany do college'u bardzo ważną rolę nie tylko na szkolenia pracowników, ale przede wszystkim do generowania nowej wiedzy, aby zaspokoić potrzeby coraz bardziej konkurencyjnym świecie.
 • Galileo University to uczelnia wyższa, produkt z 37 lat pracy i stałego wysiłku wybraną grupą specjalistów pod kierownictwem dr Eduardo Suger Cofiño, Ph.D., założyciela i rektora, który udało się tworzyć zupełnie inną propozycję edukacyjną tradycyjny i impulsadora przez bardzo jasny motto: " aby kształcić się , aby zmienić wizje i przekształcić życie."
 • W tym kontekście Galilejczykiem akademickiego jest podrzędny w stosunku do ludzkiego rozwoju i wzrostu konkurencyjności. Ma na swoim koncie ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie edukacji uniwersyteckiej w naszym kraju, początkowo jako Wydział Inżynierii Systemów, Informatyki i Informatyki, Uniwersytet Francisco Marroquin, a teraz jak dom wykształcenie wyższe zaangażowana w szkolenia i przygotowanie specjalistów uznanie na całym świecie.
 • Został on upoważniony przez Naczelnej Rady Prywatnych Edukacji w październiku 2000 roku, co sprawia, że ​​jest to pierwszy uniwersytet w Gwatemali z podejściem technologicznym. Z tego powodu jest to dla nas bardzo ważne, aby mieć wiedzę na temat powstawania naszej uczelni, instytucji naukowych, oferowanych kursów i wszystkie dane, które identyfikują nas jako instytucji awangardowej, który zaznaczył swoją pracę, konkurencyjne wstawiania naszego kraju w dobie technologicznej i nowej globalizacji 21 wieku.
 • Galileo Uniwersytet odnotowano znaczny wzrost, który został opisany jako "nadzwyczajne" w ostatnich latach. Tak było zarówno liczba studentów i liczby programów i poczyniła Galileo notorycznie jednym z najważniejszych uniwersytetów w Ameryce Środkowej. Jest to produkt z jasną wizją i zobowiązanie do niego.

tło

 • Dwudziesty wiek był świadkiem najbardziej spektakularny i zaskakujący postęp nauki i technologii. Nie tylko wolno świadkami powstawania wieku atomowego, ale także elektronicznej ery komputerów i przestrzeni. W wyniku tego przeboju naukowej i technologicznej, uniwersytety miały ogromny popyt na usługi edukacyjne w tych dziedzinach nauki. W szczególności, w dziedzinie informatyki odnotowano duże zapotrzebowanie, co jest wynikiem wzrostu poprzecznego Informatyki w praktycznie każdej dziedzinie ludzkiej wiedzy, a nawet w codziennych praktykach społecznych.
 • W 1977 roku Szkoła Inżynierii Systemów, Informatyki i Informatyki, FISICC pojawił się jako wydziału technologicznego Uniwersytetu Francisco Marroquin, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie informatyki.
 • Z 22 lat udanych doświadczeń oraz do szybkich zmian w czasie i globalizacja wiedzy, FISICC starał się zajmować istotne miejsce w kształceniu nowych pokoleń w Gwatemali i Ameryce Łacińskiej.
 • Konstytucja Gwatemali dostrzega pilną potrzebę stworzenia nowych i lepszych źródeł edukacji dla Gwatemalczykom jako część odczytu artykułu 71, który brzmi: "To jest deklarowana użyteczności publicznej i konieczności ustanowienia i utrzymania szkół, kulturowego i muzeów ".
 • W odpowiedzi na te potrzeby, Fundacja Santo Domingo, niedochodową instytucją, która powstała w celu skutecznie przyczynić się do rozwoju naszego kraju, zwłaszcza w edukacji, technologicznych, kulturalnych i artystycznych dziedzinach został utworzony.
 • Dekret 82-87, Kongres Gwatemali, w swoim artykule 1 "natury i celów", mówi: "prywatne uniwersytety jako niezależne instytucje rozwijać i organizować odpowiadającej prywatnym wyższe wykształcenie narodu, przysługuje wolność tworzyć swoje wydziały, wydziałów i instytutów, rozwijać swoje działania naukowe i dydaktyczne, a także do opracowania planów i programów nauczania, w celu przyczynienia się do szkolenia zawodowego, badań naukowych, upowszechnianie kultura i nauka i rozwiązanie problemów narodowych ". W oparciu o powyższe, Santo Domingo Fundacja postanowiła stworzyć Galileo University.

widok

Promujemy rozwój myśli ludzkiej rewolucjonizuje wykształcenie wyższe.

misja

Naszą misją jest kształcenie specjalistów światowej klasy doskonałości akademickiej, wysoki duchu sprawiedliwości i ludzkiej i wartości etycznych w służbie naszego społeczeństwa, nauki, uwzględniającego i współczesnej technologii. Jesteśmy zobowiązani do naszego kraju, aby dać możliwość dostępu do studia do wszystkich osób, bez względu na rasę, status społeczny lub lokalizacji geograficznej Naszym celem jest tworzenie rzeczywistych uczestników w rozwiązywaniu problemów rozwoju społecznego Gwatemali społeczności. Jesteśmy instytucją edukacyjną, która promuje korzystanie z nauki i technologii do rozwiązywania problemów krajowych.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Universidad Galileo

Przyczyniają się do tworzenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy opracowują kompleksowe i konkurencyjne w dziedzinie strategicznego projektowania i realizacji ... [+]

o

Cele:

Przyczyniają się do tworzenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy opracowują kompleksowe i konkurencyjne w dziedzinie strategicznego projektowania i realizacji projektów będących przedmiotem publicznego wizerunku osób fizycznych, instytucji i firm z głęboką znajomością obsługi public relations, obrazowania i mediów komunikacyjnych.

pensum

PIERWSZY ROK

1. cykl

ANALIZA przesłuchań i zarządzanie OPINII PUBLICZNEJ PREZENTACJA I NO VERBAL VERBAL Obraz ciała

cykl 2ND

Wywiadzie prasowym BROADCAST POLITYCZNY IMAGE (marketing polityczny, PROPAGANDA I PROMOCJA) TECHNOLOGIA MEDIA Public Image

cykl 3RD... [-]

Gwatemala Guatemala City
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Universidad Galileo

Mistrz Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych wynika z konieczności szkolenia ekspertów w zakresie zarządzania międzynarodowego i międzyagencyjnych, znając prawo i prakt ... [+]

o

Mistrz Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych wynika z konieczności szkolenia ekspertów w zakresie zarządzania międzynarodowego i międzyagencyjnych, znając prawo i praktykę międzynarodową, szkolenia i praktyki akademickiej, która pozwala na tworzenie i wykorzystanie szans rozwojowych w obszarach współpraca, dyplomacja, polityka, handel, przemysł, kultura na rzecz Gwatemali i Gwatemalczykom.

Cele

Przygotowanie specjalistów z umiejętnościami z powodzeniem uczestniczyć w żadnej działalności obejmującej, instytucjonalnych, korporacyjnych stosunków państwowych i międzynarodowych organizacjach i ich oddziałów w zakresie protokołu i międzynarodowych umiejętności zarządzania usługami.... [-]

Gwatemala Guatemala City
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Documental Universidad Galileo