The University Of Georgia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The University Of Georgia jest wysokiej rangi, największą prywatną instytucją edukacyjną z siedzibą w Tbilisi w Gruzji. Jest członkiem Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA), Grupy Monitorującej Bolonię - BF UG , Deklaracja Kopenhaska (podstawa rozwoju ram wzajemnego zapewniania jakości w zakresie edukacji i szkoleń w Europie), sieć ENIC-NARIC ( uznawanie i mobilność akademicka UE ); MCI w Indiach, uznanie MSRT w Iranie, Yok w Turcji i wiele podobnych integracji edukacyjnych i umów. Te i uniwersyteckie agresywne wyniki badań sprawiły, że wyniki uniwersyteckie były bardzo dobre w regionie, a stopnie naukowe i dyplomy są akredytowane na całym świecie i wysoce akceptowalne w UE i USA.

UG osiągnęła najlepszą infrastrukturę edukacyjną i wysokie standardy edukacyjne w regionie Kaukazu. Obecnie UG jest w czołówce regionalnych instytucji edukacyjnych, poświęconych rozwojowi osobistemu każdego ucznia, tak aby nie tylko ukończyli go jako fachowo wyszkoleni profesjonaliści, ale są również przygotowani do stawienia czoła wyzwaniom realnego świata. The University Of Georgia jest wyposażony w nowoczesne technologie komputerowe i najnowsze laboratoria. Zgodnie z wiedzą teoretyczną studenci mają możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i pracy z różnymi urządzeniami technicznymi i naukowymi. Nasz wydział poświęcony jest twórczemu i entuzjazmowemu nauczaniu, pomagając wychowywać młodych profesjonalistów, wykazując przywiązanie do społeczeństwa. Dla zagranicznych studentów The University Of Georgia oferuje obecnie programy w następujących dziedzinach:

 • Administracja biznesowa (studia licencjackie);
 • Master of Business Administration (absolwent);
 • Inżynieria / IT (studia licencjackie);
 • Inżynieria IT (absolwent);
 • Filologia angielska (studia licencjackie);
 • Pielęgniarstwo (licencjackie);
 • Apteka (studia licencjackie);
 • Stomatologia (pojedynczy cykl)
 • Medycyna ogólna (pojedynczy cykl)
 • Master of International Business Law Program (Graduate);
 • Master of Education Administration (Graduate)

UG jest dumna ze swojej zróżnicowanej społeczności o świadomości międzykulturowej. Z zadowoleniem przyjmuje studentów z całego świata, dzięki czemu jest ośrodkiem wiedzy o międzynarodowej atmosferze. Studenci zagraniczni mają równe szanse, w tym pełnoprawne życie studenckie i możliwości rozwoju kariery. UG promuje zdrowy styl życia i oferuje doskonałą infrastrukturę do aktywnego uprawiania sportu i fitness. Studenci mają dostęp do różnych wewnętrznych i zewnętrznych stadionów sportowych, a także do kortów tenisowych i dobrze wyposażonego centrum fitness. Studenci UG mają okazję założyć kluby i ożywić innowacyjne pomysły oraz zaangażować się w ekscytujące zajęcia. Studenci otrzymują wsparcie, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i przeżyć niezapomniane chwile na The University Of Georgia . Dziś uniwersytet ma zaszczyt zaoferować swoim studentom nowoczesne udogodnienia i środowisko uczenia się, w którym mogą zdobyć wysokiej jakości wykształcenie oraz praktyczne doświadczenie. Wiedza i umiejętności nabyte na naszej uczelni są gwarancją udanej kariery nie tylko w Gruzji, ale także na międzynarodowym rynku pracy. Informacje o procedurach i innych szczegółach dotyczących przyjęcia są dostępne na oficjalnej stronie The University Of Georgia - www. UG .edu.ge.

Dodatkowe informacje można również uzyskać wysyłając wiadomość e-mail do pana Johna Dastouri i profesora Bahmana Moghimi

J.Dastouri @ UG .edu.ge.

B.Moghimi @ UG .edu.ge

Lokalizacje

Tbilisi

The University of Georgia

Address
77a, M. Kostava str.
0171 Tbilisi, Tbilisi, Gruzja
Telefon
+995 322 55 22 22