Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tbilisi Open University ( TOU ) to wysoko oceniana instytucja oferująca studia licencjackie, magisterskie i jednoetapowe programy medyczne w 4 szkołach i kursach wielostopniowych.

Na Tbilisi Open University stwarzamy naszym studentom możliwości jak najlepszego wykorzystania ich życia studenckiego - zapewniając ludzi, miejsca i programy, które wspierają ich rozwój, dobre samopoczucie i sukces zarówno w klasie, jak i poza nią.

Nowy, najnowocześniejszy budynek i wyposażenie (laboratoria naukowe, sale lekcyjne dla poszczególnych przedmiotów wyposażone w najnowszą technologię nauczania, przestrzenie robocze dla studentów, sale konferencyjne i laboratoria symulacyjne, biblioteka) wspierają wizję Uniwersytetu jako wiodącego uniwersytetu kreatywnego i praktyka zawodowa inspirowana innowacjami i dociekaniami.

Nasze badania pomagają rozwiązywać problemy społeczne, gospodarcze i biznesowe, przed którymi stoi dziś i w przyszłości świat. Celem ośrodka badawczego otwartego uniwersytetu w Tbilisi jest zapewnienie przywództwa naukowego naszym studentom i wykładowcom poprzez budowanie i zapewnianie wystarczającego wsparcia w celu zwiększenia potencjału badawczego i rozwoju sieci naukowców w sektorze publicznym i prywatnym, na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

Na Tbilisi Open University programy są opracowywane we współpracy z pracodawcami w dziedzinie prawa, biznesu, finansów i zdrowia. Model uczenia się opartego na praktyce pozwala studentom zdobyć doświadczenie biznesowe w prawdziwym świecie i daje możliwość opanowania komponentów zdobytych podczas zajęć w klasie i przeniesienia ich w praktykę.

We współpracy z naszymi instytucjami członkowskimi jesteśmy w stanie wysyłać i przyjmować studentów i pracowników akademickich do iz naszych partnerskich uniwersytetów na całym świecie, aby mieć dostęp do wysokiej jakości programów akademickich.

Lokalizacje

Tbilisi

Address
University Street
Tbilisi, Tbilisi, Gruzja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: