Przeczytaj oficjalny opis

Test International School of Economics został założony Tbilisi State University w 2006 roku, poprzez unikalny wspólnego wysiłku Bank Światowy, BP, Open Society InstituteRządy Gruzja, Niemcy, Szwecja i Norwegia.

USTAWIŁEM oferuje dwuletnie studia magisterskie w dziedzinie ekonomii, Program przestrzega międzynarodowych standardów akademickich z nauczania języka angielskiego poprzez odwiedzenie i rezydenta międzynarodowym Ph.D. wydział. Spośród ponad 100 absolwentów do tej pory ponad jedna trzecia zajmowania stanowisk analitycznych z agencjami polityki gospodarcze we wszystkich trzech krajów regionu Kaukazu Południowego. Około 10% kontynuuje naukę w najbardziej prestiżowych Ph.D. programy w Europa i Ameryka Północna, jak na przykład Stanford, Chicago i Pennsylwania uniwersytety.

Instytut Polityki ISET została założona w maju 2011 roku jako uzupełnienie misji edukacyjnej USTAWIŁEM. ISET-PI zapewnia niezależne badania i szkolenia politycznego i dociera do szerszej akademickich, politycznych i biznesowych w społecznościach Południowy Kaukaz, Jest to jedna z pierwszych uczelni opartej think-tanków w regionie, od samego początku wspierana przez Think Tank Fund Open Society Institute. ISET-PI Jest również członkiem organów Stockholm Institute of Transition Economics (SITE) sieci.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

International School Of Economics

Program MA ISET w Ekonomicznej została uruchomiona jesienią 2006 roku jako absolwent programu w Tbilisi State University. Program trwa studentów poprzez trudnym dwa lata ... [+]

Program MA ISET w Ekonomicznej została uruchomiona jesienią 2006 roku jako absolwent programu w Tbilisi State University. Program trwa studentów poprzez trudnym dwa lata nauczania, porównywalnym pod względem treści i jakości do pierwszych dwóch lat studiów w renomowanej Ph.D. programów w Ameryce Północnej i Europie Zachodniej. Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim przez wysoko wykwalifikowanych międzynarodowego wydziału.

Nasz wydział jest zróżnicowany, obejmujący profesorów przebywającym z doktorów z uniwersytetów takich jak Columbia University, Hebrew University i University of Pennsylvania i stałych bywalców, którzy są liderami w swoich dziedzinach, w tym kilku Fellows ekonometrycznego Society. Cały wydział stara się pomóc studentom zaprojektowanie indywidualnych planów studiów, nadzór nad ich badania tezy, a także wspieranie ich zastosowań zarówno profesjonalnych miejsc pracy i studiów doktoranckich za granicą. Jakości badań i nauczania w ISET jest gwarantowane przez Międzynarodowy Komitet Wydziału, która skupia władzę ISET wybitnych naukowców oraz z całego świata.... [-]

Gruzja Tbilisi
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

6 months at ISET & ISET-PI