International School Of Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test International School of Economics został założony Tbilisi State University w 2006 roku, poprzez unikalny wspólnego wysiłku Bank Światowy, BP, Open Society InstituteRządy Gruzja, Niemcy, Szwecja i Norwegia.

USTAWIŁEM oferuje dwuletnie studia magisterskie w dziedzinie ekonomii, Program przestrzega międzynarodowych standardów akademickich z nauczania języka angielskiego poprzez odwiedzenie i rezydenta międzynarodowym Ph.D. wydział. Spośród ponad 100 absolwentów do tej pory ponad jedna trzecia zajmowania stanowisk analitycznych z agencjami polityki gospodarcze we wszystkich trzech krajów regionu Kaukazu Południowego. Około 10% kontynuuje naukę w najbardziej prestiżowych Ph.D. programy w Europa i Ameryka Północna, jak na przykład Stanford, Chicago i Pennsylwania uniwersytety.

Instytut Polityki ISET została założona w maju 2011 roku jako uzupełnienie misji edukacyjnej USTAWIŁEM. ISET-PI zapewnia niezależne badania i szkolenia politycznego i dociera do szerszej akademickich, politycznych i biznesowych w społecznościach Południowy Kaukaz, Jest to jedna z pierwszych uczelni opartej think-tanków w regionie, od samego początku wspierana przez Think Tank Fund Open Society Institute. ISET-PI Jest również członkiem organów Stockholm Institute of Transition Economics (SITE) sieci.

Lokalizacje

Tbilisi

International school of economics at Tbilisi State University

Address
International School Of Economics,
16, Zandukeli St.

0108 Tbilisi, Tbilisi, Gruzja
Telefon
+(995 32) 250 71 77