Ilia State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Ilia State University ?

Ilia State University przyjmuje każdego roku około 5 000 świeżaków na wszystkich poziomach szkolnictwa wyższego. ISU stara się zaspokoić potrzeby każdego ucznia i pomóc im w osiągnięciu ich potencjału. Ilia State University wyposaża studentów w wszechstronne doświadczenie, aby zapewnić im niezbędną wiedzę, umiejętności i pewność, aby osiągnąć przyszłe cele zawodowe. ISU zapewnia zaawansowaną i zaangażowaną społeczność akademicką, w której uczniowie mogą uczyć się od ekspertów i zdobywać kwalifikacje, których szukają.

Oferujemy:

Nauczanie skoncentrowane na uczniu - Wibrujące relacje między profesorami i studentami przyczyniają się do ożywionej współpracy akademickiej i debat. Studenci są zachęcani i wspierani przez wydział, aby znaleźć swoje indywidualne zainteresowania badawcze podczas studiów.

Program nauczania oparty na praktyce - ISU współpracuje z organami rządowymi i organizacjami międzynarodowymi, a także podmiotami publicznymi i prywatnymi, stwarzając studentom możliwość integracji wiedzy teoretycznej ze światem lub pracą.

Możliwości programu wymiany i podwójnego dyplomu - Od 2012 r. ISU oferuje programy wymiany dla studentów i pracowników wielu międzynarodowych instytucji szkolnictwa wyższego. ISU oferuje swoim studentom wyjątkową możliwość uzyskania dyplomu podwójnego dyplomu z różnymi uniwersytetami austriackimi i amerykańskimi.

Konkurencyjne czesne - ISU oferuje najwyższej klasy edukację z konkurencyjnym czesnym i elastycznymi opcjami płatności w kraju i regionie.

Niezapomniana studencka, przyjazna, przyjazna społeczność, w której studenci mogą angażować się w różnorodne zajęcia naukowe, społeczne i kulturalne.

Dołącz do Ilia State University i rozpocznij z nami niesamowitą przygodę!

Ilia State University IN NUTSHELL

  • Założona: 2006
  • Lokalizacja: Tbilisi, Gruzja
  • Pracownicy: 301 profesorów i ponad 1000 nauczycieli, badaczy i innych pracowników.
  • 4 szkoły: Szkoła Sztuki i Nauki, Szkoła Przyrodniczo-Naukowa, Szkoła Biznesu, Szkoła Prawa
  • Studenci: 15 763
  • Programy studiów: do 80 akredytowanych programów na studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie. poziomy
  • Ośrodki badawcze i edukacyjne w wielu regionach Gruzji
  • School of Business: pierwsze miejsce wśród gruzińskich pierwszoklasistów od 2015 roku

ILIAUNI.edu.ge/uploads/photo/original/36/36946.png?w=836&f=png?w=753&" alt="" />

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master of Applied Genetics

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2019 Gruzja Tbilisi

Master of Applied Genetics będzie szkolić studentów do międzynarodowego standardu, obejmującego aktualną technologię biomolekularną. Po prostu, wykorzystanie biotechnologii, w szczególności zastosowań genetyki molekularnej, jest obecnie wszechobecne w handlu i badaniach. [+]

Master of Applied GeneticsDlaczego wybrać program Master of Applied Genetics na Ilia State University ?Nauczanie skoncentrowane na uczniuPraktyczny program nauczaniaWymień możliwości programuKonkurencyjne czesne i przystępne koszty utrzymaniaNiezapomniane życie studenckie

Master of Applied Genetics będzie szkolić studentów do międzynarodowego standardu, obejmującego aktualną technologię biomolekularną. Po prostu, wykorzystanie biotechnologii, w szczególności zastosowań genetyki molekularnej, jest obecnie wszechobecne w handlu i badaniach.

Program ma na celu zrozumienie przez studentów użyteczności technologii opartej na genetyce. Niezależnie od tego, czy wykorzystają te umiejętności w późniejszych zajęciach, studenci ci zostaną poinformowani o tej technologii - będą oni w stanie lepiej wdrożyć tę technologię we własnym zakresie i ocenić informacje, które zostały wygenerowane przez innych za pomocą biotechnologii.... [-]


Filmy

Welcome to Ilia State University

Kontakt

Ilia State University

Adres Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5
0162 Tbilisi, Tbilisi, Gruzja
Strona internetowa http://iliauni.edu.ge/en/iliauni/AcademicDepartments/biznesis-skola-268
Telefon +995 322 20 00 09