Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Macedonii. Miejscowość: doskonałość

W swojej szóstej dekadzie pracy, w Uniwersytet Macedonii, Ciągłości historycznej Graduate School Studiów Przemysłowych Salonikach, jest nowoczesne państwo instytucja szkolnictwa wyższego, znana atmosfera jakości, wolności, demokracji, merytokracji i indywidualnego rozwoju, że daje się do wszystkich jego członków: studentów, pracowników naukowych i Akademickiej i pracownicy uczelni.

Naszą misją jest od dawna, aby przyczynić się do społeczeństwa, do rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju poprzez podmioty, które oferujemy w naszych czterech szkół, badania przeprowadzone i rozwój i upowszechnianie wiedzy.

Tysiące Uniwersytet Macedonii absolwenci prowadzenia udanej kariery w Grecji i za granicą. Z naszej strony, biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą negatywnie wpływających greckiej młodzieży, plagą bezrobocia, mamy na Uniwersytecie, co w naszej mocy, aby wspierać naszych absolwentów i naszych studentów, aby zwiększyć ich szanse wejścia na rynek pracy poprzez nasze kariery i Praktyka Biura i poprzez aktualizację programów studiów na wszystkich naszych działów.

Pozytywne wyniki oceny otrzymane przez przeważającej większości wydziałów Uniwersytetu Macedonii, jego sprawne funkcjonowanie przez cały rok akademicki, ostrożnego zarządzania gospodarczego jej funduszy i doświadczonych, ambitnych i utalentowanych zasobów ludzkich, gwarantuje jakości Uniwersytet dziś i ręczyć za naszego przyszłego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się średniej wielkości uczelni nie tylko w Grecji, ale także w okolicznych regionach.

Nasza społeczność Uniwersytetu ustawia Excellence jako niezbywalne celu. Nasze codzienne stara się odpowiedzieć na zapotrzebowanie Uniwersytet ocena Procesy są zdecydowanie najlepszy środek do osiągnięcia naszych celów.

Wierzę, że uniwersytety jako instytucje, w ogóle, a na Uniwersytecie w Macedonii, w szczególności, może przyjąć wiodącą rolę w tym punkcie zwrotnym dla naszego kraju. Rozwój jest bezpośrednio związane z badaniami i rozwoju wiedzy. Tylko dzięki ścisłej współpracy agencji rządowych, sektora prywatnego, uniwersytetów i ośrodków badawczych możemy odnieść sukces.

Moim celem w czasie mojej kadencji jako rektora jest zaszczepić postawy doskonałości we wszystkich członków Akademii: studentów, akademickich i badawczych oraz pracowników akademickich personel w celu osiągnięcia maksymalnej możliwej współpracy z podmiotami publicznymi i prywatnymi. W ten sposób Uniwersytet Macedonii będzie otwarte dla wszystkich i będzie wypełniać codziennie swoją misję społeczną jako uczelni państwowej, czyniąc z nas dumni.

Rektor Uniwersytetu Macedonii

Achilleas Zapranis

Lokalizacja

Test Uniwersytet Macedonii znajduje się w Salonikach. Mieści się on w grupie budynków o łącznej powierzchni około 40.000 metrów kwadratowych, składa się z amfiteatrów, nauczania i sale konferencyjne, biura i obszary sekcjach administracji, restauracja, która działa w ciągu całego roku akademickiego, gimnazjum i Książka-sklep; również stacja opieki nad dzieckiem będzie wkrótce działać. Istnieją również dwa pokoje, gdzie 4-8 osoby (w większości oficjalnych gości) mogą być zakwaterowani. Uniwersytet ostatnio dodał głównego audytorium, że stanie się jednym z najbardziej nowoczesnych centrów konferencyjnych z normami międzynarodowymi i będzie również gospodarzem ważnych imprez kulturalnych miasta.

Pomieszczenia i urządzenia

Studenci otrzymują znaczne wsparcie przez bibliotekę i informacje serwisowe (LIS), Biuro Karier, a do komputera i sieci Operations Center. sportowych, kulturalnych i politycznych Uniwersytetu są otwarte dla wszystkich studentów.

Środowisko międzynarodowe

Uniwersytet Macedonii wita uczniów z całego świata. Wiemy, że jakość Program jest wzbogacony przez wielu naszych międzynarodowych studenckich doświadczeń kulturalnych i edukacyjnych. Dlatego nasi studenci otrzymują przychodzące wszelkiego rodzaju wsparciu Sekretarza Graduate i są mile witany przez niezależnych sieci studenckich, które pomogą im stać się szybko zaangażować się w lokalnym życiu studenckim.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Macedonia

IZ w polityce i ekonomii współczesnej Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej ma na celu zaoferowanie wszechstronnej analizy zarówno rozwoju politycznego i gospodarczeg ... [+]

Podwójni mistrzowie

Politologia (University of Bamberg)

i

Magister polityki i ekonomii współczesnej Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej ( University of Macedonia ) http://mabsos.uom.gr/

Double Masters degree umożliwia:

Zdobądź dwa dyplomy magisterskie w ciągu dwóch lat.Zdobądź wiedzę teoretyczną w instytucjach politycznych i procesach w ramach międzynarodowych.Zdobądź znaczną wiedzę empiryczną na temat Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej, korzystając z podwójnego komponentu programu Double Degree.Stypendia są dostępne.Językiem wykładowym jest angielski w obu lokalizacjach. Moduły nauczane w języku niemieckim w Bambergu są otwarte dla wszystkich studentów z odpowiednią znajomością języka niemieckiego.Koncentracja interdyscyplinarna i regionalna w Salonikach... [-]
Niemcy Bamberg Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
13 - 25 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
156 Egnatia Street
http://mabsos.uom.gr/

Thessaloniki, Thessaloniki, 540 06 GR