IMS International Management Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Strathclyde Business School w Grecji Potrójne akredytacji Strathclyde Business School i międzynarodowych rankingach umieścić go w top szczeblach globalnych szkół biznesu. Nasze ostatnie wyróżnienia to:

Trzyosobowy akredytację AMBA i AACSB / EQUIS Debiut Economist globalne rankingi executive MBA (lipiec 2013). MBA Strathclyde Business School zajęła w brytyjskich szkołach biznesu Top 5 oraz w europejskiej pierwszej 10. Ogólny Strathclyde został umieszczony na 28 z 62 międzynarodowych szkół biznesu.

  1. w Wielkiej Brytanii, 25 w Europie i 87. na świecie (FT Globalny MBA Ranking sty 2013) 8 miejsce w Wielkiej Brytanii, 16 w Europie i 54. na świecie (Economist Które MBA październik 2012) Top 10 w Wielkiej Brytanii, top 35 w Europie (Europejskiej Szkoły Biznesu w rankingu Financial Times, lis 2010 i 2011 i 2012) Financial Times Masters in Management Ranking programu MBM -Strathclyde została na 33. miejscu. Z Wielkiej Brytanii tylko 12 szkół w rankingu, umieszczono nas 4. miejsce, a także były umieszczane 3 miejsce pod względem rozwoju zawodowego. (FT MiM Ranking Sept 2013) No.6 na świecie w strategii korporacyjnej (FT Globalny MBA Survey 2013),

Strathclyde MBA w Grecji Strathclyde MBA w Grecji, zarządzany przez Międzynarodowe Management Services (IMS) ma elastyczny styl dostawy włączając w niepełnym wymiarze czasu i otwartych elementów kształcenia w formacie 180 kredytową. Studenci mogą pozostać w pracy i wziąć całą ich przebieg w ciągu zaledwie dwóch lat. To sprawia, że ​​nasz program jest realną alternatywą zarówno dla Ciebie, indywidualne, a dla Twojej firmy.

Lokalizacje

Ateny

Address
International Management Studies
Kifissias 290 & Navarinou
Halandria


15232 Ateny, Central Athens, Grecja

Programy

Ta szkoła oferuje również: