Przeczytaj oficjalny opis

Celujemy, ponieważ…

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług szkolnictwa wyższego od 1977 r. Jako pierwsza prywatna uczelnia założona w Grecji w 1977 r., Jesteśmy dumni z naszych pionierskich inicjatyw, które ukształtowały prywatne, wyższe wykształcenie w Grecji.

Współpracujemy z renomowanymi uniwersytetami w Wielkiej Brytanii. Wspieramy strategiczne partnerstwa z wysoko cenionymi uniwersytetami brytyjskimi, które zapewniają przewagę konkurencyjną naszym absolwentom w ich rozwoju zawodowym.

Dla nas każdy student jest wyjątkowy. Opracowaliśmy systemy i usługi skupione na uczniach, które mają na celu indywidualne wsparcie uczniów i prowadzą do wysokich wyników w nauce.

Inwestujemy w naszych pracowników Stosujemy wyrafinowany system selekcji i oceny personelu oraz ustrukturyzowany roczny plan rozwoju personelu, aby spełnić naszą obietnicę „Doskonałości w edukacji”.

Koncentrujemy się na zatrudnialności naszych uczniów. Nasz „MC Employability Scheme” daje przewagę naszym studentom w ich dążeniu do kariery.

Oferujemy wiele możliwości rozwoju Poprzez różnorodne działania akademickie, kulturalne, sportowe i społeczne przyczyniamy się do rozwoju zawodowego i osobistego naszych uczniów.

Obiecujemy bogate życie studenckie Nasze zajęcia pozalekcyjne Związku Studentów i Kluby Studenckie

Nasza historia

Mediterranean College jest pierwszym niezależnym Anglojęzycznym Kolegium, które można znaleźć w Grecji w 1977 roku. Od tego czasu działa nieprzerwanie zgodnie ze standardami krajów o długiej tradycji w szkolnictwie wyższym, takich jak Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. Morze Śródziemne było pierwszą uczelnią w Grecji (w 1992 r.), Która podjęła studia franczyzy na brytyjskim uniwersytecie państwowym.

Dzisiaj, we współpracy z renomowanymi brytyjskimi uniwersytetami i instytucjami nagradzającymi, Mediterranean College oferuje szeroką gamę kursów licencjackich, podyplomowych i doskonalenia zawodowego. Studenci mają możliwość zarejestrowania się w programach, które są dostarczane w trybie pełnoetatowym lub w niepełnym wymiarze godzin / elastycznym i są nauczane w języku angielskim lub greckim.

Po pomyślnym ukończeniu kursów studentom przyznawane są stopnie naukowe i kwalifikacje wydawane przez współpracujące uczelnie przyznające nagrody. Morze Śródziemne jest kolegium licencjonowanym i zatwierdzonym przez greckie Ministerstwo Edukacji, a jego stopnie naukowe są uznawane na całym świecie i są profesjonalnie równoważne z dyplomami przyznawanymi przez greckie uniwersytety państwowe. Stopnie są również uznawane przez UK NARIC.

Uczelnia spełnia wiele standardów jakości: jest akredytowana przez British Accreditation Council (BAC), jako instytucja zapewniająca wyższe wykształcenie i jest poddawana przeglądowi przez brytyjską agencję jakości (QAA), organizację monitorującą standardy jakości uniwersytetów brytyjskich. Obecnie Mediterranean College prowadzi dwa kampusy w Atenach i Salonikach, zlokalizowane w centrum miast, dzięki czemu są łatwo dostępne wszystkimi środkami transportu publicznego.

W nowoczesnym środowisku edukacyjnym College oferuje kursy w 7 szkołach akademickich: Business School, School of Tourism

Kolegium podjęło również wiodące inicjatywy, w tym opracowanie holistycznego programu na rzecz zatrudnienia, który zwiększa szanse na zatrudnienie studentów, we współpracy z szeroką siecią partnerów przemysłowych.

Jako uczelnia skupiająca się na studentach, Śródziemnomorskie podejmują wszelkie próby rozwijania mocnych stron i możliwości u każdego ucznia, oferując usługi wsparcia, takie jak Korepetycje osobiste, Doradztwo, Wsparcie edukacyjne i Usługi kariery, Stypendia

Nasza misja

W XXI wieku Mediterranean College - we współpracy z renomowanymi uniwersytetami zagranicznymi - przekształcił się w instytucję szkolnictwa wyższego z wiodącą rolą w Grecji, na kierunkach: ekonomia, biznes, informatyka, nauki społeczne, turystyka, zawody medyczne i inżynieria. Wysokiej jakości programy akademickie Kolegium oferowane są w środowisku edukacyjnym, w którym jakość zawsze odpowiada potrzebom uczniów.

Aby zrealizować swoją misję w zakresie doskonałości akademickiej, sukcesu studenckiego, innowacji akademickich i technologicznych oraz wkładu społecznego , Kolegium współpracuje z oddanymi specjalistami i kadrą akademicką wysokiej klasy, wyróżnionymi za nauczanie, wsparcie studentów, badania i osiągnięcia zawodowe.

Organizacja Mediterranean College, zbudowana na solidnych podstawach i zasadach, ma na celu realizację swojej misji i stanie się uznanym międzynarodowym centrum edukacyjnym w Grecji . Nasze szczególne cele to:

 • Zapewnij naszym studentom dokładne przygotowanie w wybranej przez nich dziedzinie, aby wesprzeć ich udane wejście na rynek pracy.
 • Wspieraj naszych uczniów i stwórz środowisko uczenia się, które „rzuci wyzwanie” i zdyscyplinuje je, promując w ten sposób etykę, odpowiedzialność i uczciwość.
 • Pomóż naszym uczniom rozwijać umiejętności, które można przenieść, takie jak krytyczne myślenie, kreatywność, analiza i umiejętność syntezy, umiejętności komunikacyjne, które będą mogli zastosować w każdym kontekście zawodowym, akademickim lub społecznym.
 • Zwiększ zatrudnienie naszych studentów w każdy możliwy sposób i aktywnie przyczynij się do zdobycia doświadczenia w branży i zatrudnienia.
 • Przygotuj naszych studentów na wiodące stanowiska w gospodarkach krajowych i międzynarodowych, oferując im szerokie i zróżnicowane doświadczenie akademickie.
 • Zapewnij naszym pracownikom akademickim możliwości rozwoju, wzbogacając ich bazę wiedzy i umiejętności dydaktyczne z korzyścią dla naszych studentów.
 • Stale oceniaj i rozwijaj nasze programy i usługi, aby zapewnić realizację naszej wizji.
 • Uczyń Kolegium dostępnym dla wszystkich studentów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje akademickie, oferując elastyczne schematy dostaw i stypendia akademickie / społeczne.
 • Wzmocnij nasz międzynarodowy status, przyciągając międzynarodowych studentów i pracowników.
 • Rozszerz nasze kontakty akademickie i badawcze z krajowymi i międzynarodowymi instytucjami edukacyjnymi i naukowcami o międzynarodowej renomie.
 • Uczestnicz w życiu społecznym naszej społeczności, wspierając działalność kulturalną i naukową.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Grecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

Mediterranean College, Athens

Dwuletni program studiów magisterskich (TESOL) w niepełnym wymiarze godzin skierowany jest do niedawnych absolwentów lub nauczycieli i wychowawców, którzy chcą pracować j ... [+]

Program MA Education (TESOL) ma na celu być na bieżąco z międzynarodowymi i krajowymi badaniami i praktyką w zakresie nauczania języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami.Możliwości zatrudnienia w instytucjach współpracujących, takich jak Międzynarodowe Szkoły Letnie, Organizacje Pozarządowe, przygotowawcze kursy językowe na brytyjskich uniwersytetach, aoUniwersytet w Derby należy do TOP-20 studiów brytyjskich uniwersytetów na rzecz edukacji (Guardian 2019).Innowacyjne moduły mające na celu rozwój praktyki dydaktycznej uczestniczących studentów i dostarczenie wiedzy specjalistycznej w dziedzinie naukowej TESOL.Wysoce interaktywny program ze strategiami nauczania dostosowanymi do dojrzałych studentów i profesjonalistów (dostawy blokowe w soboty i 1 dzień tygodnia, obszerne zasoby elektroniczne i praca pisemna).... [-]
Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Celem tego programu jest pomoc absolwentom różnych dyscyplin w kontynuowaniu kariery w edukacji, z ukierunkowaniem na przywództwo i zarządzanie, oferując jednocześnie akr ... [+]

Unikalny Mistrz w Grecji, na PrzywództwoUniversity of Derby zajmuje 16 miejsce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie edukacji (Guardian 2017).Służy jako uznana kwalifikacja nauczyciela dla absolwentów innych niż edukacja (np. Matematycy, fizycy itp.).Zawodowo równoważny tytułom magisterskim uzyskanym na greckich uniwersytetach państwowych (akceptowane przez ASEP).NauczanieTreść dostosowana do zawodowych zainteresowań studentów. Możliwości opcjonalnego umieszczania w ustawieniach zarządzania edukacją.Wysoce interaktywne i empiryczne uczenie się, gdy uczniowie pochodzą z różnych obszarów edukacji.Specjalne dopłaty do nauki dla nauczycieli.

Celem tego programu jest pomoc absolwentom różnych dyscyplin w kontynuowaniu kariery w edukacji, z ukierunkowaniem na przywództwo i zarządzanie, oferując jednocześnie akredytowany tytuł magistra. Jednocześnie ten kurs jest odpowiedni dla tych, którzy zajmują kierownicze stanowiska w Edukacji, bez odpowiednich kwalifikacji. Jego elastyczna struktura w połączeniu z blokową, weekendową dostawą sprawia, że ​​MA Education jest idealnym wyborem dla pracujących profesjonalistów w Salonikach i w całym regionie.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

W czasach rosnącego globalnego zainteresowania równością i włączeniem w edukację, nowy jednoroczny (lub dwuletni) program MA ISEND na University of Derby jest jedynym pro ... [+]

Uniwersytet w Derby znajduje się w TOP-18 brytyjskich uniwersytetów w dziedzinie nauk pedagogicznych (Guardian, 2018).Innowacyjny program MA ISEND ma być na bieżąco z międzynarodowymi i krajowymi badaniami i praktyką w dziedzinie inkluzji i specjalnych potrzeb edukacyjnych oraz niepełnosprawności.250 godzin praktyki zawodowej we współpracujących instytucjach kształcenia specjalnego, w pełni zintegrowanych z programem studiów.Nowy MA ISEND spełnia wymogi greckiego Instytutu Polityki Edukacyjnej w zakresie uznawania stopnia 7 (magisterskiego) za WYSYŁANIE.Wysoce interaktywne i empiryczne podejście do nauczania i uczenia się, ze studentami-specjalistami z różnych sektorów edukacyjnych i nauczycielami o wysokiej pozycji akademickiej.... [-]
Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski,Grecki
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Mediterranean College, Athens

MSc Big Data Analytics to doskonale zorganizowany program, który wyposaża studentów zarówno w podstawy teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności dotyczące szerokiego zak ... [+]

The Mediterranean College to wyspecjalizowane Kolegium w Grecji na kierunku Informatyka .MSc Big Data Analytics to doskonale zorganizowany program, który wyposaża studentów zarówno w podstawy teoretyczne, jak i praktyczne umiejętności dotyczące szerokiego zakresu tematów związanych z ekstrakcją, analizą, eksploatacją i zarządzaniem informacjami z dużych zbiorów danych .Jednym z kluczowych atutów kursu jest to, że został zaprojektowany we współpracy z SAS Analytics , światowymi liderami w dziedzinie analiz danych, których platforma eksploracji danych i business intelligence jest szeroko stosowana w środowisku akademickim i przemyśle.Moduły kursu zapewniają studentom niezbędne podstawy teoretyczne i wymagane umiejętności praktyczne przy użyciu różnych technik naukowych i narzędzi programowych.Kurs ten prowadzony jest przez czołowych naukowców z dziedziny informatyki, specjalistów i profesjonalistów z branży .Studenci prowadzą badania na wysokim poziomie, które mogą prowadzić do publikacji w międzynarodowych konferencjach i czasopismach naukowych.Uczniowie wykorzystują nasze nowe „High-Performance Computing (HPC) Lab” , odpowiednio skonfigurowane do przetwarzania dużych danych... [-]
Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Magister doradztwa ... [+]

Unikalny program skupiający się na zastosowaniach psychologii w edukacji, a jednocześnie wzbogacający umiejętności doradcze uczniów.Dogłębna wiedza w połączeniu dwóch dziedzin: psychologii edukacyjnej i poradnictwa, z naciskiem na terapię systemowąWysokiej jakości nauczanie od doświadczonych naukowców i aktywnych profesjonalistówDostęp do w pełni wyposażonego zestawu obserwacyjnego (z lustrem w jedną stronę i nagraniami audiowizualnymi) odpowiedniego dla grup fokusowych, wywiadów, odgrywania ról i badań obserwacyjnychZakorzenione w praktyce za pomocą przykładów z prawdziwego życia, studiów przypadków i umieszczenia

Program przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą specjalizować się w psychologii stosowanej w środowisku edukacyjnym / szkolnym. Magister doradztwa... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Magister inżynierii lądowej i budownictwa to wyjątkowy i szczególnie współczesny kierunek studiów, który obejmuje wiedzę ze wszystkich dziedzin związanych z zawodem inżyn ... [+]

Kurs opracowany w porozumieniu z wiodącymi firmami w celu zaspokojenia lokalnych i międzynarodowych potrzeb przemysłu.Obejmuje szczególnie innowacyjne i odrębne moduły ze wszystkich dziedzin inżynierii lądowej ( Structural, Hydraulic, Infrastructure, Construction Management ).Pracownicy akademiccy to aktywni profesjonaliści i badacze , którzy przekazują studentom współczesne osiągnięcia w swojej dziedzinie.Uczniowie łączą wiedzę akademicką z prawdziwymi aplikacjami przemysłowymi, angażując się w projekty budowlane w ramach swoich studiów.Studenci prowadzą indywidualne badania, które mogą prowadzić do publikacji na międzynarodowych konferencjach i czasopismach.

Magister inżynierii lądowej i budownictwa to wyjątkowy i szczególnie współczesny kierunek studiów, który obejmuje wiedzę ze wszystkich dziedzin związanych z zawodem inżyniera cywilnego i obejmuje moduły, które uczą najnowszych osiągnięć przemysłu i ich zastosowania w rzeczywistych problemach inżynieryjnych. Jego celem jest wyposażenie studentów w niezbędne umiejętności techniczne i teoretyczne podstawy do projektowania i budowy nowych, złożonych infrastruktur lub wzmocnienia istniejących konstrukcji.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Magister inżynierii mechanicznej i projektowania to wyjątkowy i szczególnie współczesny kierunek studiów, który obejmuje wiedzę ze wszystkich dziedzin związanych z zawode ... [+]

Kurs opracowany w porozumieniu z wiodącymi firmami w celu zaspokojenia lokalnych i międzynarodowych potrzeb przemysłu.Obejmuje szczególnie innowacyjne i odrębne moduły ze wszystkich dziedzin inżynierii mechanicznej (budownictwo, energia, zarządzanie produkcją).Pracownicy akademiccy to aktywni profesjonaliści i badacze, którzy przekazują studentom współczesne osiągnięcia w swojej dziedzinie.Studenci łączą wiedzę akademicką z prawdziwymi aplikacjami przemysłowymi, angażując się w projekty na żywo w ramach swoich studiów.Studenci prowadzą indywidualne badania, które mogą prowadzić do publikacji na międzynarodowych konferencjach i czasopismach.

Magister inżynierii mechanicznej i projektowania to wyjątkowy i szczególnie współczesny kierunek studiów, który obejmuje wiedzę ze wszystkich dziedzin związanych z zawodem inżyniera mechanika i obejmuje moduły, które uczą najnowszych osiągnięć przemysłu i ich zastosowania w rzeczywistych problemach inżynierskich. Jego celem jest wyposażenie studentów w niezbędne umiejętności techniczne i teoretyczne podstawy do rozwoju projektów z zakresu inżynierii mechanicznej w zakresie budownictwa lub energetyki.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

IntegrSc. Poradnictwo integracyjne ... [+]

Jedyny Master of Science w Grecji w zakresie poradnictwa integracyjnego i psychoterapii .Studenci zostają studentami brytyjskiego Stowarzyszenia Poradnictwa i Psychoterapii (BACP), a po ukończeniu studiów mogą ubiegać się o rejestrację w Rejestrze Psychoterapeutów BACP.Spełnia standardy akademickie dotyczące rejestracji w Greckim Towarzystwie Doradczym i Europejskim Stowarzyszeniu na Rzecz Doradztwa (EAC) .Obejmuje 300 godzin praktyki klinicznej i nadzór wewnętrzny .Uczy 3 najbardziej istotnych podejść psychoterapeutycznych ( podejście humanistyczne, psychodynamiczne i poznawczo-behawioralne).Doświadczalne metody nauczania stosowane przez doświadczonych naukowców akademickich i aktywnych profesjonalistów.... [-]
Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Magister psychologii stosowanej: Psychologia kliniczna i poradnictwo ma na celu pomóc uczniom efektywnie pracować jako psycholog kliniczny z osobami klinicznymi i innymi ... [+]

Unikalny program skupiający się na zastosowaniach psychologii klinicznej, a jednocześnie wzbogacający umiejętności doradcze uczniów .Dogłębna wiedza łącząca dwa kierunki studiów : psychologię kliniczną i poradnictwo, z naciskiem na terapię poznawczo-behawioralną .Wysokiej jakości nauczanie od doświadczonych naukowców i aktywnych profesjonalistów.Dostęp do w pełni wyposażonego zestawu obserwacyjnego (z lustrem w jedną stronę i nagraniem audiowizualnym) odpowiedniego dla grup fokusowych, wywiadów, odgrywania ról i badań obserwacyjnych.Zakorzenione w praktyce za pomocą przykładów z prawdziwego życia, studiów przypadków i umieszczenia.

Magister psychologii stosowanej: Psychologia kliniczna i poradnictwo ma na celu pomóc uczniom efektywnie pracować jako psycholog kliniczny z osobami klinicznymi i innymi specjalistami, zdobywając niezbędną wiedzę teoretyczną i empiryczną, jak również podstawowe umiejętności poradnictwa terapeutycznego, kładąc nacisk na terapię behawioralną poznawczą (CBT), aby spełnić wymagania zawodu. Program obejmuje teorie i dowody empiryczne dotyczące zdrowia psychicznego, zaburzeń i psychopatologii, neuropsychologii i psychofarmakologii. Program podkreśla zrozumienie funkcjonowania psychicznego, a także sposobów radzenia sobie z dysfunkcjami psychicznymi i zaburzeniami, na temat codziennej funkcjonalności.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Mgr Psychologii Stosowanej: Psychologia Zdrowia i Poradnictwo ma na celu pomóc uczniom efektywnie pracować jako psychologowie zdrowia z pacjentami (i ich znaczącymi innym ... [+]

Unikalny program koncentrujący się na zastosowaniach psychologii zdrowia, a jednocześnie wzbogacający umiejętności doradcze uczniów .Dogłębna wiedza łącząca dwie dziedziny : psychologię zdrowia i poradnictwo, z naciskiem na poznawcze .Wysokiej jakości nauczanie od doświadczonych naukowców i aktywnych profesjonalistów.Dostęp do w pełni wyposażonego zestawu obserwacyjnego (z lustrem w jedną stronę i nagraniem audiowizualnym) odpowiedniego dla grup fokusowych, wywiadów, odgrywania ról i badań obserwacyjnych.Zakorzenione w praktyce za pomocą przykładów z prawdziwego życia, studiów przypadków i umieszczenia.

Mgr Psychologii Stosowanej: Psychologia Zdrowia i Poradnictwo ma na celu pomóc uczniom efektywnie pracować jako psychologowie zdrowia z pacjentami (i ich znaczącymi innymi oraz opiekunami) i innymi specjalistami, zdobywając niezbędną wiedzę teoretyczną i empiryczną, jak również podstawowe doradztwo terapeutyczne umiejętności, kładąc nacisk na terapię poznawczo-behawioralną (CBT), aby sprostać wymaganiom zawodu. Program obejmuje psychologiczne teorie zdrowia i choroby, podkreślając znaczenie promocji zdrowia, zapobiegania ryzyku i zmiany zachowań. Program podkreśla również znaczenie dowodów empirycznych, prawodawstwa, etyki i powiązanych z nią kontekstów (np. Społecznych, politycznych) i polityk związanych ze zdrowiem.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

To wysoce cenione zarządzanie marketingowe dla mgr zwiększy twoje zrozumienie tego, czym jest marketing - i nie jest - oraz jak można go skutecznie i twórczo zastosować w ... [+]

Wyniki GMAT 600 i powyżej kwalifikują się do stypendium 65%

Jedyny Master of Science w Grecji, który koncentruje się na zarządzaniu marketingiem , dając studentom strategiczne zrozumienie marketingu .University of Derby jest brytyjskim uniwersytetem nr 1 w Wielkiej Brytanii w zakresie badań marketingowych (Guardian University Guide 2016) i zajmuje czołowe miejsce wśród TOP-50 brytyjskich uniwersytetów.Niedawno zaktualizowane treści, z naciskiem na kreatywność i globalizację.Zintegrowane wsparcie dla studentów studiów podyplomowych (środowisko wirtualnego uczenia się, biblioteka elektroniczna, seminaria i wsparcie osobiste).

To wysoce cenione zarządzanie marketingowe dla mgr zwiększy twoje zrozumienie tego, czym jest marketing - i nie jest - oraz jak można go skutecznie i twórczo zastosować w rzeczywistych scenariuszach. Czołowi pracodawcy na całym świecie coraz częściej oczekują, że ich personel marketingowy - zarówno doświadczeni profesjonaliści, jak i nowi rekruci - uzyska tytuł specjalisty m. In. Nasz kurs ma na celu dokładne zapoznanie się z podstawowymi koncepcjami marketingu i praktykowanie ich w bezpiecznych, ale realistycznych sytuacjach biznesowych i marketingowych.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

MSc Cognitive Behavioral Psychotherapy (Adult) to innowacyjny program studiów podyplomowych, który jest unikalny w Grecji i zapewnia profesjonalne szkolenie z terapii poz ... [+]

Jedyny program psychoterapeutyczny CBT w Grecji na poziomie magisterskim .Absolwenci mogą ubiegać się o rejestrację w British Association of CognitiveSpełnia standardy akademickie dotyczące rejestracji w Greckim Towarzystwie Doradczym i Europejskim Stowarzyszeniu na rzecz Doradztwa (EAC)Obejmuje 320 godzin praktyki klinicznej i nadzór wewnętrzny .Zawiera najbardziej współczesne metody CBP (CBP oparte na uważności, terapia schematem, terapia skoncentrowana na współczuciu).

MSc Cognitive Behavioral Psychotherapy (Adult) to innowacyjny program studiów podyplomowych, który jest unikalny w Grecji i zapewnia profesjonalne szkolenie z terapii poznawczej / behawioralnej. Dzięki różnorodnym metodom nauczania i oceny przygotowuje uczniów do samodzielnego poznania Psychoterapeuci behawioralnej.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
2 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Ten kurs jest idealny dla Ciebie, jeśli jesteś profesjonalistą szukającym kariery w zarządzaniu gościnnością lub profesjonalistą z innej dyscypliny, szukającym zmiany w k ... [+]

Potężny kurs podyplomowy w wysoko rozwijającym się przemyśle .Międzynarodowo uznany tytuł magistra przyznany przez University of Derby, TOP-6 UK University for Tourism and Hospitality studies (Guardian University Guide 2017).Akredytacja Instytutu Hospitality .Doskonałe perspektywy zatrudnienia w dużych greckich i wielonarodowych przedsiębiorstwach oraz umiejętności potrzebne do międzynarodowej kariery.Nauczyciele są jednymi z najbardziej szanowanych profesjonalistów w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Ten bardzo szanowany mgr International Management Hospitality Management jest akredytowany przez Institute of Hospitality. Wzmocni to Twoje przywództwo i potencjał zarządzania w branży hotelarsko-gastronomicznej.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Sieci komunikacyjne łączą świat komputerów i telekomunikacji, a sieci komputerowe, internet i komunikacja mobilna należą dziś do najbardziej pożądanych umiejętności w bra ... [+]

Morze Śródziemne jest wysoko wyspecjalizowanym College for NetworksProgram wyróżnia nacisk na zarządzanie siecią, bezpieczeństwo sieci i sieci bezprzewodowe .Kurs jest zgodny z uznanym w branży certyfikatem CISCO Certified Network Professional (CCNP) Routing and Switching.Praktyczne umiejętności uczniów rozwijają się jeszcze bardziej dzięki naszym laboratoriom sieciowym z certyfikatem Cisco .Ten kurs jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów sieci komputerowych i aktywnych profesjonalistów z branży .Studenci przygotowują badania na wysokim poziomie, które mogą prowadzić do publikacji w międzynarodowych konferencjach i czasopismach.

Sieci komunikacyjne łączą świat komputerów i telekomunikacji, a sieci komputerowe, internet i komunikacja mobilna należą dziś do najbardziej pożądanych umiejętności w branży komputerowej.... [-]

Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Mediterranean College, Athens

Program ten jest zatwierdzony przez University of Derby i ma na celu zapewnienie studentom solidnego doświadczenia w dziedzinie inżynierii mechanicznej, oferując jednocze ... [+]

Mediterranean College był pierwszą uczelnią oferującą akademickie stopnie licencjackie w dziedzinie inżynierii mechanicznej w Grecji.University of Derby jest najwyższym brytyjskim uniwersytetem inżynierii mechanicznej (18 w przewodniku Guardian University w 2019 r.).Kurs może prowadzić do uznania i praktyki zawodowej , zgodnie z wymogami brytyjskiej Rady Inżynieryjnej, a dalsze studia mogą również prowadzić do pełnych praw zawodowych w Grecji (status inżyniera dyplomowanego).Kurs obejmuje trzy podstawowe obszary inżynierii mechanicznej: energia, produkcja i zarządzanie przemysłowe, które są kontekstualizowane dla greckiego przemysłu inżynieryjnego (kwestie legislacyjne itp.).Obejmuje projektowanie i modelowanie wspomagane komputerowo , z wykorzystaniem najnowocześniejszego oprogramowania, i koncentruje się na dynamice, procesach produkcyjnych i materiałach , prowadząc do wysoko wykwalifikowanych absolwentów.Studenci mają dostęp do nowoczesnych udogodnień , zarówno na wewnętrznych warsztatach Kolegium, jak i w najnowocześniejszych laboratoriach organizacji partnerskich, aby odbyć praktyczne szkolenie, projekty i staże .... [-]
Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mediterranean College, Athens

Program ten został zatwierdzony przez University of Derby i ma na celu przygotowanie studentów do ukończenia studiów inżynierskich w dziedzinie kariery w dziedzinie budow ... [+]

Szkoła Inżynierii w Mediterranean College - założona w 2005 r. - jest pionierem w zakresie kursów inżynierii szkolnictwa wyższego w Grecji .Kurs może prowadzić do uznania i praktyki zawodowej , zgodnie z wymogami UK Engineering Council, a także może prowadzić do pełnych praw zawodowych w Grecji (status dyplomowanego inżyniera).Kurs obejmuje cztery podstawowe obszary inżynierii lądowej : konstrukcyjne, geotechniczne, hydrauliczne i infrastrukturalne, które są dostosowane do greckiego przemysłu inżynieryjnego (kwestie legislacyjne itp.).Kurs obejmuje komputerowe wspomaganie projektowania , projektowania i zarządzania projektami , a także koncentruje się na dynamice, analizie strukturalnej, żelbecie i konstrukcjach stalowych .Studenci mają dostęp do nowoczesnych udogodnień , zarówno na wewnętrznych warsztatach Kolegium, jak i w najnowocześniejszych laboratoriach organizacji partnerskich, aby odbyć praktyczne szkolenie, projekty i staże .... [-]
Grecja Thessaloniki Athens
Październik 2019
Język angielski,Grecki
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Μεσογειακό Κολλεγιο Θεσσαλονικης
Address
2-4 Egnatia St.
54626 Thessaloniki, Thessaloniki, Grecja
Witryna
Telefon
+30 231 054 7708
Μεσογειακό Κολλέγιο
Address
Pellinis 8 & 107 Patision Ave
11251 Athens, Central Athens, Grecja
Witryna
Telefon
+30 210 8899600