Przeczytaj oficjalny opis

Test International University Greckiej (IHU) została założona przez nr Law 3391 w październiku 2005 roku i ma siedzibę w Salonikach, Grecja. IHU jest pierwszy uniwersytet w Grecji stan, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Nasza filozofia opiera się na trzech następujących pojęć:

 • doskonałości akademickiej
 • praktyczne znaczenie
 • Międzynarodowy Outlook

Dzięki wsparciu ze strony państwa greckiego i regionalnej społeczności biznesowego, IHU ma rozwijać się jako jeden z wiodących instytucji badawczych i akademickich w Europie.

To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego.

Jako State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

IHU oferuje poszukiwane stopni podyplomowych w trzech szkołach:

Szkoła Ekonomii, Zarządzania i Nauk Prawnych

 • Executive MBA
 • Magister zarządzania
 • Mgr Banking & Finance
 • Magister Zarządzania Środowiska i Zrównoważonego Rozwoju (specjalizacja: Zarządzanie środowiskiem strumienie, zrównoważonego gospodarowania Turystyka)
 • Magister Strategicznego Product Design (specjalizacja Strumienie: Product Development, Projekt Operacyjny)
 • MSc in International Accounting, audyt i zarządzanie finansowe
 • LLM w transnarodowej i europejskiego prawa handlowego, mediacji, arbitrażu i ustawy Prawo energetyczne
 • Magister sztuki, Prawa i Gospodarki
 • Magister hotelarstwo i turystyka Zarządzania

Szkoła Nauk Humanistycznych

 • Magister Nauk Morza Czarnego
 • MA w Archeologii Klasycznej Historii Starożytnej i Macedonii

Szkoła Nauki i Technologii

 • Magister informacyjne i komunikacyjne Technology Systems
 • Magister e-Biznesu, Innowacji i Przedsiębiorczości
 • Magister Web Mobile Computing
 • Magister Komunikacji i cyberbezpieczeństwa
 • Magister Systemów Energetycznych
 • Magister Zarządzania Energią
 • Magister Energetycznej Projektu Budowlanego


Wydział

Międzynarodowy Uniwersytet Grecka ma silną zdolność złożoną z naukowców zajmujących się badaniami i doskonałości nauczania. Współpracują z imponującą zwiedzanie wydziału wyróżnia międzynarodowej naukowców. Programy zostały opracowane przez specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu kierunków studiów zarówno w greckich uczelniach oraz w najlepszych międzynarodowych uczelni i studiach podyplomowych.

Wielokulturowość środowiska Międzynarodowego Uniwersytetu Greckiej jest gwarancją wymiany idei i współpracy między studentami z różnych środowisk kulturowych.

Nie przegap szansy na studia na uniwersytecie jakości finansowanego przez Unię Europejską, która funkcjonuje według najwyższych standardów akademickich.

Ubieganie się o studia podyplomowe

Należy uznać za studia podyplomowe na ihu, kandydaci muszą posiadać:

 • dobre wykształcenie wyższe w odpowiedniej temat z uznanych uczelni
 • dowód kompetencji angielskiego (lub niedawno nabyte biegłości lub TOEFL IELTS)
 • dwie referencje akademickie

Może być wymagane wywiad.

Aby wziąć udział w programie EMBA, kandydaci muszą mieć, oprócz wyżej wymienionych wymogów, co najmniej dwa lata w pełnym wymiarze czasu doświadczenie zawodowe zdobyte po ukończeniu studiów.

Aplikacje są otwarte aż wszystkie dostępne miejsca są wypełnione. W związku z tym należy zastosować jak najszybciej, aby zapewnić miejsce wolne. Kursy rozpoczynają się w każdy października, oprócz EMBA, która rozpoczyna się co roku w styczniu.

Aplikuj teraz!

Aby uzyskać więcej informacji można pobrać nasze "ihu prospekt 2013" w www.ihu.edu.gr.


IHU w Social Media!

Czy jesteś fanem social networking?
Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na ihu jest?
Dołącz do naszych fanpages, dodawać komentarze, sprawdź nasze filmy i być częścią naszej międzynarodowej społeczności studenckiej!

Gdzie nas znaleźć:

University Campus

International University Greckiej

14th km Thessaloniki - Nea Moudania

57001 Thermi, Saloniki

Grecja

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

International Hellenic University (IHU)

Program oferuje krytyczną i różnorodny badanie regionu Morza Czarnego, z historii i archeologii starożytnej sztuce współczesnej i nowoczesnej gospodarki. Region Morza Cza ... [+]

UNIWERSYTET

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Kurs MA Black Sea Studies zapewnia specjalistyczne wykształcenie w wymagających obszarów zainteresowania, takich jak Archeologii, Etnografii, Historii, Historii Sztuki, geografii, mitologii, religii, polityce, dyplomacji i gospodarki. Celem jest zwiększenie międzyreligijne i międzykulturowe relacje między różnymi społeczeństwami Europy Południowo-Wschodniej. Program skierowany jest do absolwentów:... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Magister sztuki, Prawa i Gospodarki ma na celu odkrywanie i podkreślając funkcjonalny współzależność sztuki, prawa i gospodarki. Szczególny nacisk zostanie położony na pr ... [+]

UNIWERSYTET

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Kurs

Magister sztuki, Prawa i Gospodarki przyjmuje podejście interdyscyplinarne i adresowany jest do absolwentów z różnych środowisk akademickich, w tym prawa, ekonomii, nauk politycznych, historii sztuki, filozofii, itp, którzy chcą specjalizować się w zależności pomiędzy sztuką , prawo i ekonomia.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Program uważa, historię i archeologię starożytnej Macedonii, obejmujący region Macedonii i Macedończyków z mykeńskiej okresie, aż do czasów rzymskich. ... [+]

MA w Archeologii Klasycznej Historii Starożytnej i Macedonii Uniwersytet

International University Greckiej Grecji pierwszy uniwersytet stanu, w którym Programy prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, To już przyciąga silna międzynarodowa wykładowców akademickich i wyróżniających się studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Program

Program uważa historia i archeologii starożytnej MacedoniiObejmujące region Macedonii i Macedończyków z mykeńskiej okresie, aż do czasów rzymskich.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

International Hellenic University (IHU)

Magister w Hospitality i Zarządzania Turystyką zapewnia programu doświadczenie w turystyce z praktycznym orientacji związanej z zarządzaniem i zagadnień strategicznych w ... [+]

Magister w Hospitality i Zarządzania Turystyką zapewnia programu doświadczenie w turystyce z praktycznym orientacji związanej z zarządzaniem i zagadnień strategicznych w szybko rozwijającej się branży turystycznej na poziomie krajowym i międzynarodowym. Grecja jest idealnym miejscem do studiowania hotelarstwo i turystyka, a bardziej konkretnie, w Salonikach, który był na skrzyżowaniu wielu różnych kultur i metropolii studenckich.

Program

IHU Magister hotelarstwo i turystyka zarządzanie jest przeznaczony do: Włączenie uczniów do zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności w zakresie nabywania i stosowania zintegrowanych rozwiązań dla skutecznego zarządzania przedsiębiorstw turystycznych w bardzo konkurencyjnym środowisku międzynarodowym, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania i działalność gospodarcza w branży turystycznej, jak również kwestie ochrony środowiska związane z sektorem turystycznym.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

IHU "Master of Science w Prawie energetycznym, Business, rozporządzenia i Polityki" ma na celu zapewnienie na poziomie studiów podyplomowych, specjalizacji i doświadczeni ... [+]

"Przeznaczone dla absolwentów Prawa i Nauk Politycznych, ekonomii, Business Studies & Engineering, z silną motywacją do kontynuowania kariery w dziedzinach związanych z energią"

IHU "Master of Science w Prawie energetycznym, Business, rozporządzenia i Polityki" ma na celu zapewnienie studiów podyplomowych, specjalizacji i doświadczenia w Prawie energetycznym, Βusiness, polityki energetycznej i geostrategia, a także ogólną interwencji regulacyjnej w obszar sektora energii jako całości. Oferuje elastyczne kwalifikacje odpowiednie dla szerokiego zakresu możliwości rozwoju kariery zawodowej w wielu sektorach.

Nacisk kładzie się na problemy prawne, ekonomiczne, geopolitycznych, gospodarczych i środowiskowych, które powstają i politycznych, prawnych i legislacyjnych rozwiązań oferowanych w większej Europejskiej i Międzynarodowego Energii sektora, w stosunku do źródeł energii i infrastruktury, w międzynarodowych transakcjach energii, transportu i składowania Energia, prawne, handlowe - biznes, regulacyjne, geopolitycznych, ekonomicznych i finansowych oraz rozstrzygania sporów, które powstają w sektorze energetycznym, w celu całościowe, wszystko wokół interdyscyplinarne podejście do kwestii energetycznych.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
14 - 26 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Program ten przeznaczony jest dla absolwentów wyższych uczelni w zakresie inżynierii, jak również absolwentów innych kierunków studiów z odpowiedniej kwalifikacji, którzy ... [+]

ENERGIA a jej trwałość zawsze będzie kluczowym problemem globalnym dla nowoczesnych współczesnych społeczeństwach. Ponieważ światowa populacja urbanizes, planowanie i projektowanie elastycznych, zasobooszczędne, zdrowych miast i regionów metropolitalnych jest niezmiernie ważne. Budynki są odpowiedzialne za znaczną część naszego globalnego zużycia energii. Zużycie energii jest w rzeczywistości głównym wyznacznikiem globalnym wpływie na środowisko budynku, uznając jej całkowitą żywotność. W celu wyróżnia się młodzi profesjonaliści potrzebują edukacji, która ma charakter interdyscyplinarny: techniczny, jak i ekonomia / zarządzanie / Prawo związane.

... [-]
Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Magister Energy Systems jest skierowany do studentów, którzy chcą rozwijać dużą karierę w dynamicznie rozwijającym oddziaływania sektora energetycznego. ... [+]

UNIWERSYTET

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Kurs

Magister systemów energetycznych oferuje obecnie dwa strumienie specjalizacji:

Zarządzanie energią Energia odnawialna

Moduły podstawowe

Wprowadzenie do systemów technologii energii Wprowadzenie do ekonomii energii i metod ilościowych Wycena projektu Energia i finansowanie Prawo energetyczne w Europie ... [-]
Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

IHU Magister Bankowości i Finansów przeznaczony dla potrzeb absolwentów poszukuje optymalnej kombinacji teorii, jak i praktyce praktyczne podejście do bardzo określonych ... [+]

UNIWERSYTET

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Kurs

Magister Banking & Finance zaspokaja potrzeb absolwentów poszukuje optymalnej kombinacji teorii, jak i praktyce praktyczne podejście do bardzo określonych zagadnień finansowych firmy lub instytucji finansowej.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Ten program jest oparty na programie MBA, ale na celu absolwentów z różnych środowisk bez doświadczenia zawodowego. Jest to bardzo praktyczny program, który oferuje możli ... [+]

Uniwersytet

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Kurs

Magister Zarządzania zaspokaja potrzeb absolwentów poszukuje optymalnej kombinacji teorii, jak i praktyce praktyczne podejście do zarządzania. Program jest bardzo elastyczny dostęp kwalifikacje ofiara dla szerokiej gamy kariery w biznesie.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Międzynarodowy Uniwersytet Hellenic oferuje właśnie taką Magister programu ENERGY zróżnicowaną zarządzania, który jest otwarty dla kandydatów z różnych dyscyplin naukowyc ... [+]

Energia i jej stabilność zawsze będzie kluczowym problemem globalnym dla nowoczesnych współczesnych społeczeństwach. W celu wyróżnia się młodzi specjaliści w sektorze energetycznym, które potrzebują edukacji ma charakter interdyscyplinarny.

Test International University Greckiej oferuje właśnie takie zróżnicowane Magister programu zarządzania energią który jest otwarty dla kandydatów z różnych dyscyplin naukowych (Biznes / Ekonomia, Inżynieria, geotechniczne, a także nauki przyrodnicze). Wiodących naukowców z prestiżowych instytucji akademickich z Grecji i za granicą, wraz z instruktorami z władzami publicznymi i kluczowych graczy z organizacji związanych z energią, uczą w programie.... [-]

Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Ten program oferuje studentom wyzwanie, modułów interdyscyplinarnych, które są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić dobrze zaokrąglone edukacji na temat wielu zagadnie ... [+]

UNIWERSYTET

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Kurs

IHU Magister Środowiska i Zrównoważonego Rozwoju koncentruje się na zrozumieniu obecnego stanu i przyszłych trendów w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. Program zapewnia niezbędną wiedzę teoretyczną do zrozumienia koncepcji zrównoważonego rozwoju w odniesieniu do funkcjonowania firm i organizacji oraz stosowanych technik i narzędzi do integracji zrównoważonych praktyk w zarządzaniu nimi. Program oferuje dwa strumienie specjalizacji: - zarządzanie środowiskiem - Sustainable Tourism Management ... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Technologia materiałowa i wybór Ergonomia / czynniki ludzkie Morfologia wzornictwa i estetyka Zaawansowane techniki produkcji Przedmioty do wyboru Operations ... [+]

Technologia materiałowa i wybór Ergonomia / czynniki ludzkie Morfologia wzornictwa i estetyka Zaawansowane techniki produkcji Przedmioty do wyboru Operations Management [-]
Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Polityka Rolna Rozprawa Rozprawa jest indywidualny projekt oryginalnej pracy naukowej. Przedmiotem jest wybrany z listy tematów za ... [+]

Polityka Rolna Rozprawa

Rozprawa jest indywidualny projekt oryginalnej pracy naukowej. Przedmiotem jest wybrany z listy tematów zaproponowanych przez członka wydziału, który działa jako przełożonego. Alternatywnie, studenci mogą wybrać rozprawę badawczych opartych na okres 12 miesięcy. W tym przypadku obniżenie czesnego mogą być przyznawane.

Harmonogram - Czas trwania programu

W przypadku standardowej pracy doktorskiej, czas trwania wynosi 1,5 roku w pełnym wymiarze godzin lub 2,5 roku w niepełnym wymiarze godzin.

[-]
Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 30 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Magister systemów teleinformatycznych oferuje dogłębną wiedzę na temat najnowszych technologii i trendów w zakresie informacji i komunikacji. ... [+]

Uniwersytet

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, gdzie programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Kurs

Intensywny program nauczania prowadzone przez naukowców wysokich profil z międzynarodowym doświadczeniem, ukierunkowanych absolwentów z ICT związanych środowisk. Studenci otrzymują zaawansowanej wiedzy praktycznej, silny wiedzę teoretyczną i umiejętności badawczych do prowadzenia satysfakcjonującej kariery w przemyśle lub w środowisku akademickim.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

International Hellenic University (IHU)

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, których programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową ... [+]

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, których programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich oraz wybitnych studentów z południowo-wschodniej oraz w innych krajach europejskich i Morza Czarnego. W State University, wszystkie stopnie przyznawane są akredytowane przez rząd i są ujmowane w Unii Europejskiej i na całym świecie.

Program

Magister rachunkowości międzynarodowej, audytu i zarządzania finansami został opracowany przez specjalistów z doświadczeniem w międzynarodowej rachunkowości, audytu i finansów, zarówno akademickich i przemysłu. Mgr rachunkowości i audytu łączy wiedzę z doświadczeniem w finansach, który pomaga uczniom zdobyć niezbędną wiedzę w międzynarodowym środowisku rachunkowości i finansów. ... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Od swojego wynalazku w 1989 roku, World Wide Web jest od dawna głównym motorem rozwoju i postępu, nie tylko w samym sektorze TIK, ale także, co najważniejsze, w praktyczn ... [+]

Od swojego wynalazku w 1989 roku, World Wide Web jest od dawna głównym motorem rozwoju i postępu, nie tylko w samym sektorze TIK, ale także, co najważniejsze, w praktycznie wszystkich aspektach życia ludzkiego. Stojąc na ramionach sukcesu www, wprowadzenie smartfonów przyniósł nowej rewolucji technologicznej, która wielu z nich przewidziany jako niezbędny do następnego kroku. Dziś te dwa pola technologiczne były zbieżne do wspólnego toru, gdzie aplikacje i infrastrukturę są postępującej ręka w rękę w stronę wizji wszechobecna komputeryzacja i Web 3.0. W naszych starań, aby rozwiązać ten trend wprowadzimy "magistra w Mobile i Web" programu. Został on zaprojektowany, aby zapewnić mieszankę state-of-the-art wiedzy w odpowiedniej dziedzinie informatyki, komunikacji, internetu i technologii mobilnych, zmieszany z podstawowych umiejętności biznesowych. Seria wykładów czołowych instruktorów akademickich z Grecji i za granicą, wraz z projektami i pracy doktorskiej, oznacza to, że absolwentów dobrze wyposażone i bardzo konkurencyjne na poziomie międzynarodowym.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
14 - 26 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Przedsiębiorczość, w połączeniu z głęboką wiedzą techniczną, może prowadzić do produkcji innowacyjnych pomysłów w globalnym otoczeniu konkurencyjnym e-Biznesu. To nowe st ... [+]

Przedsiębiorczość, w połączeniu z głęboką wiedzą techniczną, może prowadzić do produkcji innowacyjnych pomysłów w globalnym otoczeniu konkurencyjnym e-Biznesu. To nowe studia podyplomowe ma na celu zapewnienie zrównoważonego i dobrze zaprojektowane szkolenia w obu zasad oprogramowania i telekomunikacji stosowanych w e-biznes praktyk, jak również istotne menedżerskie, marketingowe i finansowe, umiejętności potrzebne do uruchomienia i pomyślnie uruchomić E- firm. 14-miesięczny kurs będzie odwoływać się do absolwentów realizujących karierę w zakresie przedsiębiorczości, zarządzania i marketingu pozycji w ICT lub innej podobnej dziedzinie IT zorientowanych w powstającej gospodarki kreatywnej. Program nauczania stanowi połączenie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, koncentrując się na e-Biznes / aplikacji e-commerce i technologie stosowane w:... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
14 - 26 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Hellenic University (IHU)

Każda nowoczesna organizacja stoi zagrożeń bezpieczeństwa, które zagrażają ich cennych aktywów; w związku z tym konieczne jest zaprojektowanie bezpiecznych systemów infor ... [+]

Każda nowoczesna organizacja stoi zagrożeń bezpieczeństwa, które zagrażają ich cennych aktywów; w związku z tym konieczne jest zaprojektowanie bezpiecznych systemów informacyjnych i komunikacyjnych w celu ochrony przed tymi zagrożeniami. Co więcej, bezpieczeństwa i zagrożeń ewoluowały ręka w rękę, przez co ciężar zapewnienia bezpieczeństwa i informacji, że wyzwanie ciągłym tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów w stanie obsłużyć.

Program oferuje bogaty program nauczania, który kładzie nacisk na sieci komunikacji i związanych z nią technologii i słabości, a jednocześnie obejmujące zagadnienia kluczowe takie jak bezpieczeństwo informacji, kryminalistyki, prawnych i kwestii etycznych itp Seria wykład wiodących naukowców z Grecji i za granicą, wraz z projektami i pracy doktorskiej, upewnić się, że studentów w wiedzę naukową state-of-the-art i nowoczesnych umiejętności praktycznych, w drodze, by stać się bardzo konkurencyjne na poziomie międzynarodowym.... [-]

Grecja Thessaloniki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
14 - 26 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku