Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na TEI wschodniej Macedonii i Tracji (ΤΕΙ ΑΜΘ)

Całkowity efekt Wschodnia Macedonia i Tracja (ΤΕΙ ΑΜΘ) powstała w 1976 roku pod nazwą TEI Kavala. Obecna forma jest wynikiem reform instytucjonalnych i zmian. Pierwszy otwarto Centrum Edukacji Technicznej (Kate), rok po Centrum Kształcenia Technicznego (Katee) oraz w 1983 roku jako Technological Educational Institute (TEI). Z 2001 Technological Educational Institute (TEI), a od 2007 roku jako Instytucji Szkolnictwa Wyższego (HEI).

Początkowo (1976-1983), Kate / Katee miał sześć wydziałów, znane dziś jako starożytnych Wydziałów TEI. W 1985 roku założył pierwszy załącznik z TEI w Drama, gdzie osiadł Departament Leśnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego Zarządzania, ale który został uruchomiony w 1986 roku. W tym samym roku założył i Business Administration, który przyłączył się do Szkoły Ekonomii i Zarządzania (GFS).

Podczas 1999-2007 4 więcej działy zostały dodane do TEI AMTH, znany jako Rozszerzenie działów. Z działaniem drugiego Zakładu Dramatu, które Architektury Krajobrazu (2003), został ustanowiony i 3. Wydział TEI AMTH nazwie Szkoła Technologii Rolniczych (STEG).

W 2009 roku został założony Dział trzeci Dramat, Departament Enology, która nie należy do STEG, ale działa jako niezależny dział, aż instytucjonalizacji Szkoła Technologii Rolniczych i Technologii Żywności i Żywienia, gdzie nauka należy.

Obecny budynek TEI Wschodnia Macedonia i Tracja jest nerka budynek z niezrównanym widokiem pola na Zatoce Kawala. Jego budowa rozpoczęła się w 1983 roku i ostatecznie poddała się w 1995 roku. Kompleks (Campus) zajmuje powierzchnię 132.000 m2 z pokrywą 36.000 m2, z czego 11.000 m2 są sale lekcyjne, warsztaty 11.000 m2 (TOL i naprawy), 11.000 m2 trzy akademiki pojemność 450 łóżek, a 3000 m2 znajdują się budynek Biblioteka.

ΤΕΙ ΑΜΘ pracować sześć odrębnych studiach podyplomowych (PSP). Z wyjątkiem najnowszych departamentów TEI Wschodniej Macedonii i Tracji, enologii i Architektury Krajobrazu, dla których bezpośrednie wydawanie dekretów prezydenckich (PD) wszystkie pozostałe wydziały mają ustawowe uprawnienia zawodowe.

ΤΕΙ ΑΜΘ znajduje się w pierwszej dziesiątce wśród 16 TEI i 28 spośród 82 wyższych uczelni w kraju. W światowym rankingu jest w pierwszej połowie (pozycja 5264) 12.000 najlepszych uniwersytetów na świecie. Pomiar (metodologia) jest zgodna ze wskaźnikami Cybermetrics Lab, w szczególności tych związanych z produkcją i publikacji naukowej wiedzy naukowej.

Proces edukacji w ΤΕΙ ΑΜΘ przeprowadzone przez członków wydziału nauczania (trwały), które są hierarchicznie podzielonych na 4 klasy: a) b) profesor nadzwyczajny Profesorze, c) adiunkt i D), wykładowca. Członkowie PO są wspierani w swojej pracy przez pracowników naukowych i laboratoryjnych Associates (tymczasowe), od techników laboratoryjnych i administratorów.

Test ΤΕΙ ΑΜΘ daje szczególnie dużą wagę do badań i innowacji. Jego celem jest ustanowienie ścisłych procedur doskonałości badawczej na wszystkich poziomach funkcjonowania akademickiego. W tym celu TEI AMTH publikuje dwa czasopisma w języku angielskim.

Ważnym narzędziem instytucjonalnej, która łączy pracowników naukowych badań ΤΕΙ ΑΜΘ i innowacji jest Macedonia Wschodnia i Tracja Technological Research Center (TRC-AMG). Centrum zostało założone w 2004 roku i jest prywatny podmiot (podmioty prywatne) i działa w siedmiu sektorach: a) promieniowanie b) paliwa, c) Marmur, d) Nowy planowania produktu, e) Marketing f) komputer i G) Środowisko.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Grecki

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Kurs łączy studia techniczne i ekonomiczne i jest oferowany przez Departament Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego technologii, ale obejmuje składki od Wydziałów Zarządzania i r ... [+]

O PROGRAMIE

Magister Technologii Nafty i Gazu Jest to oczywiście bardzo akademickie i zawodowe dostarczenie wiedzy i umiejętności dla tych, którzy są zainteresowani przejściem od inżynierii do stanowisk kierowniczych oraz dla tych, którzy uważają, że skomplikowane sytuacje kierowniczych wymaga pewnej wiedzy technicznej głębiej. Ponownie, jest to idealne miejsce dla nowych operatorów w przemyśle naftowym i gazowym też. Kurs jest w pełni uznawane przez państwo greckie.

CZAS I KREDYTY

Czas trwania programu wynosi 14 miesięcy. Program przewiduje w sumie 90 punktów ECTS.

Otwarty dostęp do nowoczesne sale LAB

Magister Oil and Gas Technology jest program wykładów, projektów, pracy magisterskiej, a badania otwarta pracownia ceramiki. Ten ostatni jest tu silny składnik w EMaTTech. W rzeczywistości program zapewnia dostęp (24/7) do naszych uczniów na bardzo drogiego oprzyrządowania high-tech, które regularnie nie będą mieli szansę zobaczyć je wszystkie naraz i otwarcie współpracować z nimi w każdym miejscu na świecie. To obejmuje: mały / duży rozrzut kąt rentgenowskiego (SAXS / WAXS), dyfrakcji rentgenowskiej (XRD), różne rodzaje mikroskopów, takich jak transmisja, skanowanie z systemem rozpraszającym energię i siłę atomową (TEM, SEM / EDX, AFM ), spalanie chromatografia gazowa dla spektrometrii masowej stosunku izotopów (GC / C / IRMS), różnicowej kalorymetrii skaningowej i termo grawimetrycznej analizatora (DSC / TGA), georadar (GPR) oraz wiele innych instrumentów powierzchniowe i nauka paliwa. ... [-]

Grecja Greece Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology
Address
St. Lucas, Kavala
654 04 Greece Online, Grecja
Witryna
Telefon
+30 251 046 2148