ALBA Graduate Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ALBA Graduate Business School w The American College of Greece została założona w 1992 roku i działa pod auspicjami społeczności biznesowej, stowarzyszenia korporacji i organizacji instytucjonalnych, obecnie liczących ponad 90 członków.

Alba dąży do doskonałości, jakości i ciągłych innowacji w zakresie badań i nauczania. Alba oferuje absolwentom programy akademickie, z których większość ma akredytację międzynarodową AMBA lub EFMD . Jest to wiodąca szkoła biznesu w Grecji na podstawie doradztwa zawodowego, edukacji w zakresie przedsiębiorczości, programów wewnętrznych dla kierownictwa w najlepszych firmach i wybitnych osiągnięć absolwentów.

115520_CF110834.jpg

Profesorowie Alby pochodzą z najlepszych uniwersytetów na całym świecie, takich jak Yale, London Business School, IMD itd. Około 20% studentów studiów stacjonarnych pochodzi z takich krajów, jak Francja, Indie, Rosja, Serbia, Nigeria itd. Ponadto stale rośnie sieć partnerów na całym świecie poprzez programy wymiany daje uczniom możliwość budowania międzynarodowych sieci kontaktów zawodowych i społecznych oraz korzystania z wymiany wiedzy, doświadczeń i kulturowych spostrzeżeń.

Każdego roku Alba oferuje szereg stypendiów dla kandydatów, którzy wykazują silne wyniki w nauce i / lub doskonały profesjonalny utwór. Biuro Karier Alba zapewnia światowej klasy wsparcie dla studentów i absolwentów. Dzięki osobistemu coachingowi, ponad 10 ukierunkowanym warsztatom, panelom kariery, śledzeniu pracy, stażom i niezliczonym wizytom firm, studenci przygotowują się do poszukiwania najlepszych miejsc pracy na arenie międzynarodowej. Coroczne Forum Karier przyciąga ponad 100 rekrutujących i jest podstawą ponad 1500 wywiadów w niecały tydzień. Alba subskrybuje i oferuje studentom i absolwentom wszystkie najważniejsze międzynarodowe usługi rekrutacyjne / pośrednictwa pracy.

Stypendia są dostępne dla studentów zagranicznych. Jeśli chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się, wypełnij tę stronę internetową formularza.

115515_22179953_10155784170836810_6043486379086959257_o.jpg

956_img2.jpgOprócz programów akademickich Alba oferuje wysokiej jakości kształcenie kadry kierowniczej w celu zaspokojenia potrzeb dużych krajowych i międzynarodowych klientów korporacyjnych. Programy te obejmują otwarte seminaria rekrutacyjne i niestandardowe rozwiązania. Ponad 11 000 dyrektorów uczestniczyło w programach rozwoju kadry kierowniczej na stypendiach dla studentów zagranicznych. Jeśli chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się, wypełnij ten formularz na stronie ..

958_img3.jpgW skład zespołu absolwentów Alby wchodzi około 3.000 wybitnych osób, które tworzą grupę młodych i dynamicznych menedżerów w procesie budowania ambitnych karier, jednocześnie wzmacniając reputację Alby w greckich i międzynarodowych społecznościach biznesowych.

Lokalizacje

Ateny

Alba Graduate Business School

Address
ALBA Graduate Business School
6-8 Xenias Str.

115 28 Ateny, Central Athens, Grecja
Telefon
+30 21 0896 4737

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje