Przeczytaj oficjalny opis

ALBA Graduate Business School w The American College of Greece została założona w 1992 roku i działa pod auspicjami społeczności biznesowej, stowarzyszenia korporacji i organizacji instytucjonalnych, obecnie liczących ponad 90 członków.

Alba dąży do doskonałości, jakości i ciągłych innowacji w zakresie badań i nauczania. Alba oferuje absolwentom programy akademickie, z których większość ma akredytację międzynarodową AMBA lub EFMD . Jest to wiodąca szkoła biznesu w Grecji na podstawie doradztwa zawodowego, edukacji w zakresie przedsiębiorczości, programów wewnętrznych dla kierownictwa w najlepszych firmach i wybitnych osiągnięć absolwentów.

115520_CF110834.jpg

Profesorowie Alby pochodzą z najlepszych uniwersytetów na całym świecie, takich jak Yale, London Business School, IMD itd. Około 20% studentów studiów stacjonarnych pochodzi z takich krajów, jak Francja, Indie, Rosja, Serbia, Nigeria itd. Ponadto stale rośnie sieć partnerów na całym świecie poprzez programy wymiany daje uczniom możliwość budowania międzynarodowych sieci kontaktów zawodowych i społecznych oraz korzystania z wymiany wiedzy, doświadczeń i kulturowych spostrzeżeń.

Każdego roku Alba oferuje szereg stypendiów dla kandydatów, którzy wykazują silne wyniki w nauce i / lub doskonały profesjonalny utwór. Biuro Karier Alba zapewnia światowej klasy wsparcie dla studentów i absolwentów. Dzięki osobistemu coachingowi, ponad 10 ukierunkowanym warsztatom, panelom kariery, śledzeniu pracy, stażom i niezliczonym wizytom firm, studenci przygotowują się do poszukiwania najlepszych miejsc pracy na arenie międzynarodowej. Coroczne Forum Karier przyciąga ponad 100 rekrutujących i jest podstawą ponad 1500 wywiadów w niecały tydzień. Alba subskrybuje i oferuje studentom i absolwentom wszystkie najważniejsze międzynarodowe usługi rekrutacyjne / pośrednictwa pracy.

Stypendia są dostępne dla studentów zagranicznych. Jeśli chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się, wypełnij tę stronę internetową formularza.

115515_22179953_10155784170836810_6043486379086959257_o.jpg

956_img2.jpgOprócz programów akademickich Alba oferuje wysokiej jakości kształcenie kadry kierowniczej w celu zaspokojenia potrzeb dużych krajowych i międzynarodowych klientów korporacyjnych. Programy te obejmują otwarte seminaria rekrutacyjne i niestandardowe rozwiązania. Ponad 11 000 dyrektorów uczestniczyło w programach rozwoju kadry kierowniczej na stypendiach dla studentów zagranicznych. Jeśli chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się, wypełnij ten formularz na stronie ..

958_img3.jpgW skład zespołu absolwentów Alby wchodzi około 3.000 wybitnych osób, które tworzą grupę młodych i dynamicznych menedżerów w procesie budowania ambitnych karier, jednocześnie wzmacniając reputację Alby w greckich i międzynarodowych społecznościach biznesowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Grecki

Ta szkoła oferuje również:

MSc

ALBA Graduate Business School

Klienci potrzebują prawników, którzy rozumieją swoją działalność. Program ALBA MSc w Business for Lawyers jest jedyną akademicką kwalifikacją przygotowującą prawników do ... [+]

Magister biznesu dla prawników

Klienci potrzebują prawników, którzy rozumieją ich działalność. Program ALBA MSc in Business for Lawyers to jedyne kwalifikacje akademickie, które przygotowują prawników do rozwiązywania złożonych problemów w środowisku korporacyjnym i na rynkach finansowych.

Program umożliwia prawnikom uzyskanie solidnego teoretycznego zrozumienia oraz praktycznego podejścia do kwestii ekonomicznych i finansowych związanych z codzienną działalnością firmy. Program zapewnia wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, które promuje współpracę i kompetencje przywódcze w interdyscyplinarnym programie nauczania.

ALBA MSc w Business for Lawyers jest przeznaczony dla prawników, którzy:... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALBA Graduate Business School

Magister międzynarodowego biznesu i zarządzania przygotowuje doświadczonych i zorientowanych na działanie młodych profesjonalistów do energicznego wejścia w globalnie kon ... [+]

Magister biznesu międzynarodowego i zarządzania

Magister międzynarodowego biznesu i zarządzania przygotowuje doświadczonych i zorientowanych na działanie młodych profesjonalistów do energicznego wejścia w globalnie konkurencyjny świat biznesu.

ALBA MSc w International Business and Management jest przeznaczony do:

Niedawni absolwenci każdej dyscypliny, którzy chcą pracować w biznesie i zarządzaniuNiedawni absolwenci biznesu, zarządzania i ekonomii poszukujący dogłębnego wglądu w mechanizmy globalnej gospodarki, a także strategii i działalności międzynarodowej korporacjiMłodzi profesjonaliści o ograniczonym doświadczeniu, którzy chcą zwiększyć swoją zdolność do zatrudnienia na lokalnym i międzynarodowym rynku pracy... [-]
Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
12 - 14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALBA Graduate Business School

Program ma na celu przygotowanie początkujących i doświadczonych specjalistów finansowych wyposażonych w umiejętności, wiedzę i doświadczenie niezbędne do udanej kariery ... [+]

Magister finansów

Nasz mgr in Finance został wyróżniony przez CFA Institute tytułem Partnera Programu CFA. CFA Institute potwierdza, że ​​co najmniej 70% CFA programu Candidate Body of Knowledge® (CBOK®) jest osadzone w naszym programie mgr in Finance. Ponadto został uwzględniony w raporcie finansowym Financial Times "2007, 2009 i 2010" w sprawie "Szkolenia finansowego", wraz z najbardziej znanym mgr programów finansowych w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

MSc in Finance ma na celu przygotowanie początkujących i doświadczonych specjalistów finansowych wyposażonych w umiejętności, wiedzę i wiedzę niezbędną do udanej kariery w wymagającym i nagradzającym świecie finansów. Magister finansów jest powszechnie uznawany za najważniejsze kwalifikacje akademickie dla osób zainteresowanych karierą w takich dziedzinach, jak bankowość, finanse przedsiębiorstw, zarządzanie inwestycjami, zarządzanie ryzykiem i zarządzanie środkami finansowymi.... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALBA Graduate Business School

Dzięki połączeniu analityki i kreatywności magister marketingu pomoże ci ulepszyć podejmowanie decyzji marketingowych w stosowny i zarządzalny sposób, umożliwiając ci poz ... [+]

Magister marketingu

Dzięki połączeniu analityki i kreatywności magister marketingu pomoże ci ulepszyć podejmowanie decyzji marketingowych w stosowny i zarządzalny sposób, umożliwiając ci pozycjonowanie się jako silna marka ludzka na rynku dla specjalistów od marketingu, dla rzeczy, które mamy aby się uczyć, zanim będziemy mogli je wykonywać, uczymy się, robiąc je (Arystoteles, Etyka Nichomacheana, Księga II).

Czas trwania programu MSc in Marketing wynosi 12 miesięcy, a kursy odbywają się w dni powszednie, w godzinach wieczornych.

Najważniejsze punkty Programu

Nacisk na nauczanie stosowane: Program jest celowo zaprojektowany, aby stale zapewniać uczniom możliwość sprawdzenia praktycznego znaczenia nauczanych tematów marketingowych. Poprzez pracę nad projektem, analizę studium przypadku i aplikacje programistyczne zachęca się uczniów do stosowania teorii na temat rzeczywistych danych biznesowych.... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALBA Graduate Business School

Ten przełomowy i ekscytujący program rozwija umiejętności przedsiębiorcze, wiedzę i doświadczenie. Zmieniając zasady gry edukacyjnej przedsiębiorstwa, stopień przygotowuj ... [+]

Magister przedsiębiorczości

Ten przełomowy i ekscytujący program rozwija umiejętności przedsiębiorcze, wiedzę i doświadczenie. Zmieniając zasady gry edukacyjnej przedsiębiorstwa, stopień przygotowuje uczniów do życia, rzemiosła, opanowania i tworzenia przedsiębiorczości.

Magister przedsiębiorczości opiera się na koncepcji Effectuation , logiki przedsiębiorczości, którą zarówno nowicjusze, jak i doświadczeni przedsiębiorcy mogą wykorzystać w wysoce nieprzewidywalnej fazie początkowej przedsięwzięcia, aby zmniejszyć koszty niepowodzeń dla przedsiębiorcy.

Magister przedsiębiorczości to doświadczenie, które ma miejsce zarówno w realnym świecie przedsiębiorcy, jak iw klasach " Business Unusual " ALBA, równoważąc praktykę przedsiębiorczości z opanowaniem podstawowych pojęć. Od generowania kreatywnych pomysłów po wprowadzanie innowacyjnych "zdarzeń", od budowania silnego modelu biznesowego po szczegółowe planowanie finansowe, magister przedsiębiorczości przygotowuje uczestników do tworzenia i kierowania nowymi przedsięwzięciami przyszłości.... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALBA Graduate Business School

Dostosowany do potrzeb profesjonalistów z zaangażowaniem HR, którzy chcą rozwijać swoją karierę w dynamicznie zmieniającym się środowisku zarządzania zasobami ludzkimi. ... [+]

Magister Strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi (HRM)

Dostosowany do potrzeb profesjonalistów z zaangażowaniem HR, którzy chcą rozwijać swoją karierę w dynamicznie zmieniającym się środowisku zarządzania zasobami ludzkimi.

Zarządzanie zasobami ludzkimi jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się obszarów zarządzania. Organizacje coraz częściej dostrzegają strategiczną rolę kapitału ludzkiego w osiąganiu istotnych wyników biznesowych, zrównoważonego rozwoju i innowacji.

ALBA MSc in Strategic HRM jest przeznaczony dlaNowa generacja specjalistów HR, którzy będą działać jako partnerzy strategiczni i skutecznie dostosowywać strategie ludzi do strategii biznesowychInni specjaliści odpowiedzialni za zarządzanie, którzy strategicznie będą kierować kapitałem ludzkim swoich organizacji i będą działać jako coachowie, a także uwolnić talenty i pełen potencjał swoich ludzi.... [-]
Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALBA Graduate Business School

Program podkreśla kwestie międzykulturowe, moralne, etyczne, instytucjonalne i środowiskowe w zarządzaniu organizacjami turystycznymi, przy jednoczesnym uwzględnieniu wsz ... [+]

Dążenie do kariery w największym przemyśle na świecie

Według Światowej Organizacji Turystyki sektor turystyczny napędza wzrost gospodarczy i tworzenie nowych miejsc pracy na całym świecie, w stałym tempie.

Reprezentuje około 9% światowej gospodarki.W ciągu ostatnich 10 lat utworzył około 69 milionów nowych miejsc pracy.

Grecki przemysł turystyczny jest jednym z najbardziej dynamicznych obszarów zatrudnienia w kraju, według SETE, Stowarzyszenia Greckich Turystycznych Przedsiębiorstw:

Reprezentuje 16,4% PKB tego kraju.Wspiera 18,3% całkowitego zatrudnienia w kraju, bezpośrednio zatrudniając prawie 700 000 osób na wszystkich poziomach umiejętności.

Mgr ALBA w zarządzaniu turysty ma na celu... [-]
Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALBA Graduate Business School

Ponad 90% światowego handlu jest transportowane przez statki. Żegluga jest jednym z najważniejszych sektorów światowej gospodarki. Jako konkurencyjna na całym świecie bra ... [+]

Magister zarządzania transportem t

Ponad 90% światowego handlu jest transportowane statkami.

Żegluga jest jednym z najważniejszych sektorów gospodarki światowej. Jako przemysł konkurencyjny w skali globalnej, nie ma na niego wpływu obecna sytuacja w greckiej gospodarce.

Magister zarządzania żeglugą ma na celu rozwój profesjonalistów wyposażonych w umiejętności, wiedzę i doświadczenie wymagane do udanej kariery w wymagającym i wysoce konkurencyjnym świecie żeglugi.

Program zapewnia studentom holistyczną i dogłębną wiedzę na temat najważniejszych problemów współczesnej żeglugi handlowej. Studenci zdobędą solidne podstawy zarządzania statkami, ekonomiki morskiej, technologii statków, czarteru, prawa morskiego, ubezpieczeń, ryzyka i zarządzania strategicznego, które są szczególnie istotne dla firm z tego sektora.... [-]

Grecja Athens
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ALBA Graduate Business School

Program ten przygotowuje młodych absolwentów (z wykształceniem biznesowym lub inżynieryjnym) i specjalistów od wczesnej kariery zawodowej do udanej kariery w świecie łańc ... [+]

Magister zarządzania łańcuchem dostaw (ALBA) i magister - Międzynarodowy program biznesowy (EBP) International (KEDGE, Francja)

Czas trwania: 20 miesięcy

Opłaty: 14 500 EUR

Program ten przygotowuje młodych absolwentów (z wykształceniem biznesowym lub inżynieryjnym) i specjalistów od wczesnej kariery zawodowej do udanej kariery w świecie łańcucha dostaw i logistyki.

Skupiając się na rozwoju profesjonalistów, ten wyspecjalizowany program zarządzania wyposaża Cię w wiedzę, umiejętności, perspektywy międzynarodowe i praktyczne doświadczenie, aby rozpocząć działalność w łańcuchu dostaw

Najważniejsze cechy programu5 podstawowych modułów5 miesięcy we Francji - Bordeaux w KEDGE Business School *: 9 wyspecjalizowanych modułów łańcucha dostaw (luty-czerwiec) w KEDGE Business School we Francji * w języku angielskimMetody uczenia się i ocena: Symulacja łańcucha dostaw, raporty / prezentacje grupowe, analiza studium przypadku, testy śródokresowe, egzaminy końcowePraca magisterska nadzorowana przez wydział ALBA20 tygodni stażu w Grecji lub FrancjiProgram rozwoju osobistego nadzorowany przez KEDGE w języku angielskim... [-]
Grecja Athens
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
20 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alba Graduate Business School
Address
ALBA Graduate Business School 6-8 Xenias Str.
115 28 Athens, Central Athens, Grecja
Witryna
Telefon
+30 21 0896 4737