Christian Service University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasze oświadczenie VISION

Christian University College Usługa ma na celu: Aby być pierwsza klasa ewangelicki Christian University, który promuje wiedzę o Chrystusie poprzez szkolenie mężczyzn i kobiet z prawości moralnej doskonałości akademickiej i pasji, aby służyć i przekształcać społeczeństwo.

Pierwsza klasa: University College ma na celu zapewnienie najwyższej klasy szkolenia, doskonałe wyposażenie i ogólnie dobre perspektywy - Okolica; czyli pierwsza we wszystkim.

Ewangelicki Christian University: Należy przez to rozumieć University College zwiastuje dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie i wierzy w historycznych doktryn wiary chrześcijańskiej.

Prawość moralna: Przeprowadzić na podstawie moralności chrześcijańskiej i stylu życia, który pokazuje spójną uwadze Słowa Bożego i praworządności.

Doskonałości akademickiej: Zawodowo i naukowo właściwy i umiejętność stosowania wiedzy do rozwiązywania lub obsługi współczesnych problemów mających wpływ Kościoła i społeczeństwa.

Pasja do Podawać: Służąc z wielkim zapałem i entuzjazmem.

Nasza misja

Chrześcijański Serwis University College jest Akademickie Centrum Doskonałości dla nauczania, badań i usług w Teologicznego Applied Science-Humanistycznej w ewangelicznej i dźwięk otoczenia etyczny.

Krótka historia

College rozpoczął jako połączenia dwóch wizji w styczniu 1974 r. Grupa Ghany chrześcijan miał wizję interdenominational, ewangelicznej instytucji o wysokim standardzie akademickiego, które przeszkolenia kobiet i mężczyzn do wszystkich rodzajów Ministerstwo chrześcijańskiej.

Druga grupa składa Polonii misjonarzy, którzy mieli wizję instytucji szkolić pracowników z ugruntowanym kościoła w południowej Ghanie dla wbita w północnej Ghanie i krajach sąsiednich, gdzie Kościół był stosunkowo bardzo mała. Ewangelicki chrześcijaństwa w Ghanie w późnych latach 1960-tych i 1970-tych charakteryzowała się między innymi, przez intymnej interakcji i współpracy i zacieranie wyznaniowej, misji i wyróżnień grupowych. Światowa ewangelizacja dla Chrystusa (WEC), która była jedną z grup misyjnych w drugiej grupie misjonarzy, nabył nieruchomość w Kumasi, na których zbudował cztery mieszkalne domy i studio radiowe z planów budowy dużego budynku, aby służyć jako początek kolegium szkolenia. Wkrótce obie wizje połączone.

W październiku 1974 roku, pierwsze zajęcia mieszkalnych rozpoczęła czterech studentów i Kolegium rosła w siłę i stał się obecnie ewangelicki Christian University College.

Nasze podstawowe wartości

Chrześcijański Serwis University College pielęgnuje i podtrzymuje następujące podstawowe wartości, które uzna za centralną i podstawową instytucji. Oni są:

  • Ziemskiego Jezusa Chrystusa.
  • Integralność
  • Ciężka praca
  • Dobrego zarządzania zasobami
  • Wzajemne wsparcie i opiekę

Oferujemy najlepsze udogodnienia dla studentów:

CSUC stawia cię w środowisku akademickim stymulującego, który jest jednocześnie wzbogacające duchowo i społecznie satysfakcjonujące. Nasze kompleksowe i innowacyjne podejście do edukacji i badań pomoże przyczynić się do przyszłego sukcesu i inspirować zrealizować swój pełny potencjał jako liderów przedsiębiorczości i technologii doświadczonych.

Dział przyjęć jest tutaj, aby pomóc w całym procesie aplikacji i pomóc znaleźć swój dom w CSUC. Nasza rodzina jest zawsze rozwija, a my czekamy na nowych studentów do Christian Służby University College CSUC.

Lokalizacje

Kumasi

Christian Service University College

Address
Post Office Box 3110,
Kumasi, Region Ashanti, Ghana
Telefon
+233 322028781