Przeczytaj oficjalny opis

Nasze oświadczenie VISION

Christian University College Usługa ma na celu: Aby być pierwsza klasa ewangelicki Christian University, który promuje wiedzę o Chrystusie poprzez szkolenie mężczyzn i kobiet z prawości moralnej doskonałości akademickiej i pasji, aby służyć i przekształcać społeczeństwo.

Pierwsza klasa: University College ma na celu zapewnienie najwyższej klasy szkolenia, doskonałe wyposażenie i ogólnie dobre perspektywy - Okolica; czyli pierwsza we wszystkim.

Ewangelicki Christian University: Należy przez to rozumieć University College zwiastuje dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie i wierzy w historycznych doktryn wiary chrześcijańskiej.

Prawość moralna: Przeprowadzić na podstawie moralności chrześcijańskiej i stylu życia, który pokazuje spójną uwadze Słowa Bożego i praworządności.

Doskonałości akademickiej: Zawodowo i naukowo właściwy i umiejętność stosowania wiedzy do rozwiązywania lub obsługi współczesnych problemów mających wpływ Kościoła i społeczeństwa.

Pasja do Podawać: Służąc z wielkim zapałem i entuzjazmem.

Nasza misja

Chrześcijański Serwis University College jest Akademickie Centrum Doskonałości dla nauczania, badań i usług w Teologicznego Applied Science-Humanistycznej w ewangelicznej i dźwięk otoczenia etyczny.

Krótka historia

College rozpoczął jako połączenia dwóch wizji w styczniu 1974 r. Grupa Ghany chrześcijan miał wizję interdenominational, ewangelicznej instytucji o wysokim standardzie akademickiego, które przeszkolenia kobiet i mężczyzn do wszystkich rodzajów Ministerstwo chrześcijańskiej.

Druga grupa składa Polonii misjonarzy, którzy mieli wizję instytucji szkolić pracowników z ugruntowanym kościoła w południowej Ghanie dla wbita w północnej Ghanie i krajach sąsiednich, gdzie Kościół był stosunkowo bardzo mała. Ewangelicki chrześcijaństwa w Ghanie w późnych latach 1960-tych i 1970-tych charakteryzowała się między innymi, przez intymnej interakcji i współpracy i zacieranie wyznaniowej, misji i wyróżnień grupowych. Światowa ewangelizacja dla Chrystusa (WEC), która była jedną z grup misyjnych w drugiej grupie misjonarzy, nabył nieruchomość w Kumasi, na których zbudował cztery mieszkalne domy i studio radiowe z planów budowy dużego budynku, aby służyć jako początek kolegium szkolenia. Wkrótce obie wizje połączone.

W październiku 1974 roku, pierwsze zajęcia mieszkalnych rozpoczęła czterech studentów i Kolegium rosła w siłę i stał się obecnie ewangelicki Christian University College.

Nasze podstawowe wartości

Chrześcijański Serwis University College pielęgnuje i podtrzymuje następujące podstawowe wartości, które uzna za centralną i podstawową instytucji. Oni są:

  • Ziemskiego Jezusa Chrystusa.
  • Integralność
  • Ciężka praca
  • Dobrego zarządzania zasobami
  • Wzajemne wsparcie i opiekę

Oferujemy najlepsze udogodnienia dla studentów:

CSUC stawia cię w środowisku akademickim stymulującego, który jest jednocześnie wzbogacające duchowo i społecznie satysfakcjonujące. Nasze kompleksowe i innowacyjne podejście do edukacji i badań pomoże przyczynić się do przyszłego sukcesu i inspirować zrealizować swój pełny potencjał jako liderów przedsiębiorczości i technologii doświadczonych.

Dział przyjęć jest tutaj, aby pomóc w całym procesie aplikacji i pomóc znaleźć swój dom w CSUC. Nasza rodzina jest zawsze rozwija, a my czekamy na nowych studentów do Christian Służby University College CSUC.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Christian Service University College

Zgodnie z celami strategicznymi CSUC i krajowego zapotrzebowania na wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, celem programu mgr jest opracowanie specjalistów, któ ... [+]

Przegląd

Zgodnie z celami strategicznymi CSUC i krajowego zapotrzebowania na wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, celem programu mgr jest opracowanie specjalistów, którzy są etyczne i mają zintegrowaną wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów wymagane do zarządzania i zrównoważonego wydajności współczesnych firm i organizacji ,

Cele Programu

Cele mgr inż. Rachunkowość i Finanse programu są:

Aby zapewnić absolwentom gruntowną wiedzę z rachunkowości i finansów nowoczesnych rozwiązań i modeli do skutecznego i etycznego zarządzania organizacjami. Aby zwiększyć absolwentom zrozumienie stosowania modeli empirycznych, teorii i podstawowych pojęć z zakresu rachunkowości i finansów. Rozwijać rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne absolwentów wymaganych dla firm / analiz finansowych i badań w dziedzinie rachunkowości i finansów. Poszerzenie wiedzy studentów w zakresie zintegrowanej rachunkowości i finansów; zapewniając w ten sposób MSC. Rachunkowość i Finanse ukończyć dodatkową korzyść w postaci większej liczby zwolnień oczywiście w programach organizacji zawodowych. Warunki przyjęcia ... [-]
Ghana Kumasi
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Christian Service University College

Christian University College Usługa jest oczywistym wyborem dla kadry kierowniczej na stanowiskach kierowniczych, którzy rozważają uaktualnienie się w obszarze monitorowa ... [+]

Christian University College Usługa jest oczywistym wyborem dla kadry kierowniczej na stanowiskach kierowniczych, którzy rozważają uaktualnienie się w obszarze monitorowania i oceny. elita Master of Science w programie monitoringu i oceny (M & E) jest pierwszym w swoim rodzaju, który zostanie uruchomiony przez dowolny uniwersytet w Afryce Zachodniej podregionie.

Według szefa Departamentu Planowania i Rozwoju CSUC Pan Paweł Kitson B. Asamoah, wraz ze wzrostem uzależnienia Ghany na organów i agencji międzynarodowych donatorów do funduszy i innych form wsparcia do napędzania planów rozwoju, programów i projektów, nie ma potrzeba szkolenia specjalistów wysokiego kalibru na poziomie podyplomowych w zakresie monitorowania i oceny. „Pogłębione wiedza w monitoringu i ewaluacji jest skąpe i jest w bitach. To nie jest wyczerpująca. I gdzie organizacje potrzebują pracowników z wszechstronnej wiedzy i umiejętności w zakresie M & E, często wydają tysiące dolarów, aby wysłać je za granicę na szkolenie „, powiedział Pan Asamoah. „Inicjatywa CSUC prezydenta prof Sam Afrane w doprowadzeniu ten program na wyciągnięcie ręki jest godna pochwały i staje się lepsze i bardziej opłacalne możliwości uzyskania wysokiej jakości kształcenia i szkolenia w M & E,” dodał pan Asamoah. Program, który posiada zarówno elementy teoretyczne i praktyczne, to ręce w ciągu 12 miesięcy intensywnych prac badawczych i oczywiście komponenty jak również dodatkowe trzy miesiące do pracy doktorskiej. Program skierowany urzędnicy różnych ministerstw, departamentów, metropolitalnych, zespołów miejskich i powiatowych. Jest skierowany również organizacje medialne, lokalnych i zagranicznych organizacji pozarządowych. Dla młodego absolwenta stara się zastosować, wymagają minimum dwóch lat doświadczenia wyłącznej służby narodowej pracuje. W sumie, M... [-]
Ghana Kumasi
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

School Video 1

School Video 2