emlyon business school

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Utworzony w 1872 roku z siedzibą w Lyonie, we Francji, w ​​wielu uczelniach zagranicznych, EM Lyon Business School jest jednym z czołowych europejskich szkół biznesu poświęcone kształceniu ustawicznym zarządzania przedsiębiorczego i międzynarodowym. Instytucja jest w rankingu 100 najlepszych na świecie Global Zatrudnienie (# 2 Business School we Francji, nr 64 na świecie) przez The Times Higher Education i wyróżnia się wśród nielicznych szkół biznesu na całym świecie otrzymał trzy akredytacje międzynarodowych (AMBA, Equis i AACSB).

Z linii przez opiera się na "wczesnym maker" pojęcia, gdzie studenci są bardzo zachęcane do rozwijania ducha przedsiębiorczości i eksperyment, szkoły biznesu EMLYON jest miejscem, gdzie można rozwijać swoje pomysły, aby uczynić je rzeczywistością. Dziś, będąc ekspres oznacza kontrolowanie swoje przeznaczenie, jako aktor i przedsiębiorca swojego istnienia, a przejście z Do-It-Yourself, aby zrobić to razem w duchu współpracy. Koncepcja ta odzwierciedla wizję EMLYON Business School przedsiębiorcy: osoba, która stara, eksperymenty, popełnia błędy, rozpoczyna się ponownie i uczy się, jak idą. Przedsiębiorca ze szkoły biznesu EMLYON jest twórcą i inicjatorem wcześnie. Jest wczesny kawy.

Jego wiedza w szkolenia oparty jest zarówno na teorii i zarządzania firmą z dnia na dzień.

Jego charakterystyczny jakości opiera się na innowacji pedagogicznej i przedsiębiorcze podejście do edukacji zarządzania.

5 kampusów

  • em szkoły biznesu Lyon znajduje się w przyjemnym otoczeniu wiejskich zaledwie 15 minut od centrum Lyonu. Nowoczesne budynki znajdujące się na terenie dużego parku, 18-hektarowej powierzchni 30,000 zapewnienie przestrzeni biurowych i dydaktycznych wyposażonych w sieć WiFi.
  • Shanghai campus - Ożywienie gospodarcze w Chinach, 3 co do wielkości potęgą gospodarczą świata i stopniowa integracja azjatyckich modeli ekonomicznych i kulturowych w procesie globalizacji drastycznie zmienione tradycyjną zachodnią percepcję.
  • Ultra podłączone i innowacyjna strona, kampus Paryż jest częścią em Lyon Business School 's globalizacja approach.The 5500 m² stylu Haussmanna kampusu znajduje się w samym sercu Paryża, niedaleko "Gare de Lyon" stacja kolejowa.
  • em Lyon Business School posiada również kampus znajduje się w Saint Etienne, Francja i Casablance.

Ponadto, odniesienia kulturowe w Europie i na świecie anglojęzycznym są w Chinach w obliczu wartości i metod, które są zupełnie inne. Utrzymanie tych uwag w głowie, ten kampus ma na celu eksponowanie uczniów do kultury chińskiej, w szczególności na wschodzie Azji kultury w ogóle.

Wydział skład i organizacja

Wydział składa się z 113 pełnoetatowych profesorów i zorganizowane w 4 działach:

  • Rynki i Innowacji
  • Strategia i organizacja
  • Ekonomia, finanse, kontrola
  • Zarządzanie, Prawo i Kadr

Rankingi szkół:

The Times Higher Education # 2 Business School we Francji nr 64 na świecie Globalne Zatrudnialność University Ranking 2015

Lokalizacje

Lyon

Address
emlyon business school
Lyon-Ecully Campus
23, av. Guy de Collongue

69134 Lyon, Owernia-Rodan-Alpy, Francja

Szanghaj

Address
emlyon business school Asian Campus
2F, Global Education Center, East China Normal University
N°3663 Zhong Shan North Road

200062 Szanghaj, Szanghaj, Chiny

Paryż

Address
emlyon business school
Paris Campus
15 Boulevard Diderot

75012 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje