Przeczytaj oficjalny opis

Strasburg jest drugim co do wielkości międzynarodowym miastem uniwersyteckim we Francji (po Paryżu) i gości imponującą liczbę instytucji europejskich. University of Strasbourg obejmuje pięć wieków bogatej europejskiej historii i dziedzictwa akademickiego. Liczy ponad 46 000 studentów, z czego 20% to studenci międzynarodowi. Składający się z 37 wydziałów edukacyjnych i badawczych, wydziałów, szkół i instytutów, uniwersytet oferuje wstępną i dalszą edukację w wielu dziedzinach akademickich, od nauk o zdrowiu po języki, prawo i nauki humanistyczne. Jest również międzynarodowym graczem w dziedzinie badań naukowych, w którym absolwenci uniwersytetów otrzymali wiele prestiżowych nagród na przestrzeni lat, w tym 3 Nagrody Nobla. Jego doskonałość została doceniona przez rządowy program finansowania IdEx. Uniwersytet jest aktywnym uczestnikiem wielu międzynarodowych sieci i partnerstw (np. Eucor i LERU).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of Strasbourg

CAWEB Master's Degree oferuje instrukcje dotyczące tworzenia i lokalizacji witryn internetowych, oferując zarówno szkolenia na uczelni, jak i opcje nauki na odległość. Pr ... [+]

CAWEB Master's Degree oferuje instrukcje dotyczące tworzenia i lokalizacji witryn internetowych, oferując zarówno szkolenia na uczelni, jak i opcje nauki na odległość. Program obejmuje kursy z zakresu tworzenia stron internetowych, projektowania stron internetowych, zarządzania projektami i lokalizacji. Główną zaletą studiów magisterskich CAWEB jest połączenie praktycznych umiejętności informatycznych i biegłości w języku obcym, co prowadzi do różnych możliwości zawodowych w dynamicznych dziedzinach internetowych. Ponadto program Master 2 oferuje spersonalizowane opcje nauki dostosowane do Twojego profilu akademickiego i doświadczenia zawodowego.

Opcja badania w programie CAWEB Master... [-]
Francja Strasburg
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Université de Strasbourg
4 rue Blaise Pascal
CS 90032
F-67081 Strasbourg cedex

Strasbourg, Grand Est, FR
Social Media