Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Université de Lorraine !

Region Lotaryngii był już niezależnym księstwem na północnym wschodzie Francji, kiedy utworzył swój uniwersytet w 1572 roku. W całej historii region był kilkakrotnie dzielony na część „francuską” i część „niemiecką”, zanim ponownie się zjednoczył i na pewno zawarł Francja na początku XX wieku. Z powodu tej złożonej i bogatej historii rozwinęły się dwa duże miasta: Metz na północy i Nancy na południu.

W Nancy powstały trzy uniwersytety w XX wieku, wśród których był Narodowy Instytut Politechniczny, który łączył kilka szkół inżynieryjnych. W Metz pierwszy uniwersytet pojawił się w 1970 roku.

1 stycznia 2012 r., Po kilku latach przygotowań, te cztery uniwersytety połączyły się w jeden, tworząc Université de Lorraine . Uniwersytet ma ponad 50 000 studentów, blisko 6 800 pracowników, w tym 3 700 nauczycieli i poszukiwaczy oraz wiele budynków i kampusów rozmieszczonych w całym regionie.

1 godzina 30 minut drogi od Paryża przez TGV, w samym sercu Wielkiego Regionu (Belgia, Luksemburg, Niemcy), region Lotaryngii zapewnia przyjemne otoczenie oraz bardzo bogate życie kulturalne.

W 2013 r. Według francuskiej gazety Le Figaro-étudiant Nancy została oceniona przez studentów jako najlepsze miasto do nauki!

Université de Lorraine to francuski uniwersytet publiczny

Oferuje prawie 52 000 studentów pełny zakres studiów, we wszystkich dziedzinach i zgodnie z modelem bolońskim (licencjat / magister / doktorat).

Proponuje również specjalne francuskie dyplomy, takie jak DUT w różnych dziedzinach (2-letni dyplom zawodowy, po którym często następuje dodatkowy rok w celu uzyskania tytułu zawodowego licencjata) lub diplôme d'ingénieur, tytuł magistra inżyniera i przemysłu zarządzanie.

Badania są powiązane z badaniami na wysokim szczeblu w różnych dziedzinach i korzystają z wyspecjalizowanych umiejętności na wysokim poziomie oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń i infrastruktur, gdy jest to konieczne. Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat organizacji i działania francuskiego systemu edukacji.

Studenci zagraniczni mają możliwość spędzenia jednego lub więcej semestrów na Université de Lorraine poprzez szereg programów wymiany. Są również zaproszeni do ubiegania się o jeden z naszych międzynarodowych programów nauczania, w których wszystkie lub niektóre kursy są prowadzone w języku angielskim. I oczywiście bardzo dobrym pomysłem jest skorzystanie z okazji pobytu u nas, aby uczyć się francuskiego; w tym celu mamy pełną ofertę szkoleń językowych w języku francuskim.

114641_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Dialog wiedzy

Université de Lorraine promuje innowacje poprzez dialog wiedzy , wykorzystując różnorodność i siłę swoich dziedzin naukowych, a także promowanie transferu wiedzy w celu nawodnienia innowacji i wzrostu gospodarczego, a także postępu w dziedzinie nauk podstawowych.

Będąc Uniwersytetem w całym regionie, Université de Lorraine jest głównym aktorem rozwoju gospodarczego i społecznego, opierając się na powiązaniach międzykulturowych i międzypokoleniowych, koordynując regionalną politykę badawczą i zapewniając dostęp do szkolnictwa wyższego jak największej liczbie mieszkańców.

Université de Lorraine oferuje programy nauczania we wszystkich dziedzinach wiedzy: nauki ścisłe, zdrowie, technologia, nauki inżynieryjne, nauki humanistyczne i społeczne, prawo, gospodarka, zarządzanie, sztuka, literatura i język. Szczególny nacisk kładzie się na krzyżowanie między polami i umiejętnościami, aby pomóc uczniom rozwinąć własną Pathway .

Université de Lorraine proponuje szerokie spektrum działań międzynarodowych

 • Wchodzące i wychodzące wymiany studentów (około 1500 naszych studentów spędza co najmniej jeden semestr za granicą podczas studiów, 15% naszych studentów rozpoczęło studia w jednym z około 100 innych krajów).
 • Wspólne dyplomy z innymi uniwersytetami: około 60 wspólnych dyplomów, w tym 7 programów magisterskich Erasmus Mundus.
 • Współpraca badawcza:
  • Liczne wspólne doktoraty: 11% naszych doktorów jest dzielonych z zagraniczną uczelnią;
  • Wspólne grupy lub laboratoria z zagranicznymi uniwersytetami;
  • Blisko 30% naszych publikacji jest podpisanych z naukowcami z innych krajów.
 • Mobilność studentów, doktorantów studenci i doktorzy, członkowie wydziałów i pracownicy administracyjni, aby skonsolidować naszą międzynarodową integrację. Uniwersytet prowadzi aktywną politykę zachęcającą do mobilności wychodzącej oraz ułatwia i ułatwia przyjmowanie osób przyjeżdżających.

Poza ogólną otwartością nasza strategia międzynarodowa opiera się na 3 stopniowych poziomach

 • Mając granicę z 3 innymi krajami, jest całkiem naturalne, że Lorraine jest zaangażowana w budowanie transgranicznych relacji w obrębie Wielkiego Regionu (Luksemburg, francusko- i niemieckojęzyczna część Belgii, Lotaryngia, niemieckie landy Nadrenii-Palatynatu i Saara) ). Université de Lorraine jest ważnym graczem w tej konstrukcji, dzięki licznym dwustronnym współpracom z uniwersytetami z tych regionów, ale także dzięki jej aktywnej roli w rozwoju Uniwersytetu w Wielkim Regionie , gdzie jest powiązany z uniwersytetami w Saarland, Trier, Kaiserslautern , Luksemburg i Liège.
 • Université de Lorraine zamierza stopniowo budować więzi z siecią europejskich uniwersytetów dzielących główne kierunki: interdyscyplinarność i dialog dziedzin wiedzy , na uniwersytetach obejmujących szerokie spektrum naukowe, ale z orientacją strukturalną wokół inżynierii, podjętą w szerokim znaczeniu.
 • Podczas gdy mamy wiele międzynarodowych partnerstw na całym świecie , niektóre strony mogą potencjalnie skupić się na współpracy, badaniach i nauczaniu, na szerokim zakresie dyscyplin. Université de Lorraine pragnie podkreślić swoje partnerstwo z tymi stronami , organizując współpracę w ramach uznanych i silnie wspieranych podmiotów. Dotyczy to przede wszystkim współpracy francusko-niemieckiej, dla której Université de Lorraine utworzyło specjalne francusko-niemieckie centrum Lorraine (CFALOR). Tego rodzaju partnerstwo nawiązano również w Maroku , w Kazachstanie iw Chinach (zwłaszcza w Wuhan), a celem jest skupienie się na około 10 miejscach lub regionach na świecie.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Université de Lorraine

Kurs ma na celu przeszkolenie specjalistów zajmujących się metalurgią i mechaniką materiałów na poziomie inżynieryjnym i magisterskim, które spełniają oczekiwania wielu r ... [+]

Międzynarodowe Master Research zbudowane wokół dwóch głównych tematów nauk materiałowych; mechanika materiałów i mikrostruktur jest oferowana na Uniwersytecie Lotaryngii. Nauczanie odbywa się w języku angielskim, a program jest otwarty dla studentów wszystkich narodowości z poziomem Master M1 lub równoważnym, to znaczy dla studentów, którzy studiowali już rok na poziomie magisterskim i chcą zrealizować swój drugi rok studiów magisterskich w międzynarodowa atmosfera. Celem tego nowego głównego badania jest wyszkolenie kadry kierowniczej wysokiego szczebla w metalurgii i mechanice materiałów. Pod koniec tego kursu studenci będą posiadać całą wiedzę niezbędną do kontynuowania kariery naukowej lub badań przemysłowych.... [-]

Francja Nancy
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

W Master AMASE nie tylko zdobywasz cenną wiedzę z zakresu inżynierii materiałowej i inżynierii, ale także uczysz się dwóch z czterech najbardziej rozpowszechnionych język ... [+]

W Master AMASE nie tylko zdobywasz cenną wiedzę z zakresu inżynierii materiałowej i inżynierii, ale także uczysz się dwóch z czterech najbardziej rozpowszechnionych języków europejskich.

Studiujesz z lokalnymi studentami i poznajesz kulturę swoich krajów goszczących, zwiększając późniejsze możliwości zatrudnienia.

W 2005 r. EEIGM wraz ze swoimi partnerami instytucjonalnymi utworzył dwuletni międzynarodowy tytuł magistra zaawansowanej inżynierii materiałowej i inżynierii

Studenci wykonują pierwsze dwa semestry na wybranej przez siebie uczelni partnerskiej; trzeci semestr spędzany jest na jednym z pozostałych uniwersytetów konsorcjum. Czwarty semestr składa się z projektu badawczego w laboratorium jednego z dwóch uniwersytetów, na których studiował student. Studenci otrzymują podwójny tytuł magistra z dwóch zainteresowanych uniwersytetów.... [-]

Francja Nancy
Sierpień 2020
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Program magisterski EMerald został stworzony, aby odpowiedzieć na pilną potrzebę wyrażoną przez Unię Europejską w celu stworzenia Europy efektywnie korzystającej z zasobó ... [+]

Najważniejsze

Innowacyjna edukacja w geometalurgii i gospodarce kołowej (2-letni kurs mistrzowski = 120 ECTS)

Mistrz EMerald jest oznaczony przez Erasmus i EIT

Uniwersytety uczestniczące

University of Liège Belgium (główny koordynator)University of Lorraine, ENSG Nancy FranceLuleå Institute of Technology SzwecjaTU Bergakademie Freiberg Niemcy

Dyplom

Konsorcjum dostarczy potrójny dyplom (po jednym z każdego uniwersytetu, w którym student uczestniczył w wykładach) oraz suplement do dyplomu z uczelni koordynującej:

Ingénieur Civil des Mines et Géologue dostarczone przez University of Liège (ULiège)Master Sciences de la Terre et des Planètes Environnement dostarczone przez University of Lorraine (UL)Master of Science - Major: Geosciences wydane przez Luleå University of Technology (LTU)Magister inżynierii mechanicznej i procesowej dostarczony przez Technische Universität Bergakademie Freiberg (TUBAF) - Certyfikat EIT... [-]
Francja Nancy Belgia Lenny Szwecja Luleå Niemcy Freiberg  + 4 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Wspólny tytuł magistra Erasmus Mundus (EMJMD) w dziedzinie wszechstronnych obliczeń i komunikacji na rzecz zrównoważonego rozwoju (PERCCOM) ma na celu połączenie zaawanso ... [+]

Wspólny tytuł magistra Erasmus Mundus (EMJMD) w dziedzinie wszechstronnych obliczeń i komunikacji na rzecz zrównoważonego rozwoju (PERCCOM) ma na celu połączenie zaawansowanych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) ze świadomością środowiskową, aby umożliwić światowej klasy edukację i unikalne kompetencje dla specjalistów ICT, którzy mogą budować czystsze , bardziej ekologiczne, bardziej zasobowe i energooszczędne systemy cyber-fizyczne.

Kontekst

Przyszłe wyzwania na świecie obejmują wpływ rozwoju technologicznego i nowych technologii na środowisko i wymagają ogromnego wysiłku, aby skutecznie sprostać wyzwaniom związanym z powietrzem, wodą, żywnością i energią.... [-]

Francja Nancy
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

European Master in Lexicography (EMLex) to międzynarodowy program studiów magisterskich (120 ECTS) oferowany od 2009 r. Od 2016 r. EMLex można zakończyć wspólnym programe ... [+]

Czy chciałbyś wziąć udział w międzynarodowym programie mistrzowskim i kształcić się w dziedzinie naukowej leksykografii?

A co z uczniem elitarnego programu studiów European Master in Lexicography (EMLex), wspólnego programu magisterskiego Erasmus Mundus, który oferuje bardzo cenne i unikalne na całym świecie wykształcenie? Będziesz mógł studiować na różnych europejskich uniwersytetach, nawiązać międzynarodowe kontakty akademickie i ogromnie zwiększyć swoje możliwości zawodowe.

Absolwenci EMLex to wysoko wykwalifikowani międzynarodowi eksperci w dziedzinie badań, edukacji, kultury, lingwistyki i zarządzania informacjami.

European Master in Lexicography (EMLex) to międzynarodowy program studiów magisterskich (120 ECTS) oferowany od 2009 r. Od 2016 r. EMLex można zakończyć wspólnym programem magisterskim Erasmus Mundus. Obejmuje wspólny semestr letni za granicą dla wszystkich studentów we współpracy z następującymi uniwersytetami i instytucjami:... [-]

Francja Nancy
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Celem programu magisterskiego jest zapewnienie wielonarodowej edukacji ukierunkowanej na badania w zakresie fizyki inżynierii związanej z syntezą jądrową, w ścisłym związ ... [+]

Celem programu magisterskiego jest zapewnienie wielonarodowej edukacji ukierunkowanej na badania w zakresie fizyki inżynierii związanej z syntezą jądrową, w ścisłym związku z działalnością badawczą partnerów oraz z dobrze zintegrowanym doświadczeniem językowym i kulturowym. Połączone i zharmonizowane nauczanie i badania 7 zaangażowanych instytucji oferują szeroką gamę kompetencji w dziedzinie nauki o syntezie jądrowej i fizyki inżynieryjnej.

Wspólny europejski program magisterski oferuje prawdziwą europejską szansę na studia magisterskie w dziedzinie, która ma kluczowe znaczenie dla rozwiązania coraz pilniejszego i ważniejszego problemu światowych dostaw energii. Partnerzy mają długie relacje w ramach skoordynowanego programu badawczego EURATOM dotyczącego syntezy jądrowej.... [-]

Francja Nancy Marsylia Czechy Praga 6 Saclay Hiszpania Leganés Wspólnota Madrytu Niemcy Stuttgart Belgia Gandawa  + 9 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Ogólnym celem tego kursu jest zdobycie przez studentów wiedzy na temat biomechaniki układu mięśniowo-szkieletowego, a dokładniej na temat rozwoju urządzeń medycznych spec ... [+]

Ogólny opis

Zrozumienie biomechanicznego zachowania układu mięśniowo-szkieletowego i konstrukcji urządzeń medycznych wymaga zróżnicowanej wiedzy w różnych dziedzinach, takich jak nauki medyczne (anatomia, biologia komórek i tkanek, obrazowanie medyczne…), mechanika materiałów, symulacja elementów skończonych, analiza ruchu Ciało ludzkie. Ten tytuł magistra zapewni uczniom wszystkie niezbędne podstawy tych dziedzin, aby umożliwić im zrozumienie problemu klinicznego i zaproponowanie realistycznych i wiarygodnych rozwiązań terapeutycznych. Podejścia te zostaną uzupełnione o wprowadzenie do biomimetyki, aby pokazać, jak czerpać inspirację z natury do projektowania nowych zastosowań technicznych.... [-]

Francja Metz
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

W tym programie magisterskim specjalizacja „Chemia molekularna i fizykochemia” (MCP) składa się z kursów wyświetlanych w języku angielskim i otwartych dla studentów zagra ... [+]

W tym programie magisterskim specjalizacja „Chemia molekularna i fizykochemia” (MCP) składa się z kursów wyświetlanych w języku angielskim i otwartych dla studentów zagranicznych.

Cele programu

Głównym celem MS w chemii jest spełnienie oczekiwań firm poprzez oferowanie programu o specjalizacji obejmującej kilka dziedzin działalności, które są uznawane za źródła zatrudnienia: analiza chemiczna, obróbka powierzchni, biomateriały, ochrona środowiska, modelowanie, synteza .

MS w chemii ma również na celu przeszkolenie przyszłych specjalistów wysoko wykwalifikowanych w laboratoriach na studiach doktoranckich, C2MP (chemia, mechanika, materiały, fizyka), SIMPPE (nauka i inżynieria produktów molekularnych i energii) i innych laboratoriach partnerskich, z ambicją otwarcie międzynarodowe poprzez zapewnienie studentom solidnej podstawy językowej i smaku mobilności.... [-]

Francja Nancy
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Europejski program studiów magisterskich Erasmus Mundus w zakresie technologii językowych i komunikacyjnych (LCT) został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom przemysłu ... [+]

Europejski program studiów magisterskich Erasmus Mundus w zakresie technologii językowych i komunikacyjnych (LCT) został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom przemysłu i badań w szybko rozwijającym się obszarze. Oferuje możliwości kształcenia i szkolenia dla następnych pokoleń liderów w dziedzinie badań i innowacji. Zapewnia studentom głęboką wiedzę i wgląd w różne dyscypliny, które przyczyniają się do metod językowych i technologii komunikacyjnych i wzmacnia ich zdolność do pracy zgodnie z metodami naukowymi. Ponadto studenci zdobywają wiedzę praktyczną, wybierając odpowiednie kombinacje modułów w technologii językowej, językoznawstwie obliczeniowym i teoretycznym oraz informatyce.... [-]

Francja Nancy
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Ten program studiów magisterskich w „Dependable Software Systems” (DESEM) jest programem magisterskim Erasmus Mundus, który składa się z kursów magisterskich z informatyk ... [+]

Ten program studiów magisterskich w „Dependable Software Systems” (DESEM) jest programem magisterskim Erasmus Mundus, który składa się z kursów magisterskich z informatyki na Université de Lorraine w zakresie inżynierii oprogramowania i metod formalnych, wyświetlanych w języku angielskim i otwartych dla studentów zagranicznych.

Cele programu

Głównym celem programu magisterskiego jest oferowanie zaawansowanego programu „Systemy niezawodnego oprogramowania” (DESEM), miksowanie kursów na temat podstaw i kluczowych pojęć oraz kursów dotyczących metod, technik i aplikacji , z niektórymi specjalistycznymi kursami w zależności od zainteresowań i profesjonalny projekt studentów. Aby zapewnić wymaganą zdolność adaptacji przyszłych absolwentów do ciągłej ewolucji dyscypliny, celem programu jest opanowanie podstawowych i kluczowych pojęć z dziedziny inżynierii oprogramowania , takich jak algorytmika i programowanie, zaawansowana inżynieria oprogramowania, systemy modelowania, metody formalne, logika i dowody, semantyka, sprawdzanie i weryfikacja modelu, bezpieczeństwo systemów informacyjnych, techniki weryfikacji protokołów i systemów, z naciskiem na metody formalne i ich zastosowania .... [-]

Francja Nancy
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Program magisterski jest ukierunkowanym na badania podejściem do zrozumienia i zarządzania ekosystemami leśnymi, dostarczając podstawowej i stosowanej wiedzy na temat org ... [+]

Ten mistrz jest akredytowany wspólnie przez Université de Lorraine i AgroParisTech.

W tym programie magisterskim główne „Lasy i ich środowiska (FEN)” składają się z jednego semestru kursów wyświetlanych w języku angielskim i otwartych dla studentów zagranicznych.

Cele programuZdobądź wysokie interdyscyplinarne szkolenie i nowoczesne technologie do zarządzania projektami i działalności badawczej (komunikacja, eksperymentowanie, badania, analiza danych itp.).Zrozumienie funkcjonowania wieloletnich roślin, agrosystemów i ekosystemów leśnych, od cząsteczek po krajobraz, źródła produktów przemysłowych i usługi ekologiczne.Opanuj naukę i technologie inżynierii ekologicznej w celu zrównoważonego zarządzania środowiskiem naturalnym i systemami produkcji rolnej / leśnej.Zrozumienie głównych problemów środowiskowych (globalne zmiany, różnorodność biologiczna, biomateriały drzewne, zasoby odnawialne, energia, zanieczyszczenie, zrównoważony rozwój itp.).Dyscypliny... [-]
Francja Nancy
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

W tym programie Master in Life Sciences specjalizacja „RNA Enzymes Sciences” (RNAES) polega na kursach wyświetlanych w języku angielskim i otwartych dla studentów zagrani ... [+]

Prezentacja

Program Master in Life Sciences - RNA and Enzymes Sciences (RNAES) to kurs szkoleniowy charakteryzujący się silną uznaną i specyficzną wiedzą specjalistyczną w dziedzinie biologii molekularnej i komórkowej RNA i enzymów.

RNAES opiera się w dużej mierze na zespole nauczycielskim złożonym z członków zespołów ARN-RNP i Molecular and Structural Enzymology UMR IMoPA UL-CNRS 7365, który cieszy się międzynarodową renomą, ale także na zewnętrznych mówcach z francuskich uniwersytetów lub zagranicznych. Studia drugiego stopnia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim.

Cele i oczekiwane kompetencje

Absolwenci będą mogli opracować plany eksperymentalne i strategie wytwarzania i charakteryzowania cząsteczek RNA lub enzymów, aby prowadzić projekty mające na celu zbadanie aktywności, struktury, funkcji komórkowych tych makrocząsteczek. Ta wiedza i know-how umożliwią absolwentom wejście na rynek pracy w Bac 5 lub doktorat. Uczniowie będą musieli wybrać jedną z dwóch opcji:... [-]

Francja Nancy
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Master of Business Management: specjalizacja zarządzania międzynarodowego z IAE Nancy to wysoki poziom zarządzania teoretycznego i stosowanego. Jest dostępny w ciągłym ks ... [+]

Master of Business Management: specjalizacja zarządzania międzynarodowego z IAE Nancy to wysoki poziom zarządzania teoretycznego i stosowanego. Jest dostępny w ciągłym kształceniu lub po uzyskaniu tytułu licencjata lub pierwszego roku studiów magisterskich (tj. Po 4 latach studiów). Skierowany jest zarówno do studentów biznesowych, jak i zawodowych oraz profesjonalistów. Pozwala studentom lub menedżerom na uzupełnienie ich wiedzy w dziedzinach pozagospodarczych dzięki kompleksowemu programowi nauczania w biznesie. Pozwala również studentom lub menedżerom wyspecjalizowanym w określonych dziedzinach poszerzyć swoje perspektywy i poliwalentność poprzez wzmocnienie kompetencji przekrojowych, aby sprostać wyzwaniom biznesowym w zglobalizowanym świecie.... [-]

Francja Nancy
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Master of Business Management: Specjalizacja zarządzania ogólnego od IAE Nancy to wysoki poziom zarządzania teoretycznego i stosowanego. Jest dostępny w ciągłym kształcen ... [+]

Master of Business Management: Specjalizacja zarządzania ogólnego od IAE Nancy to wysoki poziom zarządzania teoretycznego i stosowanego. Jest dostępny w ciągłym kształceniu lub po uzyskaniu tytułu licencjata lub pierwszego roku studiów magisterskich (tj. Po 4 latach studiów). Skierowany jest zarówno do studentów biznesowych, jak i zawodowych oraz profesjonalistów. Pozwala studentom lub menedżerom na uzupełnienie ich wiedzy w dziedzinach pozagospodarczych dzięki kompleksowemu programowi nauczania w biznesie. Pozwala również studentom lub menedżerom wyspecjalizowanym w określonych dziedzinach poszerzyć swoje perspektywy i poliwalentność poprzez wzmocnienie kompetencji przekrojowych, aby sprostać wyzwaniom biznesowym w zglobalizowanym świecie.... [-]

Francja Nancy
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Celem NLP (Natural Language Processing) jest tworzenie modeli obliczeniowych, które symulują naszą zdolność do mówienia i rozumienia języków naturalnych, takich jak angie ... [+]

Na pierwszy rzut okaDyplom: Master of Science DegreeRodzaj: Przemysł i stopień naukowyLiczba punktów ECTS: 120Początek: wrzesień 2020 rCzas trwania: 1-2 lataJęzyk: angielskiCzesne: 334,00 € dla obywatela UE, w innym przypadku 3 770 €. Lokalizacja: Nancy, Francja (1 godzina 30 minut jazdy pociągiem z Paryża) Przetwarzanie języka naturalnego (NLP): konwersja komputerów

NLP: Eksplodująca i fascynująca dziedzina nauki, oferująca wiele możliwości rozwoju zawodowego w wielu sektorach, takich jak przemysł, badania i edukacja.

Celem NLP jest stworzenie modeli obliczeniowych, które symulują naszą zdolność do mówienia i rozumienia „naturalnych” języków, takich jak angielski, francuski, rosyjski, chiński itp. W przeciwieństwie do sztucznych języków, takich jak programowanie lub matematyka.... [-]

Francja Nancy
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Université de Lorraine

Magister EF zapewnia kształcenie akademickie w dziedzinie zrównoważonego zarządzania zasobami, biogospodarki i zarządzania przyrodą. Celem programu jest kształcenie specj ... [+]

MSc European Forestry (MSc EF) to 2-letni program w dziedzinie nauk leśnych. Program otrzymał etykietę Erasmus Mundus w latach 2004–2014 i na lata 2016–2019.

Magister EF zapewnia kształcenie akademickie w dziedzinie zrównoważonego zarządzania zasobami, biogospodarki i zarządzania przyrodą . Celem programu jest kształcenie specjalistów, którzy doskonale znają zrównoważoną biogospodarkę lasów, a także europejską kulturę biznesu.

Pixabay / Pexels

MSc EF Consortium składa się z sześciu europejskich uniwersytetów leśnych najwyższej klasy :

University of Eastern Finland (koordynator)AgroParisTech, FrancjaUniwersytet we Freiburgu, NiemcyUnivers... [-]
Francja Nancy
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Cours Léopold,34
54000 Nancy, Grand Est, Francja
Address
Metz, Grand Est, Francja
Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Marsylia, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja
Address
Zikova,1903/4
166 36 Praga 6, Hlavní město Praha, Czechy
Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Saclay, Île-de-France, Francja
Address
Avenida de la Universidad,30
28911 Leganés, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Address
Plaza Ciencias,1
28040 Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Address
Pfaffenwaldring,61
70569 Stuttgart, Badenia-Wirtembergia, Niemcy
Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Gandawa, Flandria, Belgia