Przeczytaj oficjalny opis

Paris 1 Uniwersytet w XXI wieku

Położony w samym sercu Dzielnicy Łacińskiej, w jednej z najznakomitszych uczelni świata, które zajmuje, z innymi uczelniami, prestiżowych budynków:. Sorbony, Panteonu, Wydział Prawa, Instytut Geografii i Instytutu Sztuki i Archeologii Zreorganizowane w 1971 roku na projekt, który łączy w sobie nowoczesność i wierności jego historii, Paryż 1 został zbudowany na systemie obejmującym multidyscyplinarne i innowacyjne humanistyczne, prawo i ekonomię. Tradycyjne szkolenie Francja najsłynniejszych w historii, geografii, filozofii, historii sztuki, ekonomii, prawa i nauk politycznych, były stopniowo dodawane nowe dyscypliny: sztuki wizualne, Matematyka Stosowana do nauk społecznych, spółek zarządzających, szkolenia do pracy w turystyce, kulturze i komunikacji, etc .. Wydział odniesienia dokumentalny, Paryż 1 gospodarze jeden z najbardziej prestiżowych i najważniejszych gospodarstw we Francji przez ponad pięćdziesiąt bibliotek i ośrodków dokumentacji. W sercu gęstej sieci powiązań międzynarodowych, która obejmuje pięć kontynentów, nasza uczelnia odgrywa ważną rolę w kształcenie naukowców, profesorów, sędziów, prawników, biznesmenów, a administracja Francji. Rozwoju badań i szkoleń w wielu obszarach Europy i stosunków międzynarodowych, zarządzania, technik komunikacyjnych, projekt jest jednym z Paryża stanowią jeden z najważniejszych europejskich ośrodków badań i wiedzy XXI wieku. Uniwersytet Paris 1 w liczbach 1603 nauczycieli i nauczycieli-badaczy i 832 inżynierów, pracowników technicznych i personelu administracyjnego powitać prawie 40.000 uczniów, którzy wchodzą między humanistycznych (32%), prawa i nauk politycznych (38%), ekonomii i zarządzania (22%), instytutów i szkolenia multidyscyplinarnego (8%).

ponad 200 konferencji i sympozjów organizowanych przez rok

14 szkół doktoranckich spotkali się w Wyższej Szkole Wyższej Szkoły; 350 prac doktorskich rocznie;

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University Paris 1 Panthéon-Sorbonne

Pierwszy rok Graduate Studies (Diplôme Universitaire), MMEF - Metody matematyczne w ekonomii i finansów, jest ... [+]

Pierwszy rok podziałką Studiów:

Pierwszy rok Graduate Studies (Diplôme universitaire), MMEF - Metod Matematycznych w Ekonomii i Finansów, jest jeden rok w pełnym wymiarze czasu, międzynarodowy program, który jest w języku angielskim. Kursy odpowiadają uczy się w pierwszym roku Graduate Studies, które w ramach Europejskiego Systemu Akademickiego bolońskiego jest pierwszym rokiem M1 Masters. Kursy pochodzą z wcześniejszych kursów na uniwersytecie, intensywne kursy w języku francuskim.

Stopień jest poświęcona szkoleniu studentów w zakresie korzystania z modeli matematycznych w ekonomii i finansów: ekonomia matematyczna, analiza strategiczna, teoria decyzji, modele stochastyczne, matematyka finansowa i modeli optymalizacyjnych. Szkolenie jest zbudowany wokół dużego spektrum kursów, które mają na celu dać wiedzę na modelization problemów gospodarczych i finansowych, do sformalizowania i narzędzi matematycznych dla numerycznych rozwiązań. Nowe modele w finansach, ekonomii i teorii decyzji potrzebuje spójnej szkoleń w tych dziedzinach.... [-]

Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku