West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Université Catholique de l'Ouest jest 140 lat: pierwotnie średniowieczny uniwersytet założony w 1373, później ponownie otwarty w 1875 roku i posiada aktualną populacji studentów w 9000. Na terenie kampusu znajduje się w centrum miasta Angers, zaledwie pięć minut spacerem od dworca, a najbliższy przystanek autobusowy; leży zaledwie kilka minut od głównej dzielnicy handlowej, restauracje, ogrody, banki i biura administracyjne. Kampusu uniwersyteckiego oferuje niezwykłą mieszankę architektury dawnych i współczesnych budynków, stojących w parku o powierzchni 5 hektarów.

Założona w 1875 roku, Université Catholique de l'Ouest jest jednym z najstarszych uniwersytetów w zachodniej Francji i jest jednym z najważniejszych aktorów w szkolnictwie wyższym i dziś badawczego.

Interdyscyplinarne uniwersytet z światopoglądu, oferuje ponad stu programów w 5 wydziałów:

Edukacja Humanistyczne Nauki Nauki ludzkiego i społecznego Teologia i Nauki religijne

Uniwersytet w rysunkach

9000 studentów, w tym 1700 zagranicznych studentów i nauczycieli, którzy przychodzą do Angers każdego roku na studia. 187 pełny etat wykładowcy i 1500 specjalistów świadczących wykłady jako eksperci. 12 języków obcych nauczanych. 10 multimedialne laboratoria językowe. 10 laboratoria badawcze. 170 uczelni partnerskich na całym świecie. 3 biblioteki uniwersyteckie obejmujące kilka 200.000 książek. 1 Centrum audiowizualny, sale multimedialne, dostęp do sieci WIFI. 17 Obszary badawcze.

Nasze wartości

Francuski stopni krajowe. Gwarantowana indywidualną obserwacji, małych grupach z indywidualnego nadzoru. Wysoka stopa procentowa zakończenia studiów: stopa procentowa zakończenia studiów licencjackich dla trzech latach 67% (w porównaniu do uczelni publicznych, 27%). Wysoka stopa staże. 170 uczelni partnerskich na całym świecie: przelewu i zatwierdzenie ocen. Życie duchowe: różnorodne zajęcia oferowane przez katolickiego Campus Ministerstwa. Student usługi zakwaterowania: szeroki wybór kawalerek, pobyt w domu lub zakwaterowanie w rodzinie, akademiki lub mieszkań. 2 restauracje w odległości spaceru od uniwersytetu, żywności i napojów dostępnych na terenie kampusu. Imprez kulturalnych i sportowych: społeczeństwo dramat, chór międzynarodowa, klub filmowy, a także tenis stołowy, siatkówka, koszykówka i inne.

Kluby i stowarzyszenia

Na UCO, życie kampusu jest wielkim atutem. Strony, kino i debaty, sport (dostępne) 50 różnych sportów, muzyki, teatru, wieczory międzykulturowe, projekty humanitarne ... wiele możliwości, aby się zaangażować, zanurzyć się w kulturę francuską, i baw się dobrze.

Obudowa

Możesz wybrać:

Akademik (przedpokój), z pół emerytury lub pełnej emerytury. Zakwaterowanie u rodziny (z lub bez posiłków).

Posiłki

Na terenie kampusu UCO, kawiarnia jest do Państwa dyspozycji. W ciągu roku akademickiego, masz również dostęp do restauracji położonej w uniwersyteckim centrum miasta (obiad i kolację, 3,20 € za posiłek).

Zdrowie i dostępność

Kampus UCO wyposażony jest w ambulatorium, usług doradczych i usług dla studentów niepełnosprawnych. Kampus jest dostępny dla uczniów niepełnosprawnych.

Wymóg Wstęp

Program podane w języku francuskim: DELF: poziom C1 do szkoleń językowych, B2 poziom dla wszystkich innych programów lub poziomu 4 TCF (z wyjątkiem uczniów francuskojęzycznych). Program w języku angielskim (Biznesu i Ekonomii): wynik egzaminu TOEFL 79 lub wyższej / wynik IELTS 6.0 lub wyższej.

Visa

Co do zasady, o ile nie są zwolnione, jesteś zobowiązany do posiadania wizy na studia we Francji. To musi być stosowane do właściwego francuskiego z ambasady lub konsulatu w kraju wnioskodawcy zamieszkania.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe we Francji. Rejestracja z francuskiego ubezpieczenia zdrowotnego i jego wypłatę (około 208 euro) należy zrobić po przyjeździe na uniwersytecie we Francji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Kursy » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Ekologii I Zrównoważonego Rozwoju

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Francja Angers

Ten mistrz (bac + 5) szkoli menedżerów z multi-umiejętności w ekologii zasobów naturalnych, ekologii miasta i zarządzania środowiskiem w sposób zrównoważony. [+]

CELE SZKOLENIA Zdobycie wiedzy i umiejętności w różnych głębokości obszarach środowiska Nauka zarządzania kwestiami ochrony środowiska poprzez dwie trasy do wyboru: Oczywiście Ekologia zasobów naturalnych i zrównoważonego rozwoju (ERNDD), przed którymi stoi zarządzanie naturalnych i antropogenicznych Miejskie ekologii i zrównoważonego rozwoju kursu (EUDD) z widokiem na zarządzanie ekosystemów miejskich Możliwość sprawdzania poprawności IT i Internet Certificate Level 2: działania na rzecz środowiska i zrównoważonego rozwoju (c2i2 MEAD). + SZKOLENIE Efektywność blisko 100% Skala pracowników Human Spersonalizowane monitorowanie studenta Profesjonalizacji studiów: Staż 4 miesiące w pierwszym roku i 6 miesięcy w 2. roku Umowa Profesjonalne Możliwość 2 rok [plan treningowy dostosowany do przemian połączone do czasu w Spółce] Uczył się w 2-gim roku projekt Możliwość semestru i / lub staż za granicą Odpowiedni sprzęt i infrastruktura Tętniące życie studenckie Wizyty studyjne na tematy eko-budownictwa i Ekologii Stosowanej. TRADES i sektorów Oficjalny przedstawiciel lub odpowiedzialne za badania środowiska Doradca ekologiczny środowiska / Planowanie Kierownik Projektu Rozwoju Zrównoważonego Menedżer naturalne przestrzenie Inżynier Środowiska Odpowiedzialny za komunikację i mediacji Oficer Rozwój i animacja terytorium Niezależny konsultant Odpowiedzialny za monitorowanie badań regulacyjnych Niezależny konsultant firmy budowlane Domena: Nauka, Technika i zdrowie Wzmianka: Ekologia, ochrona środowiska Specjalność: Ekologia i zrównoważony rozwój WSTĘP Posiadania licencji (aby wejść M1) i M1 (wpisać M2) w następujących dziedzinach: biologia, ekologia, środowisko, geografia, urbanistyka, architektura, budownictwo i inżynieria energii Możliwość podjęcia szkolenia w kształceniu ustawicznym: Vae i VAF Dopuszczenie przez aplikację i wywiadu NAUKA Od € 3700 / rok (na podstawie przychodów) Trening stypendium kwalifikują szkolnictwa wyższego. [-]

Magister Język Francuski

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Francja Angers

Celem tego pana jest umożliwienie studentom zdobycia umiejętności teoretyczne i praktyczne w nauczaniu języka francuskiego jako języka obcego. [+]

CELE SZKOLENIA Celem tego pana jest umożliwienie studentom zdobycia umiejętności teoretycznych i praktyki nauczania języka francuskiego jako języka obcego - wykonywania zawodu nauczyciela - zapewnienie działalność edukacyjną i nadzoru trenerów - budowa nauczania języka francuskiego jako języka obcego materiałów na szczeblu krajowym lub międzynarodowym. + SZKOLENIE - Profesjonalne szkolenia z praktyki (od 2 do 5 miesięcy), we Francji lub za granicą - Interwencje wyspecjalizowanych profesjonalistów - zwarta promocjach i zindywidualizowanego wsparcia edukacyjnego - wspólnego programu nauczania i unikalną promocję dla studentów twarzy i odległość, współpraca między studentami - To mistrz oferowany jest w początkowej lub ciągłego szkolenia, lub odległości. Najbardziej przedmieszki powierzchni: - Oczywiście oferowane na uniwersytecie obejmującego centrum języka francuskiego, aby umożliwić alternatywną teorię i praktykę. - Umowy partnerskie z ponad 85 uniwersytetów na świecie. Większość zdalnego mistrzem: - Szkolenie poprzez platformę multimedialną: forum, wiki, reaktywności. - Interaktywność między studentów na kampusie UCO i studentów kursów na odległość. WSTĘP Mistrz 1: Studenci posiadający jeden z następujących stopni mają dostęp od prawa do Mistrza: - Bachelor of Science kursów językowych FLE - Języki Licencję kursy FLE - stopień w nowoczesnych kursów literatury FLE posiadaczy studentów innych zaawansowanych stopni (francuski lub zagranicznych) mogą ubiegać się o przyjęcie przez proces walidacji doświadczenia osobistego i zawodowego. Master 2: Uczniowie otrzymali dokumenty egzaminacyjne pierwszego roku nauczania mistrza językowego ma dostęp do drugiego roku po studiach mistrza szkolenia ich sprawa. Studenci z innych zaawansowanych stopni (francuskich i zagranicznych), mogą ubiegać się o przyjęcie przez proces walidacji doświadczenia osobistego i zawodowego. Czesne 2014-2015 - Od €... [-]

Magister Socjologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Francja Angers

To Mistrz szkoli przyszłych specjalistów do zrozumienia i analizy przekształceń terytorialnych do zaproponowania, projektowania, realizacji projektów rozwojowych. Wielodyscyplinarny czytanie [+]

To Mistrz szkoli przyszłych specjalistów do zrozumienia i analizy przekształceń terytorialnych do zaproponowania, projektowania, realizacji projektów rozwojowych. Wielodyscyplinarny odczyt zmiany społecznej sprawia studentów odpowiedzialnych za wdrażanie i ułatwienia innowacyjnych projektów regionalnych dostosowanych, oryginalne i skuteczne. Od jednolitym tle do aplikacji, metod i narzędzi interwencji socjalnej (ankiety, rozmowy, statystyki, obserwacji ...), trzy obszary umiejętności są możliwe pod koniec dwóch lat szkolenia: 1. Badania, badania, diagnoza i ocena 2. Terytoria Animacja, zarządzanie projektami 3. Nadzór i kierunek struktur ESS CELE SZKOLENIA Poprzez seminarium wspólne szkolenia / kursu, Master of absolwentów są w stanie: - być częścią logiki władzy lokalnej lub ESS firmy - wprowadzić kwestie polityki publicznej oraz projekt lokalnych aplikacji - mobilizowanie narzędzia diagnostyczne i trafnie zarządzanie projektem - opracowanie i ułatwiające partnerstw i sieci - przeprowadzenie i wdrożenie uczestnictwa Akcji i Rozwoju - prowadzenie i rozwój organizacji w SSE. WSTĘP - W przypadku wejścia w M1: posiadać dyplom w socjologii, etnologii, nauk społecznych lub równoważny. - W przypadku wejścia w M2: przytrzymaj Master 1 (lub magistra) w socjologii, etnologii, nauk społecznych lub równoważne, lub po potwierdzone co najmniej cztery lata w szkole biznesu. - Spożycie Szkolenia możliwe dzięki ciągłej procedury zatwierdzenia. - Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: www.uco.fr Czesne 2014-2015 - Od € 3200 / rok (na podstawie przychodów) - Szkolenie dla uprawnionych stypendiów szkolnictwa wyższego. - Szkolenia i poszukujących pracy: ceny na życzenie. [-]

Międzynarodowym Mistrzem W Zarządzaniu środowiskiem (IMEM)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Francja Angers Laval Nantes Guingamp Vannes Papeete Reunion Saint-Denis + 7 więcej

Ten Międzynarodowy Mistrz Zarządzania Środowiskowego (IMEM) ma na celu kształcenie przyszłych menedżerów z różnych umiejętności w ekologii zasobów naturalnych, ekologii miasta, zarządzania środowiskiem, zrównoważonego rozwoju i zarządzania projektami. [+]

Ten Międzynarodowy Mistrz Zarządzania Środowiskowego (IMEM) ma na celu kształcenie przyszłych menedżerów z różnych umiejętności w ekologii zasobów naturalnych, ekologii miasta, zarządzania środowiskiem, zrównoważonego rozwoju i zarządzania projektami. Program jest w języku angielskim. UCO oferuje tylko drugiego roku tego stopnia Master. Jest on przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli z Bachelor of Arts lub nauki w żadnej z życia i nauk przyrodniczych i ukończyły pierwszego roku tytuł magistra w dziedzinie pokrewnej (biologia, ekologia, geografia, chemia, geologia , urbanistyka...). Jednak studenci z różnych środowisk akademickich, takich jak inżynieria, prawa i zarządzania koncentruje się na kwestii ochrony środowiska są zachęcani, aby zgłosić się do programu. PRZEGLĄD Podczas tego roku w zakresie zarządzania środowiskiem można wykorzystywać metody ilościowe i narzędzi analitycznych do zarządzania środowiska naturalnego i miejskiego. Nauczysz się podstaw teorii ekologicznej i zarządzania projektami, w tym definicji zakresu, planowanie pracy, zasobów i zarządzania ryzykiem, a także umiejętności ludzkich relacji. Jako absolwent tego programu, będziesz miał międzynarodową perspektywę zrównoważonego rozwoju i monitoringu środowiska w całym przypadkach studyjnych, fieldtrips, gromadzenia danych i pracy laboratoryjnej. Staż na koniec drugiego roku będzie można używać umiejętności potrzebne do prowadzenia niezależnych projektów badawczych w dziedzinie środowiska naturalnego lub miejskiego (bezpośredniej obserwacji i gromadzenia danych, projektowania badań, metodologii pola ...). Staż może być prowadzone w Europie, jak i za granicą. Będziesz studiował na wydziale Biologii na Wydziale UCO nauki w dolinie rzeki Loary we Francji, gdzie prowadzą oni badania na poziomie tezy związane z ochroną i zarządzaniem ekologiczną w warunkach rzeczywistych. Przemysł i agencje poszukują naukowcy z umiejętności zarządzania projektami,... [-]

Podwójne Międzynarodowych Mistrzami W Matematycznej Informatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy September 2018 Francja Angers

Dual International Masters w Matematycznych Informatyki jest unikalny program dostarczony przez dwa akademickim renomowanych uniwersytetów w Europie: Liverpool Hope University w Wielkiej Brytanii i Université Catholique de l'Ouest, Francja. [+]

Magister Informatyki i Informatyki - Liverpool Hope University, Wielka Brytania Mgr Matematyki Stosowanej - Université Catholique de l'Ouest, Francja Dual International Masters w Matematycznych Informatyki jest unikalny program dostarczony przez dwa akademickim renomowanych uniwersytetów w Europie: Liverpool Hope University, Wielkiej Brytanii i Université Catholique de do l'Ouest, Francji. Dzięki wykorzystaniu wiedzy nauczania, badań naukowych i doskonałości pierwszej klasy wydziałów dwóch wiodących instytucji europejskich, Podwójne międzynarodowe Masters w Matematycznych Informatyki zapewnia światowej klasy program nauczania akademickiego i praktyczne doświadczenie edukacyjne dla technologicznych i naukowych absolwentów przyszłości. Program Podwójne międzynarodowe Masters w Matematycznych Informatyki zapewnia studentom możliwość nauki zarówno w Wielkiej Brytanii i we Francji, gdzie będą one zdobyć dwa stopnie w krótszym czasie i przy niższych kosztach niż zajęłoby zarobić stopni niezależnie. Wybrani absolwenci zdobędą magistra informatyki i Informatyki, wydawanym przez Liverpool Hope University w Wielkiej Brytanii i magisterskich Matematyki Stosowanej, prowadzone na Université Catholique de l'Ouest, a przyznane przez Uniwersytet w Angers we Francji. Program obejmuje płatny staż, gdzie studenci będą pracować nad projektem technologii w firmie. Staż daje możliwość wykorzystania wiedzy technicznej, naukowej i akademickiej w ramach programu dowiedziałem się podczas dalszego rozwoju komunikacji, pracy zespołowej i umiejętności interpersonalnych. Staż kumuluje się w pracy doktorskiej badań, które zostaną ocenione zarówno przez Liverpool Hope University oraz Université Catholique de l'Ouest. Wymagania kwalifikacyjne: Dobry stopień (minimum drugiej klasy lub równoważne) w dziedzinie informatyki, informatyki, nauki, inżynierii lub dyscypliny opartej LUB; Dobry stopień (minimum drugiej klasy lub równoważne) z co najmniej 50% elementu obliczeniowego, plus zdolności analitycznych, OR; Bardzo istotne doświadczenie przemysłowe... [-]

Filmy

Les étudiants parlent de l'UCO

IDCE DEF

Professionnal Science Master's in Environmental Management and Sustainable Development presentation

Remise de diplôme 2015

Le Pôle International de l'Université Catholique de l'Ouest.

Kontakt

UCO Angers - Catholic University of the West

Adres 3, place André Leroy
49000 Angers, Loary, Francja
Strona internetowa http://www.uco.fr/

UCO Laval - Catholic University of the West

Adres 25 Rue du Mans, 53000 Laval, France
Laval, Loary, Francja
Strona internetowa http://www.uco-laval.net/
Telefon +33 2 43 64 36 64

Adres 2 rue Saint-Stanislas 44000 Nantes, France
Nantes, Loary, Francja

UCO Bretagne Nord - Catholic University of the West

Adres Campus de la Tour d'Auvergne BP 90431 - 22204 - GUINGAMP, France
Guingamp, Bretania, Francja
Strona internetowa http://www.uco-bn.fr/
Telefon +33 2 96 44 46 46

UCO Bretagne Sud - Catholic University of the West

Adres Le Vincin, 56610 Arradon, France
56610 Vannes, Bretania, Francja
Strona internetowa http://www.ucobs.com/
Telefon +33 2 97 46 33 60

Adres Quartier de la mission Rue du Bon Pasteur Papeete
Papeete, Francja

Adres 46 boulevard de la Trinité 97400 Saint-Denis (La Réunion)
Saint-Denis, Reunion