Toulouse School Of Economics TSE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Toulouse School of Economics: wiodącym światowym centrum badań i szkolnictwa wyższego, pod przewodnictwem Laureat Nagrody Nobla Jean Tirole

TSE jest wydział ekonomii Uniwersytetu w Tuluzie Kapitol. Oferuje on światowej klasy studiów licencjackich i magisterskich programów dostarczanych przez renomowanych naukowców. TSE głównymi obszarami zainteresowania jest ekonomia, ale nasze kursy są wielodyscyplinarne i skoncentrować się na roli, jaką dane i techniki ilościowe odgrywają w procesie podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach, instytucjach lub stanów.

Kursy badawcze zorientowane Kursy badawcze zorientowane TSE szkolenia studentów w użyciu i dostosować najnowsze teorie i techniki rozwiązywania problemów świata rzeczywistego spełnione przez ich przyszłych pracodawców. Na poziomie głównego, w zależności od ich plany zawodowe studenci mogą wybrać kierunek statystyki, ekonometrii, rozwoju publicznego, organizacji przemysłowych, ochrony środowiska, różnorodności biologicznej, lub finansowego.

Program Międzynarodowe Masters Program Masters odgrywa kluczową rolę w programie TSE. Po 1 roku, wspólne dla wszystkich studentów, stopień oferuje kilka opcji:

  • Międzynarodowy stopień utwór Masters w całości w języku angielskim
  • Standardowa ścieżka magistra częściowo w języku francuskim
  • Opcja badania - prowadząc do studiów doktoranckich, z rygorystycznymi kursów przygotowawczych począwszy od 2. roku Masters.

doktoranckie szkoły Szkoła doktoranckie jest wzorowany na najlepszych uniwersytetach amerykańskich. Po dedykowanego przygotowawczego 2 roku stopnia Mistrzów, kandydaci doktoranckie śledzić 2 rok zaawansowanych, specjalistycznych kursów przed przeprowadzeniem 3 lata pełnego badania czasu obok członków wydziału TSE.

Przez każdego programu, szkoła ma na celu zapewnienie wysokiej jakości, spersonalizowane wskazówki dla wszystkich uczniów, za pośrednictwem interaktywnej nauki, sesje korepetycje, praca w grupach problem-based, ekonomii eksperymentalnej, etc.

Kariera wysokiego szczebla Szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego są otwarte dla absolwentów: TSE stanowiskach kierowniczych w bankowości, ubezpieczeń, doradztwa, instytucji międzynarodowych i regulatorów rynku, gdzie pracują jako analityków, menedżerów badań statystycznych, konsultantów i innych. Większość z nich wchodzi łatwo profesjonalnego świata dzięki pełnej obsługi zawodowego oraz TSE międzynarodowej sieci partnerów. Wiele również kontynuować karierę w badaniach.

Szkoła ma również na celu zakończenie edukacji ucznia poprzez ścisłe powiązanie z przemysłem, dzięki silnych relacji opracowanych przez badaczy TSE w ciągu ostatnich 30 lat z publicznych i prywatnych podmiotów gospodarczych. Partnerstwa te przyczynią się do sieci profesjonalnej szkoły, ułatwiając doświadczenie zawodowe oraz pomoc studentów i absolwentów w celu jak najlepszego startu w ich karierze.

Życie w kampusie Szkoła należy do studentów, a oni odgrywać aktywną rolę we własnej edukacji poprzez, na przykład, informacje zwrotne mogą dać innym doświadczeń dotyczących staży i zaangażowanie w zrzeszonych organizacji uroczystej imprezy sportowej lub studentów, firmy konsultingowej lub czasopismo. Podobnie, sieć absolwentów TSE dąży do tworzenia silnych sieci w przeszłości, obecnych i przyszłych uczniów szkoły.

Niektóre dane ...

Każdy rok akademicki, zapraszamy ponad 2000 studentów, w tym 700 studentów zagranicznych.

  • 90 różnych narodowości
  • 160 profesorów
  • 100 doktorantów
  • Ponad 1500 absolwentów

O Toulouse 1 Capitole uczelni

Toulouse 1 Capitole Uniwersytet wywodzi się z utworzonego wydziału prawa kanonicznego w 1229. Z powszechnie uznanym długiej tradycji w dziedzinie Prawa i Nauk Politycznych, że rozszerza swoją badań i nauczania od 1960 roku poprzez rozwój zespołów na wysokim poziomie w ekonomii i zarządzania. UT1 gospodarzem kilku czołowych europejskich ośrodków naukowych i edukacji. The University of Toulouse 1 Capitole jest jednym z sześciu członków założycieli Uniwersytetu w Tuluzie (PRES Badań i Szkolnictwa Wyższego Cluster), który stanowi sieć zasobów, pozwalając UT1 dzielić wiele korzyści z Tuluzy z jego uczniów.

Lokalizacje

Toulouse

Toulouse School of Economics (TSE)

Address
Manufacture des Tabacs
21, Allée de Brienne
31015 Toulouse Cedex 6
FRANCE

31015 Toulouse, Occitanie, Francja
Telefon
+33 5 61 63 36 90