Studio M Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1990 roku przez profesjonalnych fotografów Studio M r apidly zróżnicowała swoje kursy w zakresie sztuki, mediów, Fotografia i Dźwięku i stał się jednym z francuskich szkół dla premiera sztuki ze względu na duży zakres kursów zawodowych. Szkoła rozwijała się szybko w ciągu kilku lat i otworzył kilka kampusy w najlepszych miastach uniwersyteckich Francji w tym Lyon w 2003 andToulouse w 2007 roku. Dzisiaj Studio M to międzynarodowa grupa szkół artystycznych z całego świata, w tym kampusie w Ho Chi Minh City w Wietnamie. W roku 2011, Studio M uruchomiła nowy międzynarodowy kampus w Montpellier nazwie Studio M Akademia powitać anglojęzycznych studentów z całego świata stara się nauczyć sztuki we Francji. Cele Kursy, że oferta Studio M mają konkretny cel: dać studentom profesjonalną i wysokiej jakości szkoleń, które czyni je atrakcyjnymi dla pracodawców, po ukończeniu studiów, z najbardziej odpowiedniej wiedzy w oparciu o ich specjalizacji. Domeny Studio M stał się liderem we Francji w branży sztuk wizualnych i oferuje profesjonalne kursy w następujących dziedzinach:

Fundacja Sztuki Kurs Komunikacja wizualna Projektowanie przestrzenne Projektowanie produktu fotografia Projekt dźwięk

Kursy w Studio M w sztuce, dźwięk projektowania, fotografii i mediów, daje naszym studentom możliwość doprowadzenia wyjątkową wartość dla kreatywnych rozwiązań zgodnych ze swojej własnej wewnętrznej-pasją być w pełni przygotowane do pracy w środowisku zawodowym. Stopnie Studio M rozumie, jak ważne jest, dyplomów i stopni naukowych, które są uznawane na całym świecie i oferuje akredytowanych dyplomy przez Europejską Federację Szkół w następujących obszarach:

Bachelor of Arts - Animacja 3D Bachelor of Arts - Multimedia Bachelor of Arts - Projektowanie

Szkoła Sztuki Studio M oferuje również ex-studentom zasobów internetowych, aby podłączyć je do różnych lojalnych partnerów i firm, w których dokonywane są regularne wymiany. (obecnie dostępna tylko w języku francuskim)

Lokalizacje

Montpellier

Address
Studio M Montpellier
3320, Boulevard Paul Valery

34070 Montpellier, Occitanie, Francja

Lyon

Address
Studio M Lyon
565, rue du sans souci

69760 Lyon, Owernia-Rodan-Alpy, Francja

Toulouse

Address
Studio M Toulouse
BP 78320 3547 avenue de la lauragaise

31683 Toulouse, Occitanie, Francja

Ho Chi Minh City

Address
Studio M Vietnam
ruong Phap Saint Ange 30 Bui Thi Xuan P.2, Quan Tan Binh

Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh City, Wietnam