Skema Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SKEMA jest światowym szkoły biznesu, które w ramach swoich programów badawczych i dydaktycznych, pociągów i kształci wykwalifikowanych pracowników potrzebują firmy w obecnym otoczeniu konkurencyjnym.

Misja

SKEMA ma być globalny szkołę handlową, znajduje się na pięciu kontynentach z unikalnej strategii międzynarodowej, szkolenie liderów zarządzania w gospodarce opartej na wiedzy.

Kto

Globalne talenty gospodarki opartej na wiedzy. Studenci i uczestnicy przygotowane do wielokulturowej pracy, możliwość zarządzania różnorodnością (we wszystkich kontekstach kulturowych, socjalnych i społecznych) na rzecz zrównoważonego wydajności, przedsiębiorczości i innowacyjności.

Gdzie

We wszystkich częściach świata, gdzie wiedza jest tworzone - parki technologiczne z wiedzy akademickiej i praktyki zarządzania crossfertilisation, miejscach innowacyjnych, dynamicznie rozwijających się regionach (Ameryka Południowa, Azja, Europa Wschodnia, Afryka).

Jak

Szkoła w wielu miejscach w ośrodkach znajdujących się w parkach naukowych Unikalny wzór zaprojektowany do zarządzania ruchów studenckich na podstawie bilansu i różnorodności, differenciating Skema z międzynarodowej strategii innych szkół Wielu witryny oferujące programy mobilności edukacyjnej i doświadczenie zawodowe (w technologii i zarządzania) Naukowe synergie terytorialne: syntetyczny wskaźnik innowacyjności, digitalizacji z gospodarek i rynków, globalizacja gospodarki, finansowanie wzrostu Wkład społeczności (gospodarczego, naukowego i społecznego), a do regionów, gdzie mieści się szkoła.

Lokalizacje

Lille

Address
Lille campus
Avenue Willy Brandt

59777 Lille, Hauts-de-France, Francja

Miły

Address
SKEMA campus Sophia Antipolis
Sophia Antipolis campus
60 rue Dostoïevski
CS 30085

06902 Miły, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja

Belo Horizonte

Address
Belo Horizonte, State of Minas Gerais, Brazylia

Szanghaj

Address
Szanghaj, Szanghaj, Chiny

Kapsztad

Address
Stellenbosch Central, Stellenbosch, South Africa
7602 Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited