Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od momentu powstania cztery dekady temu, Schiller International University opracowała mężczyzn i kobiet do przywództwa, rządowych i usług ról w niezliczonych krajach. globalne dziedzictwo Schillera, programy międzynarodowe, kosmopolityczne lokalizacje i doświadczonych wykładowców nadal przyciągają studentów z całego świata. Schiller International University oferuje studentów i absolwentów różnych stopni, w tym stowarzyszonej, licencjackie i studia magisterskie, z zaletami edukacji amerykańskiej. Instrukcja na wszystkich uczelniach jest w języku angielskim. Studenci mogą zdecydować się na studia za granicą w wielu uczelniach w czasie ich nauki w Schillera. Ponadto, większość naszych programów są dostępne w Internecie. Schiller Advantage

  • Badanie na uniwersytecie świętuje pięćdziesięciolecie jak pionierem i liderem w edukacji globalnej.
  • University of wyższych z czterech miejscach kampusu: Heidelberg (Niemcy), Paryżu (Francja), Madryt (Hiszpania) i Largo (Floryda, USA). Studenci mają również możliwość kształcenia na odległość poprzez Schiller Online.
  • Studia licencjackie i magisterskie składający się koncentruje, jednomiesięcznych kursów uniwersyteckich, które pozwalają studentom zarejestrować i rozpocząć naukę w dowolnym miesiącu. Na Schillera, nie trzeba czekać na "tradycyjnej spożycia września", aby rozpocząć naukę: można rozpocząć w dowolnym momencie przez cały rok.
  • No Credit Transfer kłopotów z jednej uczelni do drugiej. Uczyć się w ogóle z kampusów Schillera i poszerzyć swoje globalne poświadczeń.
  • Programy z perspektywy globalnej dostarczenie umiejętności dzisiejszej pracy.
  • Działania kulturalne i społeczne, w którym poznać swoich kolegów studentów i rozwijać przez całe życie globalnych przyjaźnie. Na Schillera, uważamy, edukacja odbywa się wewnątrz i na zewnątrz klasy. Świat jest Twój zbadać.
  • Uczelnia gdzie poznać personel i wykładowców - a oni dbają o ciebie.
  • Globalna społeczność absolwentów z całego świata. A Global University Od 1964 roku Schiller International University, amerykański uniwersytet, zaproponował studentom prawdziwie globalną i wielokulturowe doświadczenie edukacji w stymulowanie, trudnych warunkach w kosmopolitycznych miejscach w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Schiller International University Heidelberg Doświadczenie w Heidelbergu Campus zapewni Ci unikalne możliwości rozwoju niezwykłych umiejętności międzykulturowych, aby zdobyć bogactwo wiedzy na całym świecie, a co najważniejsze, aby długotrwałe przyjaźnie na całym świecie. W rzeczywistości, to jest ta wymiana wielokulturowych doświadczeń, w wyniku czego każdy staje się studentem zagranicznym zamiast być postrzegany jako obcokrajowiec. Schiller International University w Madrycie Schillera Madrid Campus oferuje jedną z najbardziej międzynarodowych programów w Hiszpanii, ze studentami z wielu krajów korzystających pełne studia pomoc finansowa i stypendia, a także szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych. Kampus niedawno przeniósł się do neoklasycznym budynku, który był niegdyś rezydencją członek hiszpańskiej rodziny królewskiej. Położony przy Calle Serrano - uważany za jeden z najbardziej eleganckich dzielnic Madrytu - Plaza de la República Argentina, kampus otoczony restauracjami i ambasad, międzynarodowych szkół i ośrodków kulturalnych. Schiller International University Paris Od niepamiętnych czasów, Paryż przyciąga ludzi z całego świata i zafascynowana i zainspirowana pokoleń studentów, między innymi. Co lepsze miejsce do studiowania niż w Paryżu? Dzięki światowej klasy, sieci transportowej szybki, można również zbadać wszystko, że Francja ma do zaoferowania, jak również innych historycznych miejscach w całej Europie. Zachęcamy wszystkich, aby rozwijać swoją edukację w ramach i poza klasą -i Schiller International University w Paryżu będzie wspierać cię na każdym kroku. Schiller International University Largo, Floryda, USA Główny kampus Schiller International University w Largo na Florydzie, oferuje autentyczne doświadczenie uczelni amerykańskiej studentów z całego świata. Largo campus Schiller International University składa się z nowoczesnej konstrukcji i zapraszając jednego budynku. Nasze nowoczesne udogodnienia to biblioteka, pracownia komputerowa oraz bezprzewodowy internet jest dostępny w całym kampusie. Duży salon uczeń obok biblioteki pozwala na relaks i towarzyskich na terenie kampusu, choć wielu studentów może zdecydować się na drugą stronę ulicy do Largo Central Park, z jego bujne listowie, przyjemne widoki i rekreacyjnych udogodnień. Najbliższe obudowa apartamentowy oferuje zakwaterowanie dla studentów, sklepy, supermarkety i liczne restauracje są w odległości spaceru.

Lokalizacje

Paryż

Address
Schiller International University
Paris Campus
9, rue Yvart

75015 Paryż, Île-de-France, Francja

Heidelberg

Address
Schiller International University
Heidelberg Campus
Zollhofgarten 1


69115 Heidelberg, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Madryt

Address
Schiller International University
Madrid Campus
Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina)

28002 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Largo

Address
Schiller International University
Florida Campus
8560 Ulmerton Road

33771 Largo, Floryda, Stany Zjednoczone